Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Świetny biznes skąd pieniądze na start?

Świetny biznes skąd pieniądze na start?

mmoondoo / 2014-11-05 22:02
Witam mam plan na biznes którego nie ma jeszcze w Europie.Jestem na etapie otwarcia food trucka w celu zbadania rynku i poznania opini ludzi co myślą o produkcie oczywiście zapłacą za to.Pomysłem jest produkcja lodów na oczach klienta z produktów i smaków które sam sobie wybierze dodatkowo małe show mogę produkować lody z mleka,śmietany z tłuszczem bez tłuszczu na mleku sojowym kozim. Do środka lodów mogę dodawać różne bajery ciastka cukierki ect. Koszt wyprodukowania 1 porcji lodów (ok4gałki)wynosi 1zł-1,5zł sprzedam to za 8-10 zł grycan sprzedaje gałkę za 3 i ma juz je gotowe nie ma żadnego wow.U mnie klient sam tworzy smak oczywiście może korzystać z gotowych połączeń.Jeżeli byłoby duże zainteresowanie food truckiem i opinie ludzi byłyby pozytywne chciałbym otworzyć sieć lodziarni w Centrach handlowych.Potrzebuje do tego nie małych pieniędzy gdzie polecacie mi zgłosić się po dofinansowanie bank? unia? inwestor?

Kolejne pytanie jest takie ile i skąd mogę dostać na start dofinansowanie najlepiej bezzwrotne.

Serdecznie dziękuje za wszystkei odpowiedzi
Milenia / 2018-07-30 12:01
Jeśli szukasz pomocy w pozyskaniu kapitału dla przyszłej firmy to sprawdź tutaj :) http://blueoak.pl/uslugi . Pomogli mi w znalezieniu inwestora i od 4 lat moja firma prężnie działa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy