Forum Forum dla firmKadry

Straż graniczna sprawdzi pracujących na czarno

Straż graniczna sprawdzi pracujących na czarno

Wyświetlaj:
Józef / 83.9.37.* / 2008-08-08 09:07
Jako profesjonalista w branży Strazy Granicznej uważam, to za zbędne obciążenie dla tej służby. W Polsce pod katem legalnosci zatrudnienia jest wystarczajaco dużo służb kontrolnych. Straż Graniczna powinna zająć się bardziej uszczelnieniem granicy oraz realizacją zadań do których została powołana. Po przypięciu zadań z kontroli ruchu drogowergo próbuje się przypiąc następne itd. Czy my żyjemy w Państwie Policyjnym, pod reżimem służb mundurowych??????????
kaśka24 / 79.185.170.* / 2009-05-16 12:14
Witam. Mam wielką prośbę do funkcjonariuszy S.G. piszę pracę magisterską na temat "Przeżywanie akcji przez funkcjonariuszy Straż Granicznej" potrzebuje osób, które mogą udzielć mi wywiadu na ten temat. Od razu mówie że nie chodzi mi o to co robi podczas akcji, ale o to co odczuwa, jakie przeżywa emocje. Wywiad mogę przeprowadzić na GG lub przesłać meilem pytania. Osoby które, były by tak dobre i mi pomogły proszę o kontakt meilowy. Mój meil psiuta-ziuta@o2.pl
sb / 83.12.116.* / 2008-08-03 21:24
ZAROBJA NW ŁAPE!!!!!!!!!!!! SPRAWDZAJACY AZ DO BULU!!!!!!!!!!!
leiho / 2008-08-03 14:19 / "Tu Ne Cede Malis"
czy ci kretyni nie mają się czym zajmowac? W polsce brakuje ze 2 miliony rąk do pracy, jednoczesnie "sprawdza" się cudzoziemców, a pasozytom bez checi do pracy rozdaje zasiłki - socjalistyczna schizofrenia. W Warszawie zatrudnia się do autobusów kobiety, kiedys nie widziane za kółkiem autobusów - dzis mezczyzn do pracy nie ma, bo albo wyjechali do Uk albo robią na czarno , z powodu podatków i kosztów pracy, albo mają wszystko gdzies i biorą zasiłek (i tez robią na czarno).
dcx / 89.77.15.* / 2008-08-03 16:08
A czy cudzoziemcy to nie pracują u nas na czarno? Co ma z tego Państwo? Nic. I nic dziwnego że Straż Graniczna kontroluje cudzoziemców, bo jest do tego powołana.

Najnowsze wpisy