Forum Polityka, aktualnościKraj

Stan wojenny do TK. Kochanowski skarży dekret

Stan wojenny do TK. Kochanowski skarży dekret

Money.pl / 2008-12-12 11:48
Wyświetlaj:
Wapniak / 2008-12-13 15:36 / Tysiącznik na forum
Następny mądry pseudopolaczek się znalazł... A może kaleki i starców należy wzorem Spartan?... Może dla kraju, warto mi samemu skoczyć... na początek?... Dać przykład?... Więcej takich "dziadowskich" inicjatyw i przyjdzie nam żyć w "małpim gaju" o ile już nas za takich nie mają.
SB / 83.238.240.* / 2008-12-12 18:30
Proponuję p. Kochanowskiemu,aby usiadł pod lipą i wziął się za pisanie wierszy.
1966 / 83.25.144.* / 2008-12-12 16:16
Wróć człowieku do rzeczywistości. Zobacz jakie ludzie dzisiaj mają problemy a nie szukaj tematu zastępczego.Politycy od lewa do prawa zajmują się p********* a nie groźbą kryzysu.
magelanQ / 79.188.238.* / 2008-12-12 14:28
za Jaruzel dostał w roku 1984 najwyższe odznaczenie radzieckie ?
zapytajcie go o to !

Badż człowiekim honoru i powiedz Polakom jak to było z tą rewolucją ! niech poleca te aureole
KAP / 2008-12-12 13:46 / Tysiącznik na forum
a moze zajalbys sie czlowieku czyms aktualnym? inaczj proponuje sprawdzic konstytucyjnosc konfederacji Barskiej w swietle uchwaly zasadniczej z 3maja.... paru gosci z tego okresu ma ulice i nie wiadomo czy slusznie. Tylko nie zmoich podatków prosze....
murgrabiaQ / 79.188.238.* / 2008-12-12 14:33
CAP-ie nie wszyscy w Polsce czytają pomyje wyborcze, oglądają tvn i godzinami przesiadują w pubach.

A za historię to soę nie bierz bo to dla ciebie za trudne idź lepiej sobie na piwo.
cyfron / 79.186.170.* / 2008-12-12 12:02
Trybunał działający z mandatu konstytucji z 1997 r. ma orzekać w sprawie przepisów ustanowionych w czasach obowiązywania konstytucji stalinowskiej?! I do której z nich ma się odnieść? Do stalinowskiej? Takich możliwości nawet IV RP nie przewidywała. Wniosek zostanie odrzucony jako bezprzedmiotowy. Natomiast przedmiotowa staje się dyskusja o dalszym losie Rzecznika.
Omdlony pomysłem / 77.253.55.* / 2008-12-12 11:48
Dziadku Kochanowski, wyrażam poparcie dla Twojego wcześniejszego przejścia na emeryturę.
Kieruje mną troska o Państwo abyś go nie ośmieszał swoją osobą jak wielu to czyni - Ty już nie musisz.
oszukana / 2008-12-12 21:30
TK oczyści szwagrów chorągiewki zmieniających opcje polityczne, w zależności jak wiatr zawieje, a mających społeczeństwo daleko gdzieś. Radca prawny powiedział mi, że Rzecznik Praw Obywatelskich może wystąpić o zmianę Ustawy, jeżeli jest krzywdząca dla obywatela. Opisałam swoją sprawę, a Rzecznik odpowiedział: "Rzecznik powołany został do kontroli przestrzegania prawa wobec obywateli, natomiast nie jest uprawniony do kontroli decyzji wydanych przez właściwe organy. Dalej pisze: "W sytuacji, gdy okres dobrowolnego opłacania składek został pominięty w wymiarze świadczenia emerytalnego, uznała Pani, że składki dobrowolne powinny zostać Pani zwrócone. Uprzejmie informuję, że niestety, przepisy ustawy z dnia 13 października 1998r o systemie ubezpieczeń społecznych (Dz.U. z 2007r.Nr 11 poz. 74 ze zm.) nie przewidują w takich przypadkach zwrotu składek. Rzecznik Praw Obywatelskich nie widzi możliwości pomóc Pani w tej sprawie". ZUS mnie okradł, mając przerwę 3 lat w pracy miesięcznymi składkami wpłaciłam 12 tyś., są ludzie - którzy pracując na zlecenie dobrowolnymi składkami wpłacili 30 tyś i tych lat płacenia dobrowolnych składek ZUS nie zaliczył do emerytury. Składki są dobrowolne w interesie wpłacającego, nie jako prezent dla ZUSu, który tłumaczy, że za słowem dobrowolne nic się nie ukrywa. Rzecznik przestrzega prawo ZUSu, a jest Rzecznikiem Praw Obywatela, przy takim rzeczniku obywatel ma obowiązek płacić- jest bez prawa egzekwować!

Najnowsze wpisy