System argentyński

Sławek / .* / 2003-11-04 16:14
Komentarze do wiadomości: System argentyński.
Wyświetlaj:
klient / .* / 2005-03-11 18:14
moze teraz unia odda forse
marek / .* / 2005-03-11 18:11
chce wZIĄŚĆ POŻYCZKĘ z uni rozwoju i wsapieraania rozwoju finansowego co o tym sondzisz??
KARAMUSTAFA / .* / 2005-03-16 21:03
Nie pal głupa debilu.
jaro / .* / 2005-03-11 18:09
czy ktos jeszcze wplaca kase w systemie IcCo - Tychy
dor29 / .* / 2005-03-24 20:19
JA wpłacam już 5,5 roku i wreszcie zostałam wylosowana. Już wysłałam komplet dokumentów i czekam na możliwość zakupu samochodu. Jak go dostanę, to dam znać ile czasu to trwało. Pozdrawiam i życzę szczęścia.
sapek / .* / 2005-03-08 13:44
a mi jest wspaniale!!!!
tom / .* / 2005-03-11 18:08
a co się stało z Unią?
lilia / .* / 2005-03-07 15:55
ja również uważam że na dobre to klientom nie wyszło a gorsi od właścicieli unii są Sapek, Busłowicz i klan Wiśniewskich
Początek / .* / 2005-03-08 13:12
Na dobre klientom? Człowieku co ty piszesz. Właśnie ze wyszło im na dobre. Teraz maja nauczkę zeby patrzeć na to co podpisują, wiecej tego nie zrobią i dobrze. Debilizm to nie choroba z której można się wyleczyć biorąc tabletki. Tu trzeba walnąc takiego młotkiem w łeb to będzie wiedział na następny raz co robić.
Dobrze Zyczący / .* / 2005-03-07 22:51
e tam lekka przesada. Wiśniewscy wcale nie są tacy źli, Wojtuś też nie najgorszy. I trzymajmy kciuki za 3 "M" + "D". Niedłudo znowu pokażą na co ich stać...
unia 4ever / .* / 2005-02-27 20:56
Jaki koniec??? To dopiero początek!!! he he heCDN...
Początek / .* / 2005-03-04 07:23
Ponoć zamknęli prezesów unii
jj / .* / 2005-03-07 10:04
mamnadzieje ze nie bo to wcale nie takie dobre dla klientow
Gustaw B. / .* / 2005-03-06 15:10
powinni zapuszkować Bartka Busłowicza, to dopiero argentyński złodziej!!!!!!
powiedz proszę / .* / 2005-03-04 15:44
czy piszac "prezesów" masz na mysli też właścicieli (no w każdym razie tych wpisanych do KRS-u?)
Amanda / .* / 2005-02-23 14:50
No i stalo sie unii juz nie ma ale nie martwimy sie bedzie cos innego .. :)))
@ldek / .* / 2005-02-25 08:54
a co się stało z Unią?
KORYTO RZEKI(REKINA) / .* / 2005-02-21 22:05
THE END!!! KONIEC!!! ENDE !!!
Początek / .* / 2005-02-22 08:09
a co posadzili Sapalskiego?
oszukany / .* / 2005-02-16 12:17
czy ktos jeszcze wplaca kase w systemie IcCo - Tychy
oszukany / .* / 2005-02-16 12:20
sprostownie InCo
autor / .* / 2005-02-11 08:52
a ja pomagam "gwiazdom" jak jakieś dupki idą na gliny albo do sądu..gg3544300..mieszam, że aż miło..:) ..jak co to piszcie gwiazdy i gwiazdorzy..
Albatros / .* / 2005-02-12 01:34
śmiecisz swoim istnieniem:-) i nawet o tym nie wiesz:-) co za durnorta???? totalna ściema!!!!!
autor dwa / .* / 2005-02-11 19:49
spadaj d...pku. Komu ty momagasz ? chyba ludziom tego samego pokroju co ty. A za kogo ty wogóle sie uważasz ? Sądzisz, że jak tobie sie udaje, to znaczy że możesz pomagać tym oszustom (za pieniądze, nabijającym kieszenie marynareczek szefuniom). Pewno - cwaniaków jest sporo, ale pamiętaj - życie wynagrodzi Ci tą Twoją działalność. Nie zyczę Ci źle, aczkolwiek musisz ponieść jakąś karę, a wiadomo że sankcji prawnych nie poniesiesz - bo wiesz jak je uniknąć. Ale zawsze możesz zostać skazany za inne czyny. Gwałt, molestowanie seks w pracy... kto wie, kto wie
Gwiazda / .* / 2005-02-16 00:19
Długo nad tym myślałeś? Ale czego mądrego można się spodziewać po takiej miernocie jak ty....
Fan Klub URiWF / .* / 2005-02-16 00:54
Albatros jesteś powichrowany.
autor / .* / 2005-02-13 09:30
Jak widzę głodnemu chleb na myśli-seks, molestowanie, kto wie , kto wie może tobie też się przyda kiedyś moja pomoc.A karę?Ja mam ponieść karę? daj spokój.Za co?
aska / .* / 2004-12-26 23:20
choroba nie wiem czy czasami mnie nie nabili w butelke bo właśnie czzekam na ich pieniądze, ale coraz częsciej myślę, że ich nie dostanę
KARAMUSTAFA / .* / 2005-02-06 12:45
Tajemniczy prezes dwóch argentynek(MFRR i UNII) to Mariusz Lewandowski -mieszka w Rybniku. Główni udziałowcy tych firm to Marek Koszów i Marcin Janik. Obaj mieszkają w Lubinie.Wg KRS kapitał spółki to 200tys zł. Prosiłbym o podanie dokładnych namiarów adresowych tych gości na tym forum. Oszukali masę ludzi. Z góry dziękuje.KARAMUSTAFA
wiesław / .* / 2005-02-09 18:31
przepraszam najmocniej ale ja mam szacunek do pana lewandowskiego - DOSTAŁEM PIENIĄDZE !!! NIE WIERZYŁEM ale tal się stało! tylko czekajcie ludziska. musiałem wpłacić tylko koszty dod w wysokości 100 pln. ale to jest nie obowiązkowe i nikt o tym nie wie. ale jak sie wpłaci - to dostajesz. i mam upragnine 10 tys
zeba / .* / 2005-02-12 01:24
Bzdury piszesz, nie ściemniaj!!! bo i tak nikt Tobe nie wierzy!!!
money / .* / 2005-02-11 19:41
to prawda, cos sie ruszyło.ja idę do sklepu odebrać towar a nie kasę. ale i tak sie cieszę
szyska / .* / 2005-02-10 07:29
to sobie policz teraz ile bedizesz musiał spłacić i to napewno nie bedzie 10 tys. Teraz to dopiero masz problem.
Jozio / .* / 2005-01-03 17:37
Wejdz na www.efb.republika.pl lub na www.google.pl wpisz nazwe tej firmy lub skontaktuj sie z e mna na GG 128413 postaram ci pomóc.
Jozio / .* / 2005-02-11 08:22
..no tak, tylko koniecznie zapamiętaj numer konta, żeby nie zapomnieć wpłacić co nieco...
PUK PUK / .* / 2005-01-29 23:04
ale po co? tego nie odzyskasz. mówię bo wiem. jestem wiarygodnym źródłem. źródełkiem
koko / .* / 2005-03-04 23:13
jesteś k****** a nie źródełkiem
olo / .* / 2005-01-03 12:44
To bezczelni złodzieje.Jeżeli możesz wyrwij teraz kasę ,chociaż tą która wpłacona.
@ldek / .* / 2004-12-23 14:33
No to moze tak spróbujmy! Ja pierwszy! Nigdy nie dałem zrobić się w ch*** przez żaden system argentyński, ani nikt z moich najbliższych, nie zarobili na nas ani gosza, ale krwi to im trochę napsułem. Kto jeszcze nie dał sie im zrobić?
Ania / .* / 2005-01-06 11:34
O mały włos, ale jednak nie dałam się zrobić, powodzenia dla innych nie dających się oszukać!
