Forum Forum inwestycyjneSpółki

Symulacja upadku banku - co, gdy upadnie?

Symulacja upadku banku - co, gdy upadnie?

sobanek / 84.10.147.* / 2008-11-16 19:46
Mam pytanie, w związku z nijaką sytuacją w świecie finansowym coraz częściej zaczynam się zastanawiać nad różnymi rozwiązaniami co do tego, gdzie ulokować swoje oszczędności, w związku z tym mam pytanie i proszę o odpowiedź osoby kompetentne.

Zakładając sytuację, iż ulokowałem w banku X pieniądze na lokacie, w trakcie trwania mojej lokaty bank upada i co w takiej sytuacji? Otrzymuję pieniądze gwarantowane przez BFG. A co z pieniędzmi z tytułu lokaty? Przepadają, czy BFG wypłaca mi także należne odsetki? Pytam, gdyż chciałbym ulokować pieniądze na dłuższy okres czasu i chyba szlag by mnie trafił gdybym po 1,5 roku zamrażania pieniędzy nic z tego nie otrzymał.Pozdrawiam
Babcia Alina / 149.254.192.* / 2008-11-18 23:07
jak bank upadnie to cieszylbym sie, chlopie jakbym dostal 100% kapitalu a nie marzyl o odsetkach. Masz kwote gwarantowana to wystarczy. Zawsze pozostaje skarpeta...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy