Forum Polityka, aktualnościKraj

Szczypińska: PO ponosi odpowiedzialność za ten mord

Szczypińska: PO ponosi odpowiedzialność za ten mord

Wyświetlaj:
KLOSSS33` / 87.112.23.* / 2010-10-20 18:56
BOZE CHRON POLSKE PRZED TAKIMI LUDZMI JAK SZCZYPINSKA!!!
PRZECIEZ ONA JEST OSOBA INTELIGENTNA INACZEJ!!!!KTO TAKIE ZERA WYBIERA DO PARLAMENTU!!!WSZYSTKO DLATEGO ZE NIE MA OKREGOW JEDNOMANDATOWYCH W POLSCE!!! TERAZ GLOSUJEMY NA PARTIE A NA LISTACH PARTYJNYCH SA WIERNI ALE MIERNI TAK JAK SZCZYPINSKA!!! JEDYNIE NA CZYM ONA MOZE SIE ZNA TO NA TYM JAK NOCNIK CHOREMU PODAC BO JEST Z ZAWODU PIELENGNIARKA!!!!NIECH WRACA DO PODAWANIA NOCNIKA CHORYM!!!!A POLITYKE NIECH ZOSTAWI MADRYM
zby79 / 79.163.215.* / 2010-10-21 00:06
A ten mądry to pewnie Komorowski? Ten co we wiaderkach gaz nosi?
dziwne / 91.94.87.* / 2010-10-20 18:35
Czytając te wpisy - komentarze, zastanawiam się dlaczego zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego tak bardzo nienawidzą wszystkich ludzi, którzy walczyli przeciwko komunistom, o wolną Polskę w latach 1970 - 1989.
Większość z tych ludzi była wyrzucana ze studiów, z pracy, wielu siedziało w komunistycznych więzieniach gdzie niejednokrotnie potracili zdrowie.
Dlaczego Ci sami ludzie (zwolennicy J.K.) tak bezgranicznie ufają człowiekowi, w tych latach spokojnie mieszkał w 4 pokojowym mieszkaniu na Żoliborzu w Warszawie, pisał pseudonaukowe prace o marksistowskiej ochronie pracownika, nigdzie nie był, nic nie widział, w niczym niebezpiecznym nie uczestniczył.
Ale jest mistrzem. mistrzem, mistrzem który potrafi zawładnąć nie tylko umysłem ale i duszą
JX / 91.193.160.* / 2010-10-20 18:50
Dziwne, może ta laktura pomoże Ci w znalezieniu odpowiedzi:
"Po katastrofie pod Smoleńskiem 10.04.2010 r. Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich w wywiadzie dla The JewischWeek (TUESDAY APRIL 20, 2010 26 NISAN 7670):
http://www.thejewishweek.com/news/international/%27we_lost_friend%27
Tłumaczenie tu: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2548
mówił o Lechu Kaczyńskim:
„Straciliśmy przyjaciela. Jako Prezydent Polski, Lech Kaczyński z całą siłą i szczerze wspierał Izrael oraz naszą tutejszą żydowską społeczność:
Ostatnio, bardzo mocno przeciwstawił się Raportowi Goldstone’a, przygotowanemu dla ONZ, w którym oskarża się Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie.
- Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem, który zapalił świecę z okazji święta Chanukah w pałacu prezydenckim. Od trzech lat mam honor kierować tą ceremonią.
- W grudniu 2008 r. jako pierwszy polski prezydent odwiedził synagogę Nożyka, centrum życia społeczności żydowskiej w stolicy, aby zapalić pierwszą świecę Chanukah.
- Jako jeden z pierwszych popierał idee utworzenia w Warszawie Muzeum Żydowskiego, które obecnie tam się wznosi.”
„Brakuje mi słów, aby opisać ból, i cierpienie całego narodu. Straciłem przyjaciół. Żydzi i Izrael stracili przyjaciół.
Przyjaciele, których straciliśmy, walczyli, aby uczynić Polskę lepszą i Polska już jest lepsza dzięki nim.”
dla przypomnienia / 213.134.41.* / 2010-10-20 17:53
19 października 2010 Stefan Niesiołowski TVN 24 (komentarz do wypowiedzi Prezesa PiS na konferencji ws. zabójstwa w biurze PiS):
„…Kaczyński jest kandydatem do psychiatrycznego leczenia…”
10 listopada 2005 Donald Tusk wystąpienie Sejmowe
„…Polska naprawdę nie jest skazana na, tak jak ją Polska od wczoraj nazywa, moherową koalicję…”
17 stycznia 2007 Stefan Niesiołowski GW
„…Podobieństwo Kaczyńskiego do Gomułki jest uderzające: niechęć do inteligencji, wiara w przemoc, szkodliwe pomysły na zawłaszczanie państwa i przeświadczenie o spisku, które zagraża ich władzy…”
22 października 2007 Władysław Bartoszewski blog
„…Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. (…) Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – przestać uważać bydło za niebydło…”
30 sierpnia 2007 Donald Tusk PAP
„…Jeśli uważacie państwo, że J.Kaczyński i PiS w czasie kampanii wyborczej mają zamiar aresztować kandydatów innych partii, używać podsłuchów, to weźcie pochodnie w ręce i idźcie na Pałac Prezydencki…”
21 października 2007 r. Radosław Sikorski TVN 24 (konwencja wyborcza PO)
„…Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię…! “
22 lipca 2008 Stefan Niesiołowski PR I
„…Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński…”
28 lipca 2009 Stefan Niesiołowski TVN 24
„…Pan Kaczyński powinien złożyć mandat, pójść na emeryturę i pisać wspomnienia. Proponuję tytuł: Jak niszczyłem demokrację w Polsce…”
21 maja 2010 (wysłany przez Palikota obraźliwy SMS) POLSKA
„Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało”
25 czerwca 2010 Janusz Palikot TVN / TVP zapytany na wiecu wyborczym Bronisława Komorowskiego przez ekipę programu kabaretowego TVN o myśliwskie hobby kandydata PO i czy “zapoluje on na wilki zjadające owce”, odpowiedział, że
“Jarosława Kaczyńskiego trzeba zastrzelić i wypatroszyć (…) Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki i zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie…”
15 lipca 2010 Janusz Palikot Radio Zet
„…Kaczyński zachowuje się jak patologiczny zabójca…”
12 sierpnia 2010 Stefan Niesiołowski POLSKA
„… Część z tych, którzy stoją tam i rzekomo pilnują krzyża, to rzeczywiście kandydaci do kliniki psychiatrycznej. Ostatnia stacja tej ich procesji to Tworki…”
5 lipca 2010 Janusz Palikot TVN 24
„… Odpowiedzialność moralną za śmierć 95 ludzi ponosi Lech Kaczyński, bo to on przygotowywał wyjazd. To on ma krew na ręku ludzi, którzy zginęli w katastrofie. (…) głupota, bezmyślność, pycha i ego Lecha Kaczyńskiego doprowadziło do tragedii. (…) Rodzina Kaczyńskiego powinna przeprosić rodziny poległych…”
2 lipca 2010 Wpis na blogu Palikota Plakat z podobizną Prezesa PiS i słuchaczy Radia Maryja z napisem
„odeślijmy IV RP na śmietnik”
27 czerwca 2010 Donald Tusk Onet.pl
„…Jego (Prezesa PiS) największą wadą polityczną, tym, co wywołuje u ludzi lęk, jest mocne przekonanie, że jako prezydent rozpocznie kolejną polityczną wojnę. Ja wiem, że tę wojnę rozpocznie…”
awtor / 95.33.2.* / 2010-10-20 18:57
lecz sie jezeli jeszcze nie jest za pozno i rzad mial racje nie komentyujac duzej wiekszosci chorego belkotu pisu , bo tez nie bylo czego komentowac .Pis sam sie blazni .Lacznie z belkotem ostatnich dni i tych przedostatnich
Zmartwiony / 91.94.87.* / 2010-10-20 18:27
Rozumiem kolego, że Ty byłeś zadowolony z przestępców w rządzie Rzeczpospolitej w latach 2005 - 2007 i Tusk był oczywiście twoim zdaniem przestępcą, że w 2005 roku ten układ skrytykował.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 22:44
Przestepca to byl twoj tatus kiedy zgwalcil twoja mamusie 9 miesiecy przed twoim narodzeniem.
kpiarz / 83.4.16.* / 2010-10-22 11:16
Ale ostro pojechałeś po trzykroć @ :))))
Pryszczaty wyborca PO / 89.108.248.* / 2010-10-20 17:46
Dzięki rządowi Tuska, Polacy są coraz bogatsi ! PLATFORMA, to partia fachowców.Dzięki polityce zagranicznej prowadzonej przez rząd Tuska, Rosja i Unia Europejska bez zgody POlski nie podejmuje żadnych strategicznych decyzji.Politycy PO, świetnie prezentują się w telewizji, są bardzo przekonywujący i zawsze mówią prawdę. Dzięki PO i Tuskowi Polska jest zieloną wyspą ,a Polacy żyją lepiej. Polska pod rządami PO zmniejszyła deficyt i pozbyła się zadłużenia.Polacy żyją dostatnio i zarabiają bardzo dobrze,mkną po tysiącach kilometrów super nowoczesnych autostrad, wybudowanych na bazie najlepszych materiałów, leczą się w nowoczesnych, niezadłużonych placówkach służby zdrowia (oczywiście bez kolejek ), emigranci wracają do Polski , ponieważ dzięki PO, czeka na nich dobrze płatna praca.PO obniżyła podatki i wprowadziła pakiety ustaw usprawniające gospodarkę.Jednym słowem, to co zapowiada Tusk co jakiś czas, już od 5-ciu lat, zostało wprowadzone.Nie ma się co dziwić, przecież PO już za rządów PIS miała w szufladach gotowe do wdrożenia pakiety ustaw i teraz widać tego efekty.Tusk i inni ludzie z PO nie kłamali mówiąc, się na wszystkim znają i są we wszystkim najlepsi.Pan Komorowski, to najlepszy prezydent, jak mało kto wie,że rzeki spływają do morza, gaz łupkowy wydobywa się metodą odkrywkową i wie jeszcze wiele więcej - czyli też jest najlepszy, ponieważ pochodzi z PLATFORMY.
Zmartwiony / 91.94.131.* / 2010-10-20 16:52
Mam same złe przeczucia.
Ludzie intuicyjnie czują strach przed tym co może
nastąpić. Niektórzy, jak ten desperat z
Częstochowy/Łodzi nie potrafił zrobić nic innego.
Gdyby w 1938 roku powiódł się zamach na Niejakiego Adolfa
H. Europa oszczędziłaby
kilkadziesiąt milionów istnień ludzkich… A co
mówilibyśmy o zamachowcu? Że szaleniec...
Jarosław K. jest bardzo niebezpiecznym narodowym
socjalistą.
Nigdy nie walczył o wolną Polskę ani o demokrację. Zawsze
walczył o władzą dla siebie!
Uważa, że Polska to On!
Pamiętam doskonale sprzed kilkunastu lat serbskiego
patriotę – Swobodana
Miloszewicza.
Dokładnie takie same, sprawdzone metody działania. Łatwo
jest rozbudzać nacjonalizmy,
zwłaszcza wśród ludzi starszych lub niesamodzielnych.
Ludzi, którzy nie potrafią ocenić
czyichś prawdziwych intencji od wypowiadanych słów.
Boję się, że w ciągu 2 lat w Polsce poleje się krew.
Jarosław nie cofnie się przed
niczym, aby sięgnąć po władzę dla siebie.
jg1 / 2010-10-20 20:04
ile oglądasz TVN? A masz gotową odpowiedź na twoją chorobę
leberał / 87.205.206.* / 2010-10-20 17:38
ten tekst to dowód na to, co z człowieka robi mowa nienawiści, wszechobecna w mediach. Ten gość powinien bać się siebie samego
Zmartwiony / 91.94.87.* / 2010-10-20 18:23
Nie kolego, mną kieruje strach przed ludźmi takimi jak Jarosław Kaczyński.
Nigdzie nie był, nic nie widział, nic nie ma a wszystko wie najlepiej.
On chce podpalić Polskę, bo to dla niego jedyna droga do władzy.
Czy będziesz należał do jednych z tych, którzy mu w tym pomogą?
txx / 79.163.49.* / 2010-10-20 18:57
Masz rację, ja mam podobne obawy, ale jedyną legalną naszą bronią jest tylko kartka do głosowania. Proponuję skorzystać z tej broni i namawiać do tego innych. Pozdrawiam.
nie ma sprawy / 167.192.220.* / 2010-10-20 16:29
denegeraci wszelkiej maści, otóż przy okazji wyjaśniło się, a z jakiej to przyczyny przepuszczono niegdyś kilka milionów żydów przez kominy krematoriów. Wiecie dlaczego, odpowiedź jest prosta - KTO SIEJE WIATR, ZBIERA BURZĘ. Jak się wam kiedyś zbierze na nostalgię za prochami pomordowanych, przypomnijcie sobie tą sentencję, Zresztą nie ma problemu, jak zapomnicie, to się wam to przypomni.
##################### / 91.94.131.* / 2010-10-20 16:15
Członek PiS z Częstochowy, doprowadzony do skrajności coraz bardziej faaszyzującą się jego partią popadł w desperację i zastrzelił PiS-owskiego działacza.
Oczywiście wszystkiemu winna jest PO
103 / 188.146.40.* / 2010-10-20 16:09
Po jakiego ch.ja pokazujecie tę szkaradę. A co mnie obchodzi co ta idiotka myśli. Zawsze złodziej krzyczy łapać złodzieja. A wogóle to jaja, kiedy dwie partie prawicowo- katolickie zieją do siebie nienawiścią, To mnie nawet sie podoba. Niedługo zaczną sie rżnąć- już są pierwsze ofiary, żeby nie powiedzieć ofermy. Ciekawi mnie czy ktoś zna biuro poselskie w którym poseł pomógł normalnemu obywatelowi. A oni jeszcze chcą ochrony policyjnej czy straży miejskiej. Te służby potrzebne są na ulicach i osiedlach, gdzie można dostać w ryj za nic. Wydzierają subwencje z budżetu to niech sobie zatrudniają ochronę sami. Ale co takiej ciocie jak uszczypińska tłumaczyć. Cały PiS to jest mniej niż zero. Zawsze pod rządami prawiczek katolickich Polska upadała. Po upadku Polski za każdym razem ludzie mieli biedę o czarna mafia rosła w siłe i w dostatek. Historia lubi się powtarzać. Alle jaja.
##################### / 83.27.15.* / 2010-10-20 16:08
Członek PiS z Częstochowy, doprowadzony do skrajności coraz bardziej faaszyzującą się jego partią popadł w desperację i zastrzelił PiS-owskiego działacza.
Oczywiście wszystkiemu winna jest PO
Fiti Paldi / 83.230.0.* / 2010-10-20 15:49
Szanowna Pani Sz. to nie tylko PO ponosi odpowiedzialność za te wydarzenia PiS też ma tu swoje udziały ( na równi , a może i ...więcej) albowiem jak w małżeństwie na jego kryzys pracują obie strony. Winę należy poszukać najpierw w sobie , a potem oskarżać innych ( choć wcale nie pałam " miłością " do PO ani żadnego innego ugrupowania) Wstydzę się za takich posłów , za takie posłanki , bo zamiast czynić swoja powinność do której zostali powołani - wzajemnie obrzucają się błotem . I jak tu żyć w takim zwaśnionym Państwie. Panie w niebiesiach daj im choć trochę Pogody ducha ( by widzieli dobro przed złem), Odwagi ( do przyznania się przed samym sobą) , Mądrości ( w rządzeniu) i Samokrytyki ( na co dzień) , której zabrakło albowiem nie wiedzą co czynią.
yugiri / 2010-10-20 14:58 / Bywalec forum
Ciekawe, że o nienawiści i zgrożeniu demokracji mówią przedstwiciele parti, która większą część narodu nazywa zdrajcami, odbiera tym ludziom obywatelstwo, czy wręcz narodowość i nieuznaje demokrtycznie wybranych władz.
rozwado / 2010-10-20 14:54 / Tysiącznik na forum
Sama mysl o tym, ze mialbym osobiscie patroszyc JK budzi we mnie obrzydzenie.
pis-KANTY / 79.191.103.* / 2010-10-20 14:47
TOTALNE ZERO! Kto ją wybrał do sejmu?
kpiarz / 83.10.142.* / 2010-10-20 14:50
Wybrali ją kolesie z PISdzielstwa :)
EURO STUDENT / 2010-10-20 16:56
ciekawe jak będzie ci wesoło jak przegracie wybory ;) i w końcu zapanuje spokój !
kpiarz / 83.4.16.* / 2010-10-22 11:27
Ja nie zamierzam przegrywać żadnych wyborów, ponieważ nie biorę w nich udziału:) A tak na marginesie to uważasz, że każdy kto nie lubi PIS-iorków, to od razu jest z PO? Jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie, i jest to oznaka tego, że żółć zaczeła zalewać twój umysł:)
zuuza / 78.131.129.* / 2010-10-20 14:41
Czy panna Szczypińska mogłaby się zająć rodzeniem dzieci. Uczciwa praca pielęgniarki jej nie odpowiadała, a na posłankę jest za głupia. Niech tańczy nocami z różą w zębach.
kpiarz / 83.10.142.* / 2010-10-20 14:55
Na szczęście nie ma chętnych żeby jej to dziecko spłodzić. :) Druga taka Szczypińska to była by totalna porażka :) A wyobraź sobie Zuza jakby się jej bliźniaki przytrafiły - to by dopiero była powtóraka z rozrywki :)
zbyszek52 / 109.243.188.* / 2010-10-20 14:58
Nie mówimy o klonowaniu.
kpiarz / 83.10.142.* / 2010-10-20 15:02
No, kolego tego nie przewidzisz, wypadki "przy pracy" się zdarzają :)
kpiarz / 83.10.142.* / 2010-10-20 14:39
Tak, a w głowie Pani poseł tylko plewy, niestety :)

Najnowsze wpisy