Forum Forum finansoweKredyty

Sygma bank - karta Galia

Sygma bank - karta Galia

tronki / 83.25.82.* / 2006-11-30 14:43
w 2003r. skorzystałęm z okazji i otryzmałem kartę kredytową Galia ( wtedy jeszcze firmy FInplus teraz Sygma bank)
w sierpniu 2005r. spłaciłem wszystkie nalezności i na pismie wypowiedziałemumoe z prośba o zaknięcie karty Galii.
Od sierpnia 2005r. nie otryzmałem żadnej informacji z w/w banku
Aktualnie staram się o kredyt mieszkaniowy i okazało się że w BIK- u figuruję że posiadam kartę kredytową na kwote prawie 8 tyś zł . (
Po wliczeniu tej karty bank nie chce mi skredytowac całości mieszkania)
Z informacji telefonicznej z Sygmy bank wynika że nie zamkneli oni karty poniważ zanjduję sie na moim koncie nadpłata ok 3,50 zł dokładnie trzy pięćdziesiat i oni nie wiedzą co z tą kwotą zrobić.. Oczywiście nie dostałem zadnej inforamcji o tym fakcie a bank tweirdzize wszystkim wysyła listy.
Moim zdaniem to jest skandal z tym banikiem za niecałe 4 zł naorili mi tyle zamieszania że odracam w/w bank. Niesamowity bałagan prawie przez 2 lata nie dali zanć co z kartą nie znieśli jej z BIK-u
Wyświetlaj:
baaaaaa / 194.99.117.* / 2011-09-06 12:11
doradzę tylko, że w wypadku pisemnej rezygnajcji z karty wysyłajcie ten dokument listem poleconym z potwierdzeniem odbioru, w razie czego macie dowód że pismo zostało odebrane.
Damian_Ziaber_SygmaBank / 2011-07-22 14:25 / Sygma Bank
Szanowny Panie,
Jeśli sprawy, o których Państwo piszecie, nie zostały załatiowne, to proszę o kontakt.
Pomogę w rozwiązaniu.
Pozdrawiam,
Damian Ziąber
PR manager, Sygma Bank
d.ziaber@sygmabank.pl
zdegustowana / 83.27.39.* / 2011-07-11 16:32
czytając aż się boję. Ja od miesiąca próbuje zrezygnować z usług tego banku jak na razie bezskutecznie. Zignorowali moją rezygnacje z karty i przysyłają groszowe blankiety do spłaty. Miesiąc temu zrezygnowałam pisemnie. Po otrzymaniu kolejnego blankietu znów zadzwoniłam z pytaniem . Pani poinformowała mnie, że nie ma odnotowanej rezygnacji i muszę napisać kolejną. Czy to moja wina,że pani ,,nie ma odnotowanej". Jestem ciekawa ile razy trzeba próbować aż odnotują. Chciałabym się rozstać z ty bałaganem jak najszybciej.
chamstwuMOWIEnie!!! / 89.174.120.* / 2011-07-12 07:56
zdegustowana,
ja wiem, ze większość naszych krajan to bezmyślne istoty. czy tak trudno nadpłacić te 20 czy 30 pln, a wraz z wypowiedzeniem podać numer konta, gdzie, po zamknięciu rachunku, nadpłata ta miała by być przelana?
korzystasz z pieniędzy banku, wiec nalicza on odsetki. nie wiesz, czy na dany dzień będziesz miała nadpłatę, czy niedopłatę. osobiście przerabiałem sygma bank i wiem, ze reakcja na jakiekolwiek pismo zajmuje im co najmniej 3 tygodnie.
wiec zajmij się porządnie swoja sprawa!!!
nie jest to bank idealny, ale jakos trzeba sobie z nim radzić, znając podstawowe zasady współpracy z takimi shitami!
przede wszystkim wysyłamy poleconym wypowiedzenie, robimy mała nadpłatę, żeby później nie było i po miesiącu dzwonimy i pytamy się, jak tam nasza sprawa.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: