Forum Forum dla firmDotacje

Starasz się o dotację z Unii? Teraz będzie łatwiej

Starasz się o dotację z Unii? Teraz będzie łatwiej

Wyświetlaj:
lucjanno / 83.31.55.* / 2008-11-20 12:21
najbardziej pocieszajace jest, ze polska dostanie w najblizszym roku 90 mln wiecej na rolnictwo (wyczytalem na forsal.pl), choc to i tak kropla w morzu potrzeb
wkurzony / 83.3.255.* / 2008-11-20 16:58
A po co ta kropla, chyba po to żeby rolnicy sadzili lasy czy uprawiali łąki?. Gdzie są dotacje dla firm które, radzą sobie jako tako albo nawet dobrze, gdzie są dotacje dla stoczni, bo przecież istnieją inne stocznie gdzie bez pomocy PAŃSTWA radzą sobie dobrze a są wyłączone z wszelkich dotacji (i wcale niemam na uwadze stoczni Gdynia czy Szczecin, króre przez tyle lat były utrzymywane przez PAŃSTWO to znaczy nas wszystkich
rolniczka / 79.188.65.* / 2008-11-24 13:37
Nawet nie macie pojęcia jak ciężko żyć rolnikom i każda pomoc to duży plus,rolnik to też człowiek i chce godnie żyć.!!!
omegags / 78.8.112.* / 2009-02-06 18:41
prowadzę zakład kamieniarski w mieście 30000 tyś ludności i nie mam takich możliwości dotacji jak mój konkurent z tej samej branży który mieszka 500metrów obok mnie ale już za granicą miasta i jest rolnikiem bo ma kawałek ziemi po rodzicach której nigdy nie uprawia i do tego płaci jeszcze KRUS I dotacje mu się należą TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY

Najnowsze wpisy