Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szczypińska: Byłam zszokowana taśmami Rydzyka

Szczypińska: Byłam zszokowana taśmami Rydzyka

Wyświetlaj:
Gosio / 62.0.20.* / 2007-07-10 11:24
Dla wyksztalciuchow z PO i innych filokomuchow: macie tutaj stanowisko PIS-u w w/w sprawie:

Będziemy bagatelizowali sprawę

Pytamy jednego ze strategów PiS: - Będziecie udawali, że deszcz pada? - Będziemy bagatelizowali sprawę, aż wszyscy o tym zapomną. -Na Pawła Zalewskiego premier napadł za nieporównanie łagodniejsze słowa o polityce zagranicznej. A teraz taka pobłażliwość? - Paweł Zalewski nie daje nam kilkuset tysięcy głosów. Sojusz z radiem jest dla nas strategiczny, niezależnie od takich wypowiedzi.

Wsparcie Radia Maryja i jego słuchaczy to filar polityki Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze przed wyborami 2005r. jeden z liderów PiS mówił nam: - Elektorat radiomaryjny zasługuje na reprezentację jak każdy inny. Chcielibyśmy,by tą reprezentacją był PiS. Nie będzie wielkiej prawicowej partii bez wsparcia Radia Maryja.

- Prowokacja - komentuje nagranie o. Rydzyk. - Szatan się denerwuje, że Matka Najświętsza tak była ukochana przez nas na Jasnej Górze. Jeśli ktoś wie o walce duchów, to jest walka duchów. Chcą skłócić nas wszystkich. Jesteśmy w oku cyklonu, bo naraziliśmy się bardzo diabłu.

Twierdzi, że nie chciał nikogo urazić: -Nawet jeśli mówię ostro, to trzeba się znać na retoryce i cały kontekst widzieć.

Źródło: Gazeta Wyborcza

A TERAZ PRZESCIGAJCIE SIE W SWOICH ZJADLIWYCH POSTACH ;-))
waran / 2007-07-09 19:12 / Twardy dziadyga
Kaczyńscy nie zrobią żadnego kroku , aby odszczekać się Rydzykowi . Połowa kadencji za nimi.Teraz trzeba pracować na nową kadencję. Wyborcy z radia to cholernie duza grupa ludzi. Może Rydzyk w końcu powie jakieś ciepłe słowko pod adrese braci . Może pokazać się szansa na wybory. Nadstawiają twarz i d...sko . Władza jest dla braci celem samym w sobie. Przełkną jeszcze niejedną obelgę.Oni muszą rządzić !!! Odsunięci od władzy uschną jak stare łęty ziemniaczane na polu. I to jest najgorsze. Nic się nie zmieni . A Rydzyk będzie zawsze . Dobre jest tylko to , że we własnym towarzystwie zagryzaja się . Czyli im dalej od Rydzyka i Kaczyńskich , tym zdrowiej.
cheapczad / 2007-07-09 19:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wlasciwie na jakiej podstawie nazywacie rydzyka ojcem? czy on jest czyims ojcem?
czy ktos, kto zna rydzyka moze potwierdzic, ze rydzyk onaninizuje sie 3 raz dziennie?
kpiarz / 83.7.183.* / 2007-07-09 19:18
No, może gdzieś w Polsce jakaś Mocherowa niewiasta może to potwierdzi, albo będzie milczała aż po grób:)
KAP / 162.27.160.* / 2007-07-09 17:38
w odpowiedzi na oszczerstwo to jest przestepstwo.
Czarownice zas w erze Harry Pottera sa postaciami neutralnymi. Slowo oszust natomiast
slowem w zasadzie podkreslajacym kreatywnosc i sprawnosc w osiaganiu celów. Slowo szambo odnosi sie do techniki oczyszczania scieków, wiec jako takie zawiera duzy ladunek pozytwnej ekologii.
o. Oj / 84.234.10.* / 2007-07-09 17:32
Antypolskie, polskojęzyczne merdia wyją już do księżyca bo rządzący nie dają żadnego prawdziwego pretekstu do wycia. Nikt nie kradnie, nikt pod sejmem pijany w sztok nie leży, jest nudno a wyć trzeba. Kasa i to niemała na wycie płynie, więc wyć trzeba i wyją. Nie wiedzą tylko, że tym wyciem hartują wyborców PiS'u i LPR,u. Po drugie PiS został skrytykowany i słusznie przez Rydzyka. Zaproszenie przes first lady do siebie obłąkanych lewaczek upoważnia o. Rydzyka do krytyki obecnego dworu. Bez krytyki ze strony przyjaciół dwór by się wyaljenował z rzeczywistości.
goyo / 83.24.86.* / 2007-07-09 17:45
Fajnie, ze niektorzy uwazaja, ze jest super.Ja zaluje, ze juz za stary jestem, zeby wiac z IV RP poki czas
SS / 83.19.1.* / 2007-07-09 17:32
SAMI GO WYPROMOWALI TO TERAZ MAJA -A DOBRZE
Barloc / 2007-07-09 17:16 / Bywalec forum
!!! przed wypisywaniem swoich opinii radzę odsłuchać "taśmy". Jak ktoś jest tym zszokowany to powinien się leczyć na głowę. Nie ma tam nic ciekawego a ani "szokujacego". A największą hucpą jest opisanie słów "o talmudycznej mentalności GW" - antysemityzmem. Ludzie trzymajcie mnie, ku... gdzie my żyjemy? Co to za terror politycznej poprawności????
goyo / 83.24.86.* / 2007-07-09 17:48
Terrorem jest rola o. Rydzyka w kraju podobno świeckim.
jliber / 212.180.147.* / 2007-07-09 17:26
Dokładnie. Komory gazowe to też nie był antysemityzm, przecież to nie wina nazistów że akurat najwięcej żydów dało się złapać.
antyza / 84.234.10.* / 2007-07-09 17:42
A nie pomyślałeś chłopie jliber, że antysemityzm to normalny obronny odruch goja. Kto usilnie pracuje na antysemityzm. Nie ma skutku bez przyczyny. Im większa będzie tresura goi przez semickie media tym potężniejsze będzie w przyszłości odreagowanie. Gdy to odreagowanie w jednym kraju wytworzy rezonans w innych krajach to wytworzy się taki wiatr, że nie jednego zmiecie z globu na zawsze.
jliber / 212.180.147.* / 2007-07-09 17:02
Sorki, ale jakos nie rozumiem tego zszokowania, znam duzo bardziej nieprawdopodobne rzeczy niz Rydzyk gadajacy glupoty.
cheapczad / 2007-07-09 16:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam nadzieje, ze cala to pseudoprawicowa banda narodowych troglodytow pozre sie nawzajem a walec historii nie pozostawi po nich sladu.
goleń / 83.24.210.* / 2007-07-09 17:54
