Forum Forum finansoweInne

stracony klient

stracony klient

klient / 83.25.209.* / 2007-07-04 11:14
nie wiem czy gdziekolwiek to dotrze...
wczoraj chciałem zakupić komputer w salonie VOBIs w systemie ratalnym, przedstawilem wszystkie dokumenty...system ge money banku odrzucil mój formularz z powodu BARKU TELEFONU - nie mam stacjonarnego bo to przezytek, a komórke mam firmową....w ten sposób w dniu dzisiejszym kupie kompa w innnym salonie
Wyświetlaj:
chris / 2007-07-07 13:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To nie wina salonu a systemu ratalnego, który powyżej wymieniasz
... a swoją drogą jesteś pewien że "z powodu braku telefonu" nie dostałeś kredytu?
Nie byłbym tego taki pewien. Nie masz tego "oficjalnie" tylko pewnie sprzedawca Ci tak powiedział.
Na scoring (pomocny do decyzji kredytowej) składa się kilka-kilkanaście elementów a numer telefonu to jeden z nich - inne to np. wykształcenie, wiek itp.
Powodzenia
cyklotron / 217.171.129.* / 2007-07-06 16:25
zrob im na zlosc i kup se dwa...
albo lepiej trzy a co niech majom...:)
Tommy2007 / 83.18.182.* / 2007-07-04 16:58
I dobrze, ze gdzie indziej. Tak wolny rynek weryfikuje oferte sprzedawcy :)
Przedstawiciel GE / 195.205.23.* / 2007-07-08 13:56
Moze pan otrzymać kredyt bez telefonu stacjonarnego. Generalnie taki wymóg stawiamy dla dwóch wariantow: kredyt bez zaświadczenia o dochodach bez wpłaty i dla kredytu odnawialnego. Telefon stacjonarny może być zastąpiony podaniem numeru na komórkę z abonamentem.Jest wiele sposobów aby skorzystać z oferty kredytowej GE Money Bank, jednak często zawodzą sprzedawcy, którzy jeśli czegoś nie wiedzą, to nie starają sobie pomóc poprzez konsultacje z bankiem lub przedstawicielem.
lovelypl / 2007-07-08 23:41
A co ma wspólnego telefon i kredyt bez zaświadczenia? Czy posiadanie telefonu od razu jest wyznacznikiem, że dany klient jest wiarygodny? Przecież podając numer mogę mieć już wypowiedzianą umowę z telekomem :) albo numer może być wykupiony u jakiegoś operatora VoIP, gdzie mogę z niego zrezygnować w każdej chwili.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: