Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Staniszkis: Na głupocie Tuska i Kaczyńskiego skorzysta...

Staniszkis: Na głupocie Tuska i Kaczyńskiego skorzysta...

Wyświetlaj:
Morsik / 87.96.122.* / 2009-08-08 08:25
MOŻE LEPIEJ POMYŚLEĆ, DO CZEGO NAM POTRZEBNY PREZYDENT? Przez 20 lat wybraliśmy sobie trzech nieudaczników bez żadnych uprawnień - takie trzy kwiatki do kożucha...
drakula2 / 2009-08-05 22:47
Pani Profesor!Czy mogłaby Pani zrobić mi na drutach taki ciepły sweterek na nadchodzącą zimę?...Podobniesz ma być sroga.
eee / 81.210.115.* / 2009-08-05 16:35

głupocie kampanii Kaczyński - Tusk


Jak w końcu wypowiedziała się Pani Profesor???

"Głupota Tuska" czy "głupota kampanii"???
Mariacki / 83.7.195.* / 2009-08-05 16:17
Kaczyńscy dla Tuska są tym samym co Kwaśniewski dla Buzka totalną i wrogą opozycją. Stawianie znaku równania między Tuskiem a Kaczyńskimi jest nie na miejscu zważywszy ich życiorysy. Jarosław i jego niesamodzielny brat zawsze byli z kimś w konflikcie nawet z Olszewskim który swego czasu powiedział o Jarosławie "ja z tym panem nie chcę mieć nic do czynienia" i nie wziął go do swojego rządu. Tusk zaś takich przygód nie miał. Jeśli panią by ktoś zbluzgał a potem by się pani dowiedziała iż Staniszkis jest agresywna to by się pani nieco zdziwiła.
nelson podwójny / 79.188.238.* / 2009-08-05 14:14
Po przejściu czerwcowych nawałnic nad południową Polską na zgliszczach domów, gospodarstw i zawalonych mostów zaroiło się od prominentnych polityków z premierem Tuskiem na czele. Deklaracjom pomocy i wsparcia w odbudowie zniszczeń, zwłaszcza przed kamerami, nie było końca. Teraz jednak, kiedy woda oraz emocje opadły, a problem powodzi zastąpiły inne tematy, powodzianie ze swoimi problemami zostali sami. Nikt już nie zwołuje konferencji prasowych w ich sprawie.
keyser soze / 2009-08-05 13:25
brakuje jej tylko kryształowej kuli i czarnego kota ...
MME / 212.160.100.* / 2009-08-05 13:09
Opinie pani Staniszkis od dłuższego czasu są w luźnym zwiazku z rzeczywistością. Pani Jadwidze marzy się powrót do sytuacji "cywilizowanych Kaczyńskich", którzy wtedy mogliby stanowić równie cywilizowana opozycje wobec PO. Niestety Kaczyńscy to de facto zwolennicy państwa totalitarnego, najlepiej z niezbyt rozgarnietym społeczeństwem, któremu powie sie jak żyć, co czytać, co jest piekne a co jest be. Pani Jadwigo, prosze się obudzić ! Albo czas do domu...
maxymili / 2009-08-05 13:05 / Tysiącznik na forum
To Pani popierała oficjalnie w kampanii wyborczej Lecha Kaczyńskiego. Chce teraz Pani powiedzieć, że zachęcała Pani Polaków do głosowanie na głupiego kandydata? W jakim celu? Czy to działalność antypolska czy zwykła głupota z Pani strony?
socjolog / 83.6.82.* / 2009-08-05 13:00
