Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Stres związany z prowadzeniem firmy

Stres związany z prowadzeniem firmy

porkito / 46.134.68.* / 2012-01-10 15:26
Jak myślicie czy przedsiębiorcy są bardziej narażeni na działanie stresu i jego ewentualne skutki, głównie chodzi mi o choroby np. sercowe, nerwice itp.? Jak myślicie czy są sposoby by ograniczyć skutki jakie ze sobą niesie nadmierna ilość stresu związanego z prowadzeniem biznesu?
Wyświetlaj:
Marcinowski Jan / 83.15.79.* / 2020-09-01 11:24
Ja leczyłem nerwicę http://alepompa.pl/firmy-od-elewacji/ muszę wam powiedzieć że terapia przyniosła skutek.
povren / 213.17.159.* / 2012-01-12 22:25
Ktoś już prowadził badania, z których wyszło, że ryzykanci ryzykują czasem także zachorowania. Wielu przedsiębiorców się stara od nich ubezpieczyć, by w razie jakiegoś niemiłego zbiegu okoliczności mieć jakąś rekompensatę. Szczegóły takiego ubezpieczenia można na przykład zobaczyć tu: www.ksiegowy.obowiazkowe.pl/powazne-zachorowania Oczywiście nie jest tak, że wszyscy się stresują i stres działa tylko źle. Niektórzy pod jego wpływem całkiem dobrze prosperują i rozwijają swoją działalnosć. Potrafią sobie ograniczać jego dawki i "nie szaleć za bardzo".
BardekK / 31.61.130.* / 2012-01-13 14:32
W sumie jest w tym jakiś sens żeby się ubezpieczyć. Teraz w wyniku tego zabieganego życia i szalejących rynków wzrasta ilość przypadków chorób wieńcowych czy nowotworów i nikt nie przewidzi co się może stać w przyszłości. Nic nie zapowiada, żeby ten nasz bieg miał niedługo się zmienić w spokojny spacerek. Jak chcesz coś mieć to musisz wywalczyć najpierw...
efru / 2012-01-11 10:31
Będąc właścicielem biznesu można się spodziewać stresu. Aż mi się zarymowało, ale taka prawda. Przedsiębiorcy mają często choroby "zawodowe" związane ze stresem. Jak ograniczyć? Może mieć rodzinę, wyjeżdżać na urlop do natury, nie palić, nie przesadzać z alkoholem. Poza tym nie podejmować niepotrzebnego ryzyka w działalności. (Niektórzy lubią jeszcze dodatkowo grać na giełdzie) Wielu także się ubezpiecza.

Najnowsze wpisy