Forum Forum finansoweBanki

System informatyczny Polbanku

System informatyczny Polbanku

zdenerwowany_klient / 148.81.117.* / 2009-01-13 17:28
Piszę ten post z wielkim żalem gdyż uważam że oferta banku jest bardzo dobra ale jego system to bubel jakich mało. Sam jestem informatykiem i znam troszkę technologie J2EE oceniam że to co posiada PolBank to dzieło kilku studentów i 2 tygodni pracy. Proszę państwa to Żenada ten system ... nie pwinien nigdy otrzymać statusu działającego systemu .. .może wersji alfa (czyli testy wewnętrzne) tak. Od 2 tygodniu staram się sprawdzić czy założe lokatę przez WWW (kod błędu i spróbuj później) szkoda słów w poniedziałek do nich dzwoniłem (25 minut czekanai na odebranie telefonu - helpdesk do bani) i sami stwierdzili że funkcja jest nie dostępna widze że dzisiaj opublikowali że do następnego poniedziałku. ahhh jednym słowem chcecie coś w Polbanku zrobić zapraszam do najbliższej siedziby bo tak po porstu sie nie da ... smieszne banku nie stać na system informatyczny.
Wyświetlaj:
klient innego banku / 91.94.143.* / 2009-03-31 21:24
dodam
infolina do 20:00 - żenada
w oddziale franchyzy - chcę dodatkowo karę płatniczą do identyfikacji, w innych nie trzeba
przelew max. do 50 tys zł w oddziale - każdykosztuje 4 zł, zamknięcie konta tylko w oddziale gdzie założyłes konto, przelewy chodzą 2 dni ....
odradzam
xxxxxxccvvbbb / 83.22.171.* / 2009-01-19 22:02
HUHU idz do SKOK Stefczyk albo sprobój sie dodzwonić do Call Center to dopiero się dowiesz jaka jest obsługa. Zapraszam do oddziału do Rybnika to się uśmiejesz
kejgol / 85.89.175.* / 2009-03-27 21:44
polbank to żenada potwierdzam ! NIKOMU NIE POLECAM TEGO BANKU - PODWYŻSZAJĄ MARŻE KLIENTOM A SYSTEM INFORMATYCZNY TO DNO !!!!!!!!!!

DNO NAD DNAMI - Stefczyk też, naszczęście są inne skoki :)
zdenerwowany_klient / 194.153.119.* / 2009-01-16 20:27
heheh wchodze tam dzisiaj komunikat banku o godzinie 20:00

"Szanowni Państwo,

W związku z prowadzonymi pracami administracyjnymi, system Bankowości internetowej Polbank24 jest niedostępny.
Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy."

Paranoja.. gwoli ścisłości dla "informatyków" z Polbanku weście wróccie na studia nauczcie się co to maintanance systemu i nie denerwujcie klientów w moemencie gdy chcą korzystać z systemu do przelewu własnych pieniędzy. To jest paranoja... do cholery jasnej ... chcę zapłacić rachunki i nie mogę. Bo albo to nie działa albo coś innego ...

Nie ineteresuje mnie kto jest autorem systemu jak daje ciała to ... zatrudnijcie inną firmę... podać namiar na kilka to piszcie ...
Reynevan / 193.23.174.* / 2009-01-14 01:27
Niestety system maja najgorszy jaki kiedykolwiek widziałem, ale też mam tam konto, bo warunki w tym momencie najlepsze. Jak założyłem konto (około rok temu), to pani na infolinii mówiła, że na granicy końca roku / początku nowego (2009) system będzie zmieniany, ale to pewnie była gadka szmatka.

Chociaż system jest fatalny, to jakoś się przyzwyczaiłem, służy mi właściwie tylko do robienia przelewów. Najgorsze jest to, że przelewy można robić tylko spod Internet Explorera i do niedawna jedynie spod Windowsa XP. Sam mając Vistę musiałem mieć maszynę wirtualną XP, żeby przelewać pieniądze - komedia :)
appel / 62.121.124.* / 2009-01-14 23:05
gwoli ścisłości - da się też obsługiwać spod firefoksa, trzeba mieć tylko wtyczkę IEtab (i oczywiście, wcześniej wgrany certyfikat - a więc pierwsze logowanie faktycznie pod Internet Explorerem)
Niewierny / 89.79.119.* / 2009-01-17 14:50
Potwierdzam opinię - system w Polbanku jest jedną wielką katastrofą. Działa kilka godzin na dobę. Założenie lokaty.. hmmmm 4 dni próbowałem przez konto a skończyło się na placówce.;). Przelew właściwie tylko od 09:00 do 18:00 w nocy --- trwają pracę admin... bla bla bla. Plotka głosi iż jakiś "pseudo informatyk" trzyma kabelki pod swoim biurkiem żeby się wszystko nie rozleciało.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: