Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Statystycznie jest cudownie, a będzie jeszcze cudowniej

Statystycznie jest cudownie, a będzie jeszcze cudowniej

Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-07-10 10:03
panie Płaskoń obok spotów reklamujących prezerwatywy nie ma reklamówki PiS-u, natomiast są reklamy biznesu popirającego Tuska i Szmajdzińskiego razem lub osobno. Nie ma to znaczenia bo i tak rządy PO mogą sie realizować wyłącznie przy ścisłej współpracy obu tych bratnich partii !!
Musi byż pan bardziej precyzyjny!
Slawek_z_Krakowa / 83.17.24.* / 2006-07-10 11:03
hahaha, uderz w stol a nozyce sie odezwa. Sami sie zbrataliscie z hamami i nacjonalistami tworzac wspolny rzad wiec na sile wmawiacie ciemnemu ludowi, ze PO i SLD niby dzialaja razem. Lipa, drogi panie, lipa. Nie odwracajcie kota ogonem. Daliscie zdrowo d*py jak panny z agencji towarzyskiej sprzedaliscie sie zeby moc rzadzic i hanba Wam na wieki. I wydumany przez Was nieistniejacy sojusz PO z SLD tego nie zmieni.
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-07 23:43
co można po niemieckim portalu się spodziewać obłudy i nienawiści do polski a wtórującym pieskom psełdopolakom tyjko potakiwanie myślę że to zwolennicy SLD iPO
T.W. / 83.31.44.* / 2006-07-07 17:26
Prawda!!
To Gierek z Gomółką pospołu.
Tak bezczelnego kłamstwa na temat otaczającego nas świata nie słyszałem od dwudziestu blisko lat!
Gratuluję Pisiakom skutecznego oderwania się od rzeczywistości. Jak na haju!
x-trade / 194.4.130.* / 2006-07-07 17:05
Otwarcie rynków pracy, które tak było wychwalane przez naszych dziennikarzy przed przystapieniem do UE (czy p. Płaskoń miał też tu jakiś swój wkład ?) teraz jest dla nich koszmarem. Czy dlatego, że się rządzący zmienili ?
Co złego w tym, że następuje wolny przepływ pracowników? Co złego w tym, że Polacy są lepsi od rozleniwionych tubylców? Co złego w tym że ludzie się bogacą? Co złego w tym, ze marnotrawcze gminy dostają mniej pieniedzy, bo je sobie obywatele zatrzymują na własna konsumpcję?
Jak p. Redaktorowi tak bardzo zależy na dobrobycie śląskich gmin to niech się tam przeprowadzi i płaci tam podatki, rezygnując np. z 50% zniżki na koszty uzyskania przychodu.
DA / 195.225.71.* / 2006-07-07 16:46
Nawet jeśli Polska przegoniłaby Norwegię we wskaźniku PKB na osobę to i tak cały światek dziennikarsko lumperski wsparty "bożyszczami" liliput liberalizmu pisałby o niedomaganiach i trudnościach rządów PiS-u. MOżna się do tego przyzwyczaić. Ale czasami nóż w kieszeni się otwiera...
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-07 17:12
Bzdury. Wtedy nikt nie zawracałby sobie głowy takimi debilami z PiSu, tylko cieszyłby się liberalnym sukcesem gospodarczym i powodzeniem i dostatkiem w życiu osobistym.
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-07 23:48
jeszcze dopisz pomożecie pomożemy i będzie wiadomo kto to pisze
bloblo / 213.199.225.* / 2006-07-07 16:06
Czy temu panu (J.Płaskoń) płaci Platforma Obywatelska czy Money.pl. Stale krytykuje PiS. Czy PO lepiej by rządziło -watpie. Najlepiej krytykować bo pismaki tylko to potrafią. Rządy PO napewno wprowadziłyby podwyżke płac dla pseudomenadżerów z niewydolnych, niereformowanych i zadłużonych firm takich jak PKP, ZUS itd. Tylko dlatego, że na stołkach prezesów i chmary dyrektorów nadal są w większości ludzie zwiazani ze środowiskiem PO i SLD. Kto ustawowo wprowadził płace dla kierownictwa firm państwowych i dokonał zapisu o krotności średniej krajowej jak nie Kongres Liberalno Demokratyczny i Unia Wolności. Teraz zamieniono szyld na PO. Jak można płacić dyrektorom na państwówkach za samo przychodzenie do pracy a nie za efekty ich pracy ? Czy to nie pomysł liberałow tzw. umowy-zlecenia z których ludzie nie będą mieli emerytur? Ale to PO nie obchodzi ważne że im w kieszeni wiecej zostaje. Wiele złego możnaby wymieniać ale szkoda czasu. Dam panu radę niech sie pan opamięta. Ja wiem, że salonowcy dobrze płaca za artykuły negatywne o PiS ale niech pan spróbuje być mniej pazerny i zachłanny na pieniądze. Niech pan popracuje nad sobą...
olbolb / 213.158.197.* / 2006-07-07 16:36
Pan Płaskoń skomentował fakty, natomiast Bloblo komentuje swoje domysły. I tak to jest z PiSem ciągłe domysły i podejrzenia, brak dowodów, a merytorycznie zero.Nawet tego CBA nie zorganizują porządnie bo im znowu "SBcy przeszkodzą".
AndyBis / 83.31.240.* / 2006-07-07 16:34
Nie na temat pacanie piszesz!
pg / 217.98.20.* / 2006-07-07 15:43
Czy proszek "pis" robi koszulę bielszą niż inne proszki (np. bis) dlatego,że ktoś nakręcił spot reklamowy??? Co tutaj w ogóle komentować...?
No chyba, że spot ma oddziaływanie podkorowe poprzez dodanie co 32 klatkę "niewidocznej" klatki z portretem a to jednego bliźniaka, a to drugiego np. ścinającego glowę niesłusznie wzbogaconego komucha, manifestującego pedała, albo bazgrzącego redaktora niemieckiego brukowca. I nie widzimy, a jakoś znów chce nam się wybrać sprawiedliwość dziejową.
MaGo / 83.16.137.* / 2006-07-07 12:44
Tych dwóch małych pacanów powinno się już dawno odsunąć od koryta.
a / 80.48.97.* / 2006-07-07 12:29
Jak twierdzą specjaliści od reklamy nawet żyrandol można wypromować na uwielbianą gwiazdę.
A, jak mawiał pewien filozof poeta:
Czym że jest prawda,
Czyż nie golasem,
co na pogrzebie,
macha k******.
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-07 14:05
Skoro tak twierdzą to dlaczego tego nie zrobią? A skoro nie zrobili to po co powtarzać takie brednie?
maci / 212.127.90.* / 2006-07-07 10:41
Zgadzam się z Panem w 100%. Na wszystkich forach internetowych przebrzmiewa tylko śmiech ze statystyk mówiących o zmniejszaniu sie bezrobocia. Myślę, że skoro bezrobocie się zmniejsza (czyli wzrasta zatrudnienie;)) to składki na ZUS też się powinny zmniejszać skoro wspólna i ta sama pula będzie zasilana przez większą ilość płacących świadczenia...
yn / 2006-07-07 11:55
Stawki na ubezpieczenie społeczne u wielu Polaków się zmieniają. Na 2,1 funta tygodniowo :)
Sabre / 2006-07-07 10:32 / Tysiącznik na forum
Towarzysze z PiS mówią o dobrach wzorcach, wszak ta reklamówka pomogła Ronaldowi w reelekcji. Poza tym naród trzeba informować o aktualnej sytuacji – powinien wiedzieć że jest dobrze! Jeszcze gotów pomyśleć co innego, a przecież winniśmy mówić jednym głosem.
Dla nas, karmionych przez pokolenia PZPR-owskimi bzdurami, nasuwa to dość oczywiste skojarzenia.
Jedyną pociechę stanowią komentarze tego chłamu: na traktorze ucieka chłop przed komornikiem, dywan wynoszą po eksmisji. Humor zawsze stanowił dobrą obronę przed ideologią towarzyszy.
zx / 83.16.202.* / 2006-07-07 10:55
Wczoraj Pan Premier składał gospodarską wizytę w Łysomicach na terenie budowy fabryki LCD koncernu SHARP. Najfajniejsze były rozmowy z tubylcami zupełnie w typie tych z lat 70-tych z tow. Gierkiem w roli głównej, który pytał się kombajnistów czy "...dobrze sypie...". Teraz ogladając TELEPERELE w telewizji nie będzie już wiadomo czy to program rozrywkowy, informacyjny czy też może reklamówka wyborcza. Chociaż kto wie może PiS wcale nie jest taki głupi biorąc pod uwagę to, że jest masa ludzi która tęskni za PRL-em. Zatem poczekajmy, zobaczymy !
Sabre / 2006-07-07 11:17 / Tysiącznik na forum
Widziałem występ premiera. A jego słowa do ludzi: wiecie ile musieliśmy sie nachodzić by to wywalczyć? Ile nachodzić? - były po prostu the best. Tymczasem obecny rząd miał z tym tyle wspólnego co z obecna pogodą.
Osoba która faktycznie to wywalczyła, nie została nawet zaproszona.
zx / 83.16.202.* / 2006-07-07 11:44
Premier dobrze wiedział do kogo mówi. To byli ludzie z pobliskiego Ostaszewa, strasznie biednej po pegerowskiej wioski. Znam ten teren i wiem jaka tam jest bieda beznadzieja. Od Arizony do Arizony. Co prawda ci ludzie nie nadają się do pracy w nowych technologiach ale nawet jak będą mogli pracować w charakterze stróży czy sprzątaczek to to i tak będzie dla nich sytuacja jakby złapali Pana Boga za nogi. Zatem Pan Premier po tym występie wdzięczność tych biednych ludzi ma zapewnioną. Co do osoby, która to wywalczyła to facet jest Marszałkiem Sejmiku Wojewódzkiego i jest z SLD więc chyba jest jasne, że nie mógł być zaproszony przez Premiera z PiS-u. Myślę jednak, że nie będzie specjalnie krzywdował z tego powodu ponieważ przy okazji negocjacji udało mu się wsadzić swojego człowieka na dyrektora Orion Electric jednej ze spółek współpracujących z SHARP-em. W ten sposób parę osób, które teraz wywalił wojewoda Ramlau z PiS-u (też niezły aparat nawiasem mówiąc) znajdzie sobie zatrudnienie w nowych technologiach. Dlaczego o tym piszę. Dlatego, że nie mieszkam w Warszawie i partie polityczne postrzegam poprzez szczebel lokalny. Na tym szczeblu rzeczywistość jest szara, a nie czarno-biała. Jest tak szara, że trudno odróżnić jednych od drugich i dla kogoś z boku każda zmiana warty po wyborach wygląda jak wojna gangów. Śmierdzące układy, interesy i interesiki, nepotyzm, kolesiostwo wszystko co najgorsze. Śledzę ten światek od początku, od reformy samorządowej i nic się nie zmienia na lepsze. Jeżeli miałbym porównać obecną ekipę PiS na czele województwa z poprzednia ekipą z SLD to różnic brak w każdym aspekcie. Dlatego jak słyszę o rewolucji czy odnowie moralnej to trafia mnie szlag bo po raz kolejny ktoś usiłuje mi wmówić, że czarne jest białe. Chyba za bardzo odszedłem od meritum i dlatego już kończę.
monbak / 2006-07-07 14:04
"Na tym szczeblu
rzeczywistość jest szara, a nie czarno-biała. Jest tak szara, że trudno odróżnić
jednych od drugich i dla kogoś z boku każda zmiana warty po wyborach wygląda jak
wojna gangów. Śmierdzące układy, interesy i interesiki, nepotyzm, kolesiostwo
wszystko co najgorsze. Śledzę ten światek od początku, od reformy samorządowej i
nic się nie zmienia na lepsze. Jeżeli miałbym porównać obecną ekipę PiS na czele
województwa z poprzednia ekipą z SLD to różnic brak w każdym aspekcie. Dlatego
jak słyszę o rewolucji czy odnowie moralnej to trafia mnie szlag " PRAWDA, PRAWDA I JESZCZE RAZ PRAWDA. TAK WYGLĄDA RZECZYWISTOŚĆ POZA WARSZAWSKĄ MÓWNICĄ PARTYJNĄ. ja też mam ogląd lokalny na tych "nowych, niezbrukanych i przepełnionych ideałami praworządności i sprawiedliwości" a niech idą w ciuchy. czy oni z sld czy z pis-u naprawdę nie ma zadnej różnicy. zadnej. gdyby nie znaczki w klapkach, to by nawet czlowiek nie wiedział ze sie jakaś ekipa zmienila.
mom / 87.207.198.* / 2006-07-08 14:24
Zanim uczestnicy formu obrzucą błotem i wypomną błędy wszystkim przeszłym i zaprzeszłym ekipom rządzącym, chciałabym usłyszeć odpowiedż na jedno pytanie: proszę przedstawicieli rządu PiS (ew. ich bezkrytycznych wielbicieli)o wyliczenie trzech posunięć, które miały wpływ na dobre wskaźniki gospodarcze. Trzy szanse na odpowiedź to chyba uczciwa propozycja.
Bernard / 83.30.66.* / 2006-07-18 19:13
i nie doczekałeś się mom tych 3 przyczyn cudu bo cuda nie mają przyczyny są albo ich nie ma.

Najnowsze wpisy