Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stefan Niesiołowski: Niech Ludwik Dorn weźmie łopatę i odśnieża, ale już nie jako minister

Stefan Niesiołowski: Niech Ludwik Dorn weźmie łopatę i odśnieża, ale już nie jako minister

Wyświetlaj:
irek / 217.97.199.* / 2006-02-08 13:50
Wszyscy jestescie obrzydliwi to przez Was panuje bezkrólewie w polityce i administracji
Bravados / 213.156.97.* / 2006-02-03 10:38
Pan Niesiołowski najbardziej ostatnio szkodzi sobie. To prawda, że jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Panie Psorze! Czy Pan habilitował się z propagandy Gobelsa i Stalina? Pana wypowiedzi są żenujące i - co dziwne jak na eminencję ZCHN-owską - po prostu przepełnione nienawiścią. No dobra - był Pan 4 lata na pozaparlamentarnym głodzie - ale może w PO nie lubią lizusków?
ekonomista J / 81.210.119.* / 2006-02-15 14:15
Jak na "eminencję ZCHN-owską" to te wypowiedzi są jak najbardzie typowe dla ZCHN, który był właśnie taką partią...
A Pan Niesiołowski dobrze wie, co robi PiS(-s), bo to jest to samo, co próbował zrobić ZCHN.
Mam nadzieję, że pomimo tego, że w intryganctwie i awanturnictwie politycznym bracia K. maję teraz dużo większe doświadczenie niż wtedy, to jednak PiS(-s) szybko skończy tak jak ZCHN (albo jeszcze gorzej - bo wszyscy prominentni PiS(s)-owcy powinni jeszcze dostać "wilczy bilet" do (od) polityki...)
Bernard / 83.22.10.* / 2006-02-03 10:20
Tyle dyskusji na temat co jedenpolityk opozycji powiedział o drugim polityku koalicji rządzącej i tak dużo emocji to wywołuje. A przy tym takie wielkie mylenie pojęć, wiedzy historycznej i poglądów oraz ocen zdarzeń i ludzi. Szanowni uczestnicy poniższej dyskusji czy prowadzi Tak prowadzona dyskusja do wzajemnego poszanowania i tolerancji czy raczej wzmaga podziały i wzajemną niechęć? Dlaczego ostatnio tak mało na portalach internetowych poważnej dyskusji o tym jak powinno być urządzone nasze państwo aby wszyscy Polacy o różnych poglądach mogli w nim żyć coraz godniej i stawać się z roku na rok i z kadencji na kadencję zamożniejsi ,bezpieczniejsi i szczęśliwsi? Wydaje mi się że społeczeństwo zawsze nawet podświadomi nasladuje styl zachowań swoich pokazywanych w telewizji wybrańców. Od dłuższego czasu żadna debata kilku polityków przed kamerami nie odbyła sie z poszanowaniem zasady, że jak jeden mówi to reszta słucha i wszyscy po kolei mają prawo do nieprzerwanych przez innych wypowiedzi w ustalonym przez prowadzącego program czasie. Ostatnie lata charakteryzują sie coraz większym poziomem agresji polityków do siebie i coraz większym upadkiem dobrych obyczajów. Skutkiem tego osoby dobrze wychowane nie mają szans na przedstawienie swoich racji, które mogłyby pokazać jak ubogie intelektualnie są pokrzykiwania wielu polityków i jak niebezpieczne dla przyszłości polaków niektóre pomysły. A przecież tylko zgoda buduje a niezgoda rujnuje.
Marzy mi się Polska, w której panowałaby wzorem Wielkiej Brytanii zasada, że Rząd Najjaśniejszej Rzeczpospolitej sprawuje władzę wykonawczą pod kontrolą Opozycji Najjaśniejszej Rzeczpospolitej dla dobra całego Narodu. Przeczytajcie wszyscy jeszcze raz swoje posty i powiedzcie czy w tym duchu się wypowiadaliście Wy i Ci politycy?
ekonomista J / 81.210.119.* / 2006-02-15 14:17
Bardzo dobry komentarz, do komentarzy.
Dziękuję Panu Panie Bernardzie, za te słowa opamiętania.
Wapniak / 83.28.102.* / 2006-02-03 11:33
Jestem z Panem, Panie Bernardzie. Mamy te same marzenia. Chociażby ich część w realiach, móc przekazać swoim wnukom...
były wyborca PiS -frajer / 62.29.165.* / 2006-02-03 10:09
Głosowałem na PiS i uważam że jestem "frajerem" bo dałem się zrobić jak te moherowe babcie (a ja jestem podobno kumaty).
Jeśli to jest IV Rzeczpospolita (taka wielka, że ho ho) SORRY ...
dolar / 2006-02-14 12:38
Dostał pan/pani już jakieś stanowisko, że nie żałuje?
To co się dzieje w polityce to wsztyd i hańba dla narodu polskiego.
kevin / 194.4.130.* / 2006-02-03 09:44
Panie Stefanie,

Cena, którą Pan płaci za powrót do polityki jest straszna. Może Pan jeszcze spoglądać rano w lustro ?
George / 83.25.219.* / 2006-02-03 06:58
Co to się porobiło z p. Niesiołowskim. W prawie każdym z wypowiedzianych przez niego zdań zieje nienawiść do wszystkich i wszystkiego co nie jest zgodne z poglądami p. profesora. Pomiata ludźmi w sposób wręcz niesłychany. Obawiam się, że nie jest to gra pod publiczkę, jak sugerowali niektórzy forumowicze, tylko raczej wyraz jakiejś psychicznej dewiacji czy zagubienia we wspólczesnej rzeczywistości. Całe szczęście, że p. profesor nie ma realnej władzy, bo wtedy lata stalinowskie byłyby sielanką w porównaniu z tym, co zaserwowałby on rodakom.
Splinter / 212.76.60.* / 2006-02-03 02:52
Zamarzniety lod...dobre chlopak sie musial tak podjarac ,ze tworzy nowy rozdzial ukrytej kampani wyborczej. Ze az zapomnial ,ze lod nie moze byc zamarzniety. Ale mniejsza z tym jesli to literowka. Odnosze wrazenie, ze Wy ( co nie ktorzy ) nie myslicie. Kierujecie sie "A teraz MY" ale czyim kosztem? Spoleczenstwa? gospodarki? To chyba nie jest solidarne? Wiele ludzi przez Wasze pomysly bedzie cierpie. Wasz ulubiony rzad sie zajmuje wszystkim od konca. Gdzie zmiana podatkow i kosztow pracy??? Gdzie dotrzymanie obietnicy wyborczej. Zeby zmniejszyc wydatki tzw. "tanie panstwo" I jeszcze wciaganie kosciola w polityke. Przypomnijcie sobie jak kiedys kosciol rzadzil Czy byl taki sprawiedliwy? Ilu ludzi spalili na stosie .. czarownice itp.. ludzi ktorych teraz nazwaliby naukowcami. Kiedys jako pogoania chcieli nawrocic i nawrocili. Ale jak zwykle. ja sa zmiany to ciagle sie trzymamy "swojego" ale to nie znaczy ,ze to jest dobre. Jesli bedzie dobrze. Czyli bedzie praca i place przyzwoite.. To przyznam racje kolegom Jaco, Marek53 ale jeszcze za krotko na to jest. Ale juz mam obawy. Potwiedza sie? Czy naprawde jestescie ludzmi ktorzy sa solidarnie czy tylko ... kupionymi. A moze jakis interes w tym macie.. posadki itp... zobaczymy czas pokarze. Tylko zeby nie bylo za pozno. Pozdrawiam
Marek53 / 83.24.25.* / 2006-02-03 09:25
Dzięki piękne za uznanie, ale.:
1. Wyciąganie inkwizycji (przypominam, to było dość dawno, w średniowieczu) to taki temat dyżurny. Lekkie nadużycie. Wszak pisząc o SLD nie wyciągamy od razu łagrów - a to się działo za naszej pamięci. Dla przypomnienia - liczbę ofiar sysremy szacyje się na 100 mln.
2. "czy tylko ... kupionymi. A moze jakis interes w tym macie.. posadki itp..." To takie nieeleganckie, niby pytanie ale bardziej imputowanie. A wystarczy zapytać.
Nie należałem i nie należę do żadnej partii. O posadce mowy nie ma - prowadzę własną mikro firmę.
A interes oczywiście mam: przyzwoitość i uczciwość w interesach i sensowny system podatkowy uwzględniający np, ilość dzieci w rodzinie.
Pozdrawiam
romek / 83.25.218.* / 2006-02-02 22:21
Pan Stefan Niesiolowski uzywając wyrażenia "Człowiek o mentalności klawisza więziennego" zniża się do poziomu ludzi o których źle się wypowiada w wywiadzie. Kiedy w Polsce ludzi będziemy dzielić na mądrych i głupich, uczciwych i nieuczciwych, dobrych i złych, itd. ?
saper / 83.8.150.* / 2006-02-02 21:28
Nigdy nie należałem do fan klubu Pana Niesiolowskiego, a nawet wręcz go nienawidziłem ale od pewnego czasu zacząłem się znim zgadzać, uważam że to co mówi o PiS jest bardzo trafne
mrówica / 83.8.226.* / 2006-02-02 16:34
Kiedyś byli wspólnie prawicą. Lewicy nie ma, oni zostali skłóceni. Wielki trzeci wygra...A my...
Sulcia / 83.28.7.* / 2006-02-02 14:30
Retoryka w stylu Leppera z okresu wysypywania zboża.
Chłopina zniża się do poziomu "-1" (poziom buraka cukrowego nadgryzionego przez ulubionego chrząszcza ) media to chwytają i dlatego to robi. .
Zwykły koniunkturalista obecnych czasów.
Taka medialna moda, dowalić pisowi , trzeba być cool Panie senatorze RP no nie.
j.k. cezar / 83.8.225.* / 2006-02-02 14:00
To chyba riposta na wypowiedź Ojca nt PO po zawaleniu hali ?
Bećka / 217.153.125.* / 2006-02-02 12:31
Szanowny Panie Senatorze!
więcej takich wypowiedźi, bo przynajmniej jest sie z czego pośmiać. Nudno i smutno byloby bez Pana. Tak trzymać!
Jaromir / 83.238.39.* / 2006-02-02 10:37
Panie Profesorze, niech Pan tylko nie wymięka po takich , jak te powyżej wypowiedziach. Ktoś przecież musi przełożyć całe to gęgenie na normalny język , zrozumiały dla "tego ciemnego narodu, co to niby wszystko kupi" . Tak barwnie wyłożone oczywistości budzą agresję, i to jest zrozumiałe. A noblesse zobowiązuje w dobrym towarzystwie, a Pan przecież sobie towarzystwa w Izbie Wyższej nie dobierał.
Marek53 / 83.24.45.* / 2006-02-02 12:13
Nie budzi agresji, lecz niesmak i smutek. O tempora !

A noblesse zobowiązuje zawsze. Zawsze i wszędzie. W każdej sytuacji. W przeciwnym przypadku jest to konformizm i prostactwo, łajdactwo. Cieniutka powłoczka poloru niczego nie zmienia..
Z takiego podejścia wynika, że wchodząc między łobuzów musimy się nimi stac, a na dodatek jesteśmy usprawiedliwieni. Proszę pamiętać, że tylko przez siebie lub w kręgu towarzystwa wzajemnej adoracji.
Jaromir / 83.238.39.* / 2006-02-02 13:01
prostactwo, łajdactwo? Chyba jednak budzi agresję. A noblesse zobowiązuje też, by między chuliganów, łajdaków i prostaków nie wchodzić. Cóż.
Jaromir / 83.238.39.* / 2006-02-02 10:42
Oczywiście chodzi o wypowiedzi poniżej, a nie powyżej. Także o Stefana a nie Stafena, bo jeszcze Panu słuzbę w obcym wojsku przypiszą.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy