Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Świat potrzebuje o połowę więcej żywności

Świat potrzebuje o połowę więcej żywności

Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.141.* / 2008-06-04 12:56
No tak spotkanie z prezydentem Iranu mogłoby ściągnąć na delikwenta złość Izraela, pardon USA. A że Iran swoimi decyzjami, np. odejściem od USD w rozliczeniach transakcji naftowych strasznie podrażnił Izrael, pardon - oczywiście USA, więc taki gest nie mógłby być puszczony płazem. Tym bardziej, że zapewne Iran będzie następnym krajem bliskowschodnim na który Izrael, pardon - oczywiście USA dokonają agresji, więc pozory, że Iran jest ignorowany i izolowany politycznie są ważne. W FoxNews będzie się na co powołać i będzie można pięknie uzasadnić, że agresja nie jest agresją tylko jest w istocie akcją humanitarną, która ma przynieść uciśnionemu narodowi Irańskiemu wolność i demokrację, a także wyrwać go z międzynarodowej izolacji.
J.T. / 83.8.158.* / 2008-06-04 08:52
Czy ktoś zrozumie przy ogólnym braku żywności nakazy Uni Europejskiej ograniczające produkcje zbóż,mleka cukru i płacenie za odłogowanie ziemi !!!!!!!!!!
acomitam / 83.25.141.* / 2008-06-04 13:10
Socjaliści i biurokraci tak się zapędzili, że popadają w oczywiste sprzeczności. Limity i ograniczenia wprowadzane przez UE w uprawach rolnych są jedną z takich sprzeczności. Oprócz sprzeczności socjaliści i biurokraci serwują zbaraniałym społeczeństwom różne idiotyczne zakazy, nakazy programy i zalecenia. Jednym z takich programów jest program walki z emisją CO2, która to niby przyczynia się do ocieplenia klimatu i z którą w związku z tym trzeba bezwzględnie walczyć. Oczywiście dobrze jest, gdy walkę z CO2 prowadzą takie kraje jak Polska, bo przecież lepiej, żeby pieniądze w błoto wyrzucali Polacy, a nie np. Niemcy czy Francuzi. Przycięcie limitów emisji CO2 do atmosfery dla naszego kraju spowoduje, że w 2008 roku nie będziemy w stanie wyprodukować energii potrzebnej do zaspokojenia naszego zapotrzebowania. Trzeba będzie albo zamknąć elektrownie, albo kupić prawa do ponadlimitowej emisji, a to kosztuje i to bardzo słono. Oczywiście będziemy mogli kupić je w krajach starej Unii, które jakoś dziwnie mają limity przekraczające ich zapotrzebowanie.
Lulu_Amelu / 82.160.102.* / 2008-06-03 15:45
proponuje aby każdy ksiądz zakasał kiecke i zasiał coś na swoim polu - maja tysiące hektarów - to niech sie potem podzielą z biednymi tym co wyprodukuja - bajkami o bożkach sie nikogo nie nakarmi

Najnowsze wpisy