Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sygnały Dnia - W.Frasyniuk krytykuje pomysł likwidacji abonamentu radiowo - telewizyjnego

Sygnały Dnia - W.Frasyniuk krytykuje pomysł likwidacji abonamentu radiowo - telewizyjnego

skomentuj
Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2004-09-21 14:19
Pan W.Frasyniuk popierał swego czasu w sejmie projekt ustawy nakładającej na kierowców obowiązek całorocznego jeżdżenia ze światłami . Było to tylko w interesie producentów żarówek no i oczywiście policji . Sprzeciwia się też projektowi jednomandatowej ordynacji wyborczej , która jako jedyna jest w pełni demokratycznym systemem wyborów i zapewnia ludziom wpływ na to kogo wybierają . Piękne cele jakie powinna spełniać telewizja publiczna są niestety tylko teorią . W polskich warunkach zawsze służyła do ogłupiania społeczeństwa i robi to w najlepsze także teraz . Przykładem nie będzie niedawne prezentowanie programu o Stalinie , bez jednego chociażby słowa komentarza - same pozytywne strony ustroju radzieckiego . Na tym etapie najlepiej byłoby zlikwidować nie tylko abonament , ale całą tą telewizję . Nawet serwisy informacyjne stacje komercyjne mają lepsze bo w mniejszym stopniu filtrowane . Sz.P. W.Frasyniuk zrobił już swoje i niech spocznie na laurach .
T.W. / .* / 2004-09-21 13:51
Abonament to czysta fikcja! Jescze jeden ukryty podatek "od świeżego powietrza". Podatków płacimy dosyć aby i na TV wystarczyło, jesli tych pieniędzy nikt nie będzie marnotrawił i sprzeniewierzał!
kamyk / .* / 2004-09-21 14:13
Też sądzę, że tzw. misja mogłaby być finansowana z budżetu.Zgadzam się jednak na abonament pod jednyw warunkiem: żadnych reklam i sponsorów! W przeciwnym wypadku nie dość, że misja to fikcja to jeszcze nierówność podmiotów - czemu TVN, Polsat czy pomniejsze stacje nie dostają środków z abonamentu? Pewnie, gdyby im zlecić, to i "misję" pełniliby lepiej.
skomentuj

Najnowsze wpisy