Forum Forum prawnePracy

staz z urzedu pracy, a staz pracy

staz z urzedu pracy, a staz pracy

skomentuj
bartoo98 / 2011-08-05 09:24
witam, wybieram sie teraz na staz z urzedu pracy, w zwiazku z tym mam pytanie, czy taki staz z urzedu pracy liczy sie do ogolnego stazu pracy?
wiwan / 2011-08-05 11:44
Tak. Na podstawie art. 79 ustawy o prom. zatrudnienia. Nie wpływa jednak na samo prawo do uprawnień pracowniczych- co oznacza, że idąc do pracy po stażu traktowanym jest się, ja osoba nigdy niepracująca, ale z wyższym stażem ( jak po dłuższej szkole ).
skomentuj

Najnowsze wpisy