gadanie. A iluż to esbeków straciło życie w krwawych walkach z bandami nacjonalistów. A ilu to folwarcznych urobiło się po łokcie przy parcelacji pańskiej ziemi. A ilu to aparatczyków namęczyło się w kształtowaniu ludowej świadomości. I co mamy. Chłopie ciężko ci, ja to rozumiem, inaczej - staram się zrozumieć esbeków.
krzyhoo1 / 2007-07-09 15:18
Oj, coś mi się zdaje, że o. Dyktator zostanie wysłany na placówkę do Górnej Wolty, a jego szkółce nienawiści odebrane zostaną uprawnienia szkoły ćwierć-wyższej
Junosza / 83.22.38.* / 2007-07-09 15:58
Dziwne, że jak Wałęsa w programach tv i w radio obrażał Prezydenta Kaczyńskiego, to nikt nie protestował. Gdzie byliście wtedy Wy wszyscy, którzy komentujecie w tym tonie niniejszy temat? Nagle zaczął Was obchodzić Prezydent Kaczyński? A nawet jeśli o. Rydzyk tak powiedział to co? Wy jak mówicie swoim znajomym i dzieciom o Prezydencie Kaczyńskim? Kurdupel, Kaczka, i inne bardziej wulgarne epitety? Dlaczego przeraża Was słowo "oszust" a tym bardziej "czarownica"? Ludzie, jak chcecie krytykować to wszystkich po równo, a zacznijcie od siebie samych
tere fere / 213.134.135.* / 2007-07-09 18:50
ehm... co tam o.Rydzyk ma do Kaczyńskiego to jego interes, wielu ma doń pretensje o różne rzeczy - mnie to akurat nie rusza ale czemóż to oberwało się Pani Prezydentowej? bo brzydsza od Joli K.? Bog przecież kocha nas nie za urodę... poza tym od osoby duchownej oczekuje sie chyba nieco innego zachowania aniżeli serwowanie prostackich "epitetów" na poziomie plebsu. Jeśli o.Rydzyk chce być szanowany to niech przyświeci dobrym przykładem a nie kolejnym pożałowania godnym występkiem... Jeśli zaś komuś zrobiło się szkoda ojca Dyrektora, to można przecież przesłac do o.Rydzyka jakiś list z dobrą radą, np krótki instruktaż zachowania na poziomie... tak by w przyszłości nie było kolejnych "szokujących informacji" z Radiem Maryja w tle pozdr
Bez odbioru / 83.22.217.* / 2007-07-09 16:54
Możnaby się zgodzić z tym co napisałeś lecz jest jedno ale. Mianowicie takie,że te obraźliwe słowa a również i obrzydliwe słowa padły z ust osoby duchownej. Tu więc o żadnej równości mowy być nie może.
mustad / 217.97.150.* / 2007-07-09 15:51
metoda próby co i na ile mi wolno, a co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
XFAN / 193.238.180.* / 2007-07-10 10:18
a według mnie Rydzyk wie co robi.... myslenie to on ma niezłe dla siebie. BO inaczej by nic nie osiągnął.ale mysle że z religią naszą to on wiele wspólnego nie ma)) to po prostu dobry manager i tyle!!
AL Capone / 83.27.152.* / 2007-07-09 15:34
Rydzyk nie tykalny przez obecny rząd pokazał pazurki. Wychwalany przez obecnych rządzących pod niebiosa obrósł w piórka i najwyraźniej doszedł do wniosku , że już wszystko może powiedzieć nie licząc się z niczym i z nikim. A tym lizusom z rządu dobrze tak za przymykanie oczu na Rydzyka wybryczki. Może naród w końcu przejrzy na oczy i dojrzy kto i po co doszedł do władzy. A miało być tak wspaniale oby nie było gorzej - oby nie było drugiej Biełorusi. Pozdrawiam wszystkich
Morg / 80.54.62.* / 2007-07-09 14:55
Rydzyka powinni zamknac w jednoosobowej celi.
piinokio / 83.27.207.* / 2007-07-09 14:41
W przypadku taśm Gudzowatego pani Szczypińska większych wątpliwości nie miała i nie domagała się ekspertyz. A co jeśli taśmy są autentyczne i nie są zmanipulowane ?
Adol / 2007-07-09 14:52 / Bywalec forum
Jeśli są autentyczne (oby były) to może zakończy się politykowanie zakonnika, który powinien zająć się swoją robotą.
piinokio / 83.27.207.* / 2007-07-09 16:08
Jeśli jest prawdą to co powiedział Kurski a mianowicie że premier znał sprawę zanim pojechał na Jasną Górę to czarno to widzę. Jak przełkną coś takiego to już nic ich nie ruszy. Myślę że PiS jest blisko takiego stanu.
aniechpluje / 83.24.210.* / 2007-07-09 17:58
i o to właśnie chodzi, ludzie plują na lewo i prawo - i co każdego zaraz w m...dę. Gdyby tak miało być, to na ulicach wdziałoby się tumy walących się na odlew.

Najnowsze wpisy