A kto wygra na głupocie pani prof.Staniszkis? Obok całej swej wiedzy z pewnością też Pani JĄ posiada. To tak dla równowagi Pani Jadwigo. Z ktorej strony Pani była gdy obalano Rząd Premiera Olszewskiego i co mowiła Pani wtedy o Tusku i o całej tej hucpie? Dokąd Pani dziś idzie i z kim? Zawiodla Pani i dalej zawodzi ideały do których Pani namawiała. Przykro, bardzo. Prezydent Kaczyński też nie jest bez grzechów, wspierał czlonków PZPR np.Janusza Pietkiewicza co wstrzsnęło wielu z nas i do dziś ma swoje konsekwencje, tego nie można pojąć ale to się obraca przeciw Niemu, ale Pani prosimy /byli studenci/ niech zostanie ... na swiom miejscu !!!
zyguś / 83.29.108.* / 2009-08-05 15:29
No, chłopaki nie panikujcie! Kobiecie się wydaje, że jest wyrocznią i jej słowo wiele waży, a jest to tylko jakieś zdanie
w ogólnonarodowej dyskusji. Zauważyłem, że pani profesor lubi szokować swymi wypowiedziami, żeby w roli wyroczni zaistnieć, wyważone i odpowiedzialne sądy, to nie jest w jej stylu. Ale ma prawo mówić to co uważa, jest demokracja....Szkoda tylko, że uczona przez nią młodzież przyjmuje te poglądy jako swoje.
Ale jak widzę z waszej wypowiedzi, nie cała młodzież, a napewno nie większość wyborców.
Uważam, że Lech Kaczyński robi co tylko się da, dla dobra Polski w trudnej, dla patriotycznej części społeczeństwa, sytuacji walki z polskością w kraju (vide Gaz. Wyb.)
MN4 / 217.96.42.* / 2009-08-05 16:29
Która część społeczeństwa jest patriotyczna? Ta, twoja?
Odnowiciel / 83.19.83.* / 2009-08-05 11:40
Prawda. Tylko kobieta może wybawić cywilizację łacińską. Ponieważ jednak etyka judeochrześcijańska też koraniczna dotarły do ściany to już nic raczej nic nie wskóramy przed nadejściem nowego, czyli powrotu do etyki pracy konfucjuszowskiej. Chiny będą zarządzać światowym kapitałem.
Mister Wu / 130.60.28.* / 2009-08-05 11:09
Tej Pani juz dziekujemy za wydawanie niezwykle propagandowych opinii.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-08-05 10:46
Nieważne, kto i na kogo głosuje. Ważne, kto głosy liczy - Józio Stalin!!! Jeżeli razwiedka uzna, że Olechowski to będzie Olechowski, choby nie wiem co!!! Już tam starsi i mądrzejsi wiedzą od nas lepiej, kto dla nhas bedzie lepszy!!!
ira / 213.158.199.* / 2009-08-05 10:27
To następna szansa dla Polski. Może wreszcie Bóg się zlituje i wybierzemy człowieka odważnego i z charyzmą, aby pchnął Polskę w nowy wymiar. Niestety w PO już nie wierzę...
ozzy18 / 213.238.66.* / 2009-08-05 23:10
Bóg by się zapewne zlitował, problem jesy tego rodzaju, że człowieka odważnego z charyzmą ...brak.
Cspostrzegawczy / 2009-08-05 09:42 / Tysiącznik na forum
Jeszcze kiedyś jej prognozy miały sens, a obecnie ma częściowo jakąś wypaczą rzeczywistość (dotyczy to głównie PISu) i prognozy są nijakie.
Mogłaby już zprzestać męczenia ludzi, którzy coś mądrego chca wyczytać z jej słów.
goooo / 78.9.20.* / 2009-08-05 08:48
Nie jestem fanem Pani Staniszkis i raczej mam zawsze inne zdanie ale w ty przypadku ma kobieta racje.Kaczory z PO i PIS raczej mają bardzo mało do zaoferowania dla całego społeczeństwa( nie tylko dla PiS oraz PO ) więc raczej ich oferta przepadnie a przypominanie dziadków czy podwórek doprowadzi do tego że obie prawicowe partie się zeżrą czego im życze.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy