Strona www

annase / 2006-02-14 08:52
Czy ktoś z Państwa może mi poradzić jak zabrać się do założenia strony www ( mamy polską) za granicą? Od czego zacząć i gdzie się z tym zwrócić? Będę wdzięczna za wszelkie rady
Wyświetlaj:
Anna Milczarek792 / 81.190.210.* / 2020-02-21 08:44
http://qinvestments.eu moje realizacje
Opron / 2012-04-10 16:04
współpracujemy z firmą zajmującą się zarówno tworzeniem www jak i tłumaczeniem i zakładaniem firmy poza granicami Polski - jeżeli jest Pani zainteresowana zapraszam na prv
kropa600 / 2012-01-31 00:46
Dobrze jest skorzystać z dobrej firmy. Ja mogę polecić strony www piła . Jajestem bardzo zadowolona z ich pracy. Mają pełen zakres usług. Może się Pani skontaktować z nimi przez pole kontakt na stronie.
Picasso / 2006-02-20 13:44
Polecam przeczytać kurs projektowania stron internetowych Sławomira. Adres www.kurshtml.boo.pl. Na tej stronie można znaleźć odpowiedź na pytania nawet bardzo początkujących osób. Powodzenia.
arnold / 212.87.13.* / 2006-02-16 17:24
Najlepiej wykupiść domenę z jakąś neutralną końcówką (nie państwową - czy nie pl, de, uk) np. org, eu. Taką domenę mozna kupić tanio za pośrednictwem wielu polskich firm, wystarczy w google wpisać "sprzedaż domen". Gdy się juz ma taką domenę np. www.nazwa_strony.eu mozna ją doczepić do dowolnego serwera, może być w Polsce. Mając taką domenę mozna na jedej stronie zrobić jej kilka wersji językowych. Internauta wchodząc na taką stonę sam wybiera jaki język mu pasuje. No i trzeba pamietać aby taka stronę zarejstrować w kilku zagranicznych wyszukiwarkach. Proste jak but.

Najnowsze wpisy