Szansa na odbicie

Money.pl / 2008-01-11 09:50
Komentarze do wiadomości: Szansa na odbicie.
Wyświetlaj:
Bilunia / 83.20.34.* / 2008-01-12 00:03
Chyba żeber.
Żartowniś.
Pozdrawiam i życzę spokojnych snów
bufon warren / 2008-01-11 10:47 / Tysiącznik na forum
mnie się odbiło po śniadanku :)
dziecinna / 77.89.65.* / 2008-01-11 20:58
mnie też odbija się ostatnio regularnie,to zdrowo zwłaszcza po ciepłym mleczku z wieczora
~ / 2008-01-11 09:59 / Tysiącznik na forum
Już rano Capital One Financial (wystawca kart kredytowych) poinformował, że wyniki tego roku będą poniżej oczekiwań. Nie jest to firma związana z kredytami hipotecznymi, co sygnalizuje, że kryzysy się rozszerza

A wiec wg. P.K. ci,ktorych nie stac na splate domu powinni dla poprawy nastroju splacic dlug na kartach kredytowych a nawet wyrobic sobie nastepne.

Co do tego,ze to umorzenia sa podem spadkow na GPW.
Rozumiem,ze nigdzie indziej na swiecie nie ma zadnych funduszow a jesli sa,to tam nikt nie umarza,delektujac sie spadajaymi indeksami.

Drodzy panstwo z Xelion,napisze Wam lepiej,trafniej i taniej.Co WY na to ??????
imho / 83.144.82.* / 2008-01-11 12:57
Co do pierwszego się zgadzam. Jeśli chodzi o umorzenia funduszy, to np w Anglii nie rosły one tak silnie jak w Polsce i zapewne nie obiecywały tak kolosalnych zysków, więc skala umorzeń też jest u nas większa niż w Anglii (a co za tym idzie: ma większy wpływ na spadki)
~ / 2008-01-11 14:43 / Tysiącznik na forum
nasz WIG20 wciaz jest nad kreska,natomiast roczny wynik
FTSE to
Zmiana r.
-1307.70
(-11.76%)
Stawiam dolary przeciw orzechom ze umarzaja tak samo jak u nas.
konlibsoc / 2008-01-11 09:50

Teoretycznie w sytuacji, kiedy amerykańskim inwestorom tak bardzo pomógł Ben Bernanke, byłoby niezwykle dziwne, gdyby na GPW nie udało się dzisiaj wypracować wzrostu indeksów. Problem jest w tym, że te nasze, bardzo duże spadki indeksów wynikają według mnie nie z powodu świadomych działań zarządzających, a jedynie z konieczności. Polacy umarzają jednostki funduszy, a to zmusza je do sprzedaży. Dlatego tak trudno jest oszacować zakres spadku - nikt nie wie, kiedy zakończy się panika.


Pytia by tego jaśniej nie powiedziała;-). Ja idę o zakład, że dzisiaj na GPW będzie czerwono.
Pilsener / 2008-01-11 10:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jakby chciał powiedzieć, że będzie źle - ale nie mógł.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy