Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Streżyńska: Tylko komórki mogą zdetronizować TP SA

Streżyńska: Tylko komórki mogą zdetronizować TP SA

Wyświetlaj:
jliber / 2008-08-11 15:13 / Tysiącznik na forum
Oto mamy "wolny rynek" gdzie urzędnik ocenia czy jest miejsce na nowego konkurenta czy nie. Jeszcze się martwi że jest ich za dużo!!! Nie ma wątpliwości że Streżyńska uwielbia swoją pozycję Cara Telekomunikacji, niewiele już zostało sfer gospodarki gdzie urzędnik ma tak dużą arbitralną władzę.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-08-11 10:38
A kiedy zdetronizujemy ORLEN. Napompowali mi wody do samochodu i od pół roku nie chcą zalacić za szkodę. Niedługo zarzadają świadectwa szczepiernia przeciwko wściekliżnie.
Przy okazji komentarz ich ubezpieczyciela z Warty: znowu Orlen, co ja mogę zronbić, tylko ciągle odsyłam do te sprawy do regionu i odsyłam.
mirek 3 / 83.12.26.* / 2008-08-11 09:19
Jak mozna zadac pytanie 'czy TP p[rzestanie byc kiedys monopolistą?' TP jest monopolistą tylko tam, gdzie innym operatorom się nie chce swiadczyc uslug bo im sie nie oplaca (gdzies daleko na prowincji...) TP ma wrecz obowiazek tam byc i te uslugio swiadczyc. Niewazne...
Jesli chodzi o zmianę na Orange - myslę ze to dobry krok. Legalizacja tego,co juz dawno mialo miejsce. A uslugi Orange są ok, akurat moja rodzina ma telefony w tej sieci (ja z żoną abonament a córka orange go) i nie narzekamy.
eryk / 2008-08-11 10:27
a ja narzekam i dlatego przeszdłem do ERY. A artykuł nie jest zbyt precyzyjny. TP SA "pozbędzie się tylko usług szerokopasmowych".
altctrldelete / 193.60.90.* / 2008-09-09 20:01
jakby ERA wprowadziła darmowe smsy z netu to też bym wolał ERe a tak.... niech spadają
eryk / 2008-08-11 10:30
Nie wiem jak to sięodbije na firmie bo to co zostanie będzie najmniej dochodowe...

Najnowsze wpisy