Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

struktury gdzie zalozyc ???

struktury gdzie zalozyc ???

infolukash / 2008-04-15 19:17
Witam . Mama male pytanie, czy strukture moge zalozyc przez internet czy musze isc do banku, a jesli do banku to czy w kazdym banku takie cos zalatwie ????/
Z gory dziekuje za odpowiedz
Wyświetlaj:
knijar / 83.238.175.* / 2008-05-05 14:13
Struktury są obecnie rewelacyjnym narzędziem, przy bocznym trendzie na giełdach.
Oczywiście trochę trzeba się pospieszyć, chyba że jest się amatorem struktur
Bardzo dobra struktura to ta, która zarabia na spadkach i wzrostach, z gwarancją kapitału i bez podadku "BELKI"
A, jeszcze co najważniejsze jest wykluczony czynnik ludzki, (ludzkiego błędu).
Odpowiem na pytania pod numerem telefonu +48507 523 382
tedi97 / 82.115.76.* / 2008-05-05 10:11
Witam
Przerobiłem już kilka struktur z róznych firm na różnych opcjach . Jeśli ktoś chce mieć gwarancje kapitału i nie chce zapłacić podatku Belki mam oś fajnego w ofercie . Wystarczy wypełnic jeden druczek wpłacić kasę i nie trzeba nigdzie chodzić. Zainteresowanym prześle druki jak będzie trzeba.
gg 12486111 lub tel 606752671
Meleks / 83.5.102.* / 2008-04-15 23:49
Daj spokój ze strukturami. Takie instrumenty może zbudować sobie każdy średnio inteligentny człowiek po chwili nauki. Przykład? Proszę bardzo: kupujesz obligacje, a za resztę opcje - obligacje zabezpieczają Ci kapitał, a opcje mogą dać niezły zysk.
Gadałem na jednym szkoleniu z kolesiami z stopazwrotu.pl - sami uczą jak takie struktury robić i chętnie pomagają i to za friko (również mailowo). Struktury to naganianie na te same produkty ale z nową prowizją i nowymi obietnicami.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy