Forum Forum inwestycyjneFundusze

SUPERFUND CZY OPERA

SUPERFUND CZY OPERA

krzysiek29 / 2007-07-14 08:41
OBSERWUJE OSTATNIO DUZO INFORMACJI WRTUJE STRONY I CIEZKO JEST PODJAC DECYZJE PROSZE O POMOC.
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2007-07-14 09:26 / Uznany Gracz Giełdowy
OBSERWUJE OSTATNIO DUZO INFORMACJI WRTUJE STRONY I CIEZKO JEST PODJAC DECYZJE PROSZE O
TaS / 2007-07-14 10:49 / Tysiącznik na forum
jak nauczysz sie wyłączak caps lock - tzn. WIELKIE LITERY i przestanisz krzyczeć :) to mysle,ze znajda sie chetni do pomocy.
krzysiek29 / 2007-07-14 13:07 / Uznany Gracz Giełdowy
to czemu TY masz takie nastawienie do mnie zadaje normalne pytania a ty wyskakujesz z pretensjami
TaS / 2007-07-14 13:57 / Tysiącznik na forum
mam takie nastawienie, bo:
1. naduzywasz duzych liter (dziekuje,ze juz nie)
2. nachalnie zadajesz te same lub podobne pytania
3. nie chcesz sie uczyc - np na błedach innych - tylko wytrzepać maksymalna kaske :)
4. jakbys poczytał forum to poznałbyś odpowiedzi na swoje pytania :)
5. decyzje należy podejmować samodzielnie

:)
krzysiek29 / 2007-07-14 16:58 / Uznany Gracz Giełdowy
czytam forum czesto znam aktualnie wszystkie fundusze jakie sa dostepne i poprostu chcialem sie dowiedziec czegos wiecej o funduszach hedge?ukladam sobie porfel w ktorym chce wrzucic 20 procent OPERE UNIVERSA?chcialem sie dowiedziec czy to dobry pomysl czy moze inny fundusz hedge?dziekuje
TaS / 2007-07-15 23:04 / Tysiącznik na forum
powiem więc Ci krótko: ten fundusz ma markę :) ale czy cos poza tym trudno mi powiedziec. Hedge to jeszcze ciensza lina niz czysta akcja - patrz co sie w lutym/marcu dzialo z superfundem..
jertom / 2007-07-16 18:20 / portfel / Bywalec forum
hedging to inaczej bezpieczeństwo ale niestety nie w przypadku naszych jak narazie pseudo hedgingowych funduszy duże ryzyko ale jak sie lubi to czemu nie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy