Forum Forum prawnePracy

Staż z UP oraz gwarancja zatrudnienia-problem

Staż z UP oraz gwarancja zatrudnienia-problem

Edwardo / 2011-07-22 13:59
Mam pewien problem, udało mi się po długim czasie oczekiwania , uzyskaż staż pracy w pewnej firmie (oczywiście z urzędu pracy), po zakończeniu stażu, czyli coś w rodzaju okresu próbóbnego, miałem byc zatrudniony!! Staż kończy mi się za dwa tygodnie, niestety, albo stety otrzymałem wiadomość ze szpitala żebym przyszedł na operacje kolana, bo mają wolny termin, na operację czekałem z pół roku chyba!! Teraz nie wiem co robić obowiam się że jednak mnie nie przyjmą jak się dowiedzą że zaraz po zatrudnieniu będę miał operację i że przez przynajmniej dwa miesiące nie będzie mnie w pracy!! Proszę o pomoc!!
Monika937 / 89.171.96.* / 2013-09-25 09:11
Witam. mam pytatnie apropo 3-mies zatrudnienia PO STAZU czy jest obowiazkowe? jakie sa konekwencje nie podjecia dalszej wspolpracy? Przed koncem stazu oznajmilam mojemu pracodawcy, ze nie zgadzam sie na podjecie 3mies zatrudnienia. Poprostu nie dawalam sobie z tym wszystkim rady zreszta nikt nie zwracal mi kosztow przejazdu do pracy wiec nie chcialam dluzejprzez to przechodzic. Tak w skrócie, dzwonilam do up zeby dowiedziec sie co mam zrobic, co dalej z ubezpieczeniem a tam powiedzieli mi ze musze napisac PISMO uzasadniajace przyczyny braku dalszej wspolpracy z firma w ktorej pracowalam ale ja nie wiem jak napisac takie pismo czy ktos mi podpowie? prosze o szybka odp dzieki z gory monika_21@onet.com.pl

Najnowsze wpisy