PUK PUK / .* / 2005-01-29 23:06
JEDNO PYTANKO. jAK NAZYWA SIĘ TA FIRMA WSPOMNIANEGO NIŻEJ WIŚNIEWSKIEGO?? PEWNIE TO NIE JEGO FIRMA, ALE WIADOMO KTOŚ MUSI BYC PIONKIEM W GRZE. NO TO JAK BRZMI JEJ NAZWA?? PROSZĘ
ANIA / .* / 2005-02-06 21:45
Kamil Wiśniewski to fiurant. Prawdziwy właściciel tego gówna to Wojtuś Sapalski. Właścixiel EFB i EUROGROUP.
puk puk / .* / 2005-02-09 18:26
ale czy znasz nazwę firmy?? Wiśniewskiego znam, Sapalskiego - trochę. Ale co za firma ?
ja / .* / 2005-02-10 21:38
ta firma to Kommerzielle Kreditanstalt. A skąd mnie znasz?
Znajomy / .* / 2005-02-12 19:33
Teraz już nie ma Kommerzialle. Jest Mazowieckie Centrum Leasingu
puk puk / .* / 2005-01-31 20:36
jesteście takimi d..mi jak wszyscy. Nikt nie może mi odpowiedzieć!! ?Zresztą - kogo ja proszę. W tej branzy nie ma próśb. Są tylko nakazy i obługa OBŁUDA FAŁSZ - to dotyczy kadry zarządzającej oczywiście
Sylo / .* / 2004-12-27 13:43
cze @ldek, ja też się dopisuję, z drugiej strony lubie czytać, o plantach, którzy dali się zrobić. Mojego znajomego naciągnęli, ale to był chamek taki sam jak to całe argentyńskie towarzycho, to się nie dziwię
ŻYCZUŚ / .* / 2004-12-18 23:38
a WESOŁYCH ŚWIĄT - SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ JA . POZDRAWIAM !!!!
a................... / .* / 2004-12-06 21:47
Czytam Wasze komentarze. Z niektórymi się zgadzam, z innymi nie. Natomiast to, co mnie przeraża to fakt, iż ludzie którym się wydaje, że z racji swoich przekonań mają monopol na nieomylność, próbują nas wszystkich zmusić do podobnego myślenia tylko inwektywami i wulgarnymi "docinkami" (wg nich takimi zabawnymi i na poziomie). To naprawdę żałosne i smutne. Zrozumcie, każdy kto podpisuje umowę czy też kontrakt jest osobą dorosłą, w pełni sił umysłowych (przynajmniej prawnie). Nie użalajmy się nad naiwnością połączoną ze zwykłą głupotą. Pracownicy robią to, co do nich należy. Podobna sytuacja jest w innych firmach, nawet tych o zgoła odmiennej branży. I nie zgadzam się z opinią, że ludzie pracujący tam to matoły, debile i puszczalskie. Najlepiej z góry kogoś oskarżyć nie znając prawdy. Ba, nawet nie chcąc jej poznać. Wg. was- obrońców moralności, uczciwych i krystalicznych do bólu, jesteśmy prostakami, złodziejami i k******. Tylko czy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego, że większość tych wypowiedzi na poziomie napisali sami pracownicy. Najczęściej zresztą byli. Jeszcze do niedawna nie mieli skrupułów, aby naciągać, wyłudzać, wprowadzać w błąd "niewinnych" ludzi.Ta cała nagonka, te pseudointeligentne wywody świadczą tylko o tym, że jedynym argumentem tej "inkwizycji" jest znieważanie. I te teksty o lodzie, o dawaniu "dupy". Autorom gratuluję... braku dobrego smaku, poziomu wypowiedzi i chamstwa. Mimo wszystko pozdrawiam. i mam nadzieję, że zanim znowu napiszecie coś obraźliwego; zrozumiecie że to jak się wypoowiadacie- tym bardziej o tych których nie lubicie- świadczy tylko o was samych.
KILLER / .* / 2004-12-15 14:01
S********* bezczelny odstrzele cie jak podłą kreaturę za to co robisz ludziom.Od dzisiaj oglądaj się za siebie.
ali / .* / 2004-12-12 01:57
CZYTAM TWOJE WYPOCINY i podnosi mi się ciśnienie- bezczelny typie jeden. Myślę ,że ktoś cię odstrzeli. Życzę odstrzłu genitali najpierw a po miesiącu,jak się zabliżni -twojego parchatego łba!
słoma z butów / .* / 2004-12-07 21:48
Ej wy, kto to napisał? kim obrońca jest? 3x M? marcinem markiem mariuszem. Może D jak d***kiem, może A jak ania SS? pomimo tego kocham was!!!
@ldek / .* / 2004-12-07 07:12
Widzisz a... sam sobie przeczysz, piszesz: „Tylko czy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego, że większość tych wypowiedzi na poziomie napisali sami pracownicy. Najczęściej zresztą byli. Jeszcze do niedawna nie mieli skrupułów, aby naciągać, wyłudzać, wprowadzać w błąd "niewinnych" ludzi.” Skoro wypowiedzi te piszą byli pracownicy, więc chyba oni wiedzą coś o kurestwie, złodziejstwie itd. krótko - o tym co się dzieje w takich firmach. Byli tam i przeżyli to i owo i teraz dają upust swoim emocjom. Poza tym nie rób z nich takich św*************. Wiedzą za co biorą kasę zresztą czytaj wypowiedzi tzw Gwiazd, one kochają ładować w ch*** ludzi i kłamać prosto w oczy. Właśnie im pogratuluj: „braku dobrego smaku, poziomu wypowiedzi i chamstwa”! Poza tym to forum publiczne i prawo siedzieć i wypowiadać się tu mają wszyscy nawet chamy.
zyczliwy i oszukany / .* / 2005-01-19 11:13
do piatku tydzien temu telefon w centrali tej argentyny jeszcze odbierano ale juz jest raczej wylaczony. prezes kamil Wisniewski to gowniarz a jego pomagiera jest anna kowalska zwana dyrektorka centrala miesci sie na alejach jerozolimskich 200 budynek 5 lok30 administratorem budynku jest firma era 2000 i mowia ze oni tam jeszcze sa ale nie podaja innego telefnu nie dajcie sie robic w c.....
a.................. / .* / 2004-12-09 00:34
Witam cię @ldek. Źle zrozumiałeś moją wypowiedź. Ci byli pracownicy nie piszą o URiWF dlatego żle, że mają dosyć pracy w firmach tego typu ( nie tylko zresztą w Uni ), ale dlatego, że nie ma dla nich tam miejsca pracy. Gorycz powoduje potrzebę zemsty, przynajmniej takiej anonimowej. Sypie się na tym forum nazwiskami, docinkami. Czytam te forum prawie od początku. I od początku istnienia firm konsorcyjnych pracuję w tej" branży".Gwarantuję ci,że nikomu " dupy nie dałam, nie zrobiłam lodzika za 5 złotych, a tym bardziej nie s*****łam się". Znam osobiście Gwiazdy (bardzo dobrze!!!!) i zapewniam cię,że są to osoby naprawdę w porządku. Znasz to powiedzenie " Najlepszą obroną jest atak" ?. Na chamstwo odpowiedziały chamstwem. Kurestwo większeczy mniejsze dotyczy każdej firmy ( i nie mam tu na myśli dawania "dupy"). Wiem, za chwilę zostanę zbluzgana, zwyzywana, postrasztycie mnie, że za chwlię również mnie postrzelicie. No cóż tylko na to czekam....P.S. Kurestwo znają tylko te osoby, które się naprawdę k****ły ( i to na pewno z autopsji, bo tak przekonująco o tym piszą). Sytuacja się zmieniła, dla nich miejsca już nie ma.
Max 33 / .* / 2004-12-12 00:21
Czyżbym trafił!!! -miła pani dyr. F. ZAWADA ? W żywe oczy kłamiesz bezczelnie.Obrzucanie cię błotem nie ma sensu i tak spłynie. ps.-kupiłem TŁUMIK!
Tomasz / .* / 2004-12-25 16:28
chce wZIĄŚĆ POŻYCZKĘ z uni rozwoju i wsapieraania rozwoju finansowego co o tym sondzisz??
Jozio / .* / 2005-01-03 17:41
Wejdz na www.efb.republika.pl lub na www.google.pl wpisz nazwe tej firmy lub skontaktuj sie z e mna na GG 128413 warto postaram cie wyprowadzic z błędu.
@ldek / .* / 2004-12-27 13:45
SONDZE, że palant jesteś i tyle czytać nie umiesz?
@ldek / .* / 2004-12-09 10:08
Wszyscy z nas tutaj wiedzą, że nie każdy pracownik argentyny musi od razu szefowi dawać przysłowiowej dupy. I wcale nie o to chodzi. Piszesz że dla nich pracujesz. Ty i Gwiazdy. Więc odpowiedz tu na publicznym forum czy nie jest ci/wam wstyd? Ponoć żadna praca nie hańbi? Czy nalewno? Czy będąc na imieninach u cioci opowiadasz jak ładujesz w ch*** ludzi i wszyscy razem zalewacie się potem łzami ze śmiechu z ludzkiej naiwności i ciemnoty? Bo jak inaczej nazwiesz mówienie komuś niedouczonemu że kredyt dostanie za 5 dni, ze to nie ma nic wspólnego z argentyną? Przecież wiesz że żadnego kredytu nigdy nie dostanie. Przecież na tym polega twoja pseudopraca (nie praca), właśnie na wyłudzaniu pieniędzy z których potem dostaniesz działkę. Więc jak to nazwiesz inaczej jak nie kurestwo?
a.................... / .* / 2004-12-09 23:37
Po pierwsze nigdy nie mówię, że obiecuję im kredyt, po drugie nie wciskam kitu o cudownych 5 dniach. Na imieninach u cioci nie opowiadam, o tym, jak bardzo mnie to bawi, że ładuję ludzi w ch***, bo mnie to nie bawi. Aczkolwiek cała moją rodzina i wszyscy znajomi wiedzą, gdzie pracuję. Praca jest pracą, a gwarantuję ci, że ta wcale do łatwych nie należy...... I naprawdę wbrew waszej opinii, że jesteśmi puści, bezlitośni i tępi, patrzymy bez skrępowania i zażenowania codziennie w lusterko. Sprzedajemy gówno w opakowaniu luksusowego towaru. Zgadza się... Ale kto tego nie robi?????? Banki, hipermarkety, biura turustyczne. a przydziały są. może nie do końca wyglądają one tak, jak powinny, ale są.
@ldek / .* / 2004-12-17 07:10
Szkoda czasu, nieźle ci mózg wyprała argentyna. Sprzedawaj dalej gówno, ale nie porównuj się do tego co robią banki i hipermarkety - za wyskoie progi, lala! Patrz spokojnie w lustro i ludziom prosto w oczy, ale nie oszukuj przynajmniej siebie. Sprzedajesz gówno, pracujesz w szambie i skończysz w bagnie. Taka prawda! Możesz to ubierać w ładne kwiatki, pakować w luksusowy papierek, ale to i tak zawsze pozostanie gówno. Teraz to mi juz nawet cię nie żal! Nie pozdrawiam
ANNA / .* / 2005-02-21 16:43
sprzedaję kredyty bankowe i powiem ci jedno koleś kitujemy ładujemy w ch*** ile wlezie. wiesz ile kasiorki przepłacają klienci poza oprocentowanie i prowizją bankową od 500 nawet do 2700 średnio. Wszyscy wciskają gówno a komu się nie chce ruszyć muzgiem to tto gówno kupuje.
CI, KTORZY MAJĄ WYPRANI MÓZG PRZEZ ARGENTYNĘ / .* / 2004-12-17 22:20
Ale ta istota prawdy jest naprawdę super. Gratuluję polotu. I również nie pozdrawiam, przynajmniej ciebie @ldek. A swoją litość zarezerwuj dla innych........... bo jej naprawdę nie potrzebujemy. .
Mam to w dupie..... / .* / 2004-12-17 22:07
Człowiek nawet nie czuje, że sie rymuje. A może to tak specjalnie- młody poeta???
lola / .* / 2004-12-03 14:25
co wy głupki wiecie o loli, możecie sobie tylko gdybać o tym co i dlaczego ją boli
redakcja UNII / .* / 2004-12-04 09:04
jeśli cię coś boli LOLU to udaj sie na L4 - bo w przciwnym razie możesz przegrać i wtedy zostanie ci tylko szpital dla nieświadomie "mocno zdenerwowanych"

Najnowsze wpisy