Forum Polityka, aktualnościKraj

Stoczniowcy w namiotach. Czekają na telefon od premiera

Stoczniowcy w namiotach. Czekają na telefon od premiera

Wyświetlaj:
man13 / 2009-08-29 09:36 / Tysiącznik na forum
Jak nie można sprzedać to wystarczy zlikwidować. Stoczniowcy zawsze mogą wystąpić do właściciela stochni o odstrzedanie, to tylko sprawa chęci i odpowiedzialności za swój los.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-08-29 08:44
Po raz kolejny mówię dość dopłacania do nierentownych zakładów typu stocznie, huty, kopalnie itd.
Ja osoby postaci guzikiewicza, będące w RN, nie potrafią wypracować takiego sposobu zarządzania, aby cena statków była mniejsza lub równa cenie statków produkowanych w Korei czy w Chinach i aby czas ich budowy był krótszy niż tam, to niech uczą się strzyc kundelki zamiast marnować podatników (czytaj: moje) pieniądze! Może choć profesję fryzjera dla piesków opanują dość dobrze, w co jednak śmiem wątpić widząc ich sposób postępowania i słysząc prostactwo w wypowiedziach.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-08-29 08:31
Kto tak udanie sprywatyzował sg, że teraz ludzi zwalnia?

Po raz kolejny mówię dość dopłacania do nierentownych zakładów typu stocznie, huty, kopalnie itd.
Ja osoby postaci guzikiewicza, będące w RN, nie potrafią wypracować takiego sposobu zarządzania, aby cena statków była
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-08-29 08:30
Kto tak udanie sprywatyzował sg, że teraz ludzi zwalnia?

Po raz kolejny mówię dość dopłacania do nierentownych zakładów typu stocznie, huty, kopalnie itd.
Ja osoby postaci guzikiewicza, będące w RN, nie potrafią wypracować takiego sposobu zarządzania, aby cena statków była

Najnowsze wpisy