Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Super praca dodatkowa-zapraszam na spotkanie Warszawa

Super praca dodatkowa-zapraszam na spotkanie Warszawa

Kasia Bed / 89.75.147.* / 2009-08-16 23:07
Serdecznie zapraszam na prezentację brytyjskiej firmy Betterware, lidera w sprzedaży innowacyjnych produktów niezbędnych w każdym domu.

Dowiesz się:
-jak pomysły Betterware ułatwiają domowe obowiązki,
-jak oszczędzać czas i pieniądze, kupując bez 30% marży,
-jak zarabiać i spełniać swoje marzenia, współpracując z nami jako Przedstawiciel Betterware.

Zachęcam do obejrzenia katalogu http://www.bwlib.home.pl/katalog/409lo.pdf

Zapraszam na prezentację, na której będzie można zapoznać się z firmą, obejrzeć niektóre produkty i porozmawiać przy ciasteczku z soczkiem.

Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 18.00
Hotel Sokrates
ul.Smyczkowa 9
Mapka dojazdu Hotel Sokrates, Warszawa, Polska

Zapraszam serdecznie
Kasia
www.betterware.vde.pl
najarana4 / 83.23.209.* / 2009-08-26 18:27
Poprawka ostatniego postu!!! Z góry sorki
Witam!!!
Serdecznie zapraszam do zarabiani pieniędzy za pomocą wyszukiwarki ! http://scour.com jest wyszukiwarką internetową która płaci nam za wyszukiwanie, wystarczy mieć ukończone 13 lat by wziąśc udział w zarabianiu pieniędzy! Za wyszukanie każdej frazy otrzymujemy 1 punkt, za ocenienie pozytywnie lub negatywnie (palec w górze mówi 'Ale fajna strona' / palec w dół mówi 'Ale xxxxxx strona' ) wyszukanej strony otrzymujemy kolejny punkty, za dodanie komentarza o stronie otrzymujemy następny punkt, czyli w sumie 3 punkty od jednego wyszukiwania. Dziennie można zdobyć 300 punktów. (Wyszukanie 100punktów, zagłosowanie 100 punktów, komentarze 100punktów).

Na każdym wyniku możemy kliknąć na 3 łapki.
Tak więc dostajemy 3 pkt na wynik .
Czyli 3*100 = 300 pkt Dziennie.
300*31=9300 Tyle wychodzi na miesiąc :)

Za 6500 punktów 25$ (72zł)
Za 12500 punktów 50$ (144zł)
Za 25000 punktów 100$. (288zł)

Aby się zarejestrować wyślij mi na e-maila na adres: kochaniutka18@op.pl , w tytule wpisując "płatna wyszukiwarka" , a prześlę Ci zaproszenie na twój adres e-mail!!! W zamian za to, że zapisałeś się dzięki mojemu zaproszeniu otrzymasz za to dodatkowo 50pkt. Możesz również zarejestrować się z http://scour.com ale wtedy nie dostanie żadnych dodatkowych punktów!!! Wybór należy do ciebie - ale 50pkt - to nie mało! Co nie???!!! Polecam!

Jeśli zaprosisz jednego znajomego, a on dziennie będzie zbierał te 300 pkt (limit dzienny) to ty dostaniesz 25% pkt które on zarobił czyli dokładnie 75 pkt. Czyli on nic nie traci, a ty pozyskując znajomych możesz zyskać!

Strona jest w języku angielskim (dlatego wypłaty w dolarach), trzeba posiadać również konto na PayPal (darmowe konto i założenie go nic nie kosztuje).

Nic cię to nie kosztuje i w każdej chwili możesz zrezygnować (ale jest to najszybsza forma zarobku w internecie - wiem bo sprawdziłam wiele ofert - wiele razy zostałam oszukana - ale ten sposób naprawdę polecam - wypłacili mi już ponad 300 $)!

W razie jakichkolwiek problemów, pytań proszę pisać na adres e-mail: kochaniutka18@op.pl

Najnowsze wpisy