Forum Polityka, aktualnościKraj

Szczygło: Prezydent raczej podpisze ustawę hazardową

Szczygło: Prezydent raczej podpisze ustawę hazardową

Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-11-22 13:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ten kraj jest chory. Tak zwani "postkomuniści" zliberalizowali prawo wyciągając hazard z szarej strefy, dzięki czemu do kasy państwa popłynęły podatki, tak zwani socjaliści drastycznie skrócili urlopy macierzyńskie, dzięki czemu spadło bezrobocie i wydatki państwa a kobiety miały większe szanse na rynku pracy. A rządy konusa i rudego kojarzą mi się tylko z komunistycznym betonem, podsłuchiwaniem zagranicznych biznesmenów, tropieniem spekulantów, szczuciem specsłużbami wszelkiej maści i monitorowaniem cen na straganach. Zresztą wystarczy na nich obydwu spojrzeć: belfer spod stoczni, który uczciwie nie przepracował w sektorze prywatnym nawet godziny i paranoik bez konta w banku z tego samego sektora, przypominają mi żywo Chruszczowa i Breżniewa, lub Gomułkę i Gierka - Tusk przedstawia oczywiście Gierka, taki "komunizm z ludzką twarzą".
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-11-22 12:41
...ze swoim pryncypałem czyli zjawiskiem biologicznym.
A z tych analiz wyjdzie jak zwykle jedno wielkie g... bo obaj o prawie nie mają żadnego pojęcia.
czuwajwrógnieśpi / 87.205.33.* / 2009-11-22 13:09
drogi towarzyszu, uwaga o braku pojęcia w sprawie hazardowej przez w/w jest błędna. Otóż rozwijasz jakąś myśl, zupełnie wbrew głównemu nurtowi argumentacji proponowanej ciemnej masie przez WSI-24. Należało wręcz odwrotnie, a zatem, że mają pojęcie, wiedzą doskonale, może jakiś szmal przygarnęli (niczym odwiedzający cmentarze), a teraz jeszcze może coś wykombinują, aby Zbycha uchronić przed upadkiem finansowym. Jednym słowem ubowcy, towarzyszu, powinni działać skonsolidowani w swoich grach operacyjnych.
Pozdro dla oficera prowadzącego.

Najnowsze wpisy