Forum Polityka, aktualnościKraj

Szef CBA może usłyszeć zarzuty prokuratorskie

Szef CBA może usłyszeć zarzuty prokuratorskie

Wyświetlaj:
anakha / 2007-12-24 11:10 / Bywalec forum
Nie podoba mi sie w jaki sposob jest roztrzygana ta sprawa ... Pitera napisala raport ( pierwsza czesc jak rozumiem, bo nie ma jeszcze materialow z samego CBA ) ... mowi publicznie o tym, ze stwierdza nieprawidlowosci ... ale nie podaje jakie ... przypomina mi to PIS - owskie metody.
Zbadac sprawe od A do Z ... w tym czasie zero wypowiedzi do mediow ... po zakonczonych pracach odwolanie ze stanowiska ( wniosek do prokuratury jezeli zasadne ) lub pozostawienie na stanowisku i wtedy oswiadczenie do mediow !!!
marek19.53 / 83.24.79.* / 2007-12-23 16:13
Jak to się wszystko pięknie komponuje komponuje - poczytajcie, pomyślcie:

" "Tak naprawdę w interesie Kościoła jest, by PO wykończyła Rydzyka. PO powinna więc szeroko manifestować poparcie dla Kościoła i jednocześnie twardo grać z ojcem dyrektorem. Kościół powinien się oburzać, ale w granicach" - proponuje Palikot.

Jego zdaniem to wystarczy, by załatwić sprawę z ojcem dyrektorem. Poseł uważa, że zniszczenia Rydzyka chce nawet... sam Bóg. "To jest nawet w interesie Pana Boga,"

PO zatem nie tylko piewcą "miłości" ale i rzecznikiem prasowym Pana Boga.

Czy im się przypadkiem nie PO....pie.....ło w główkach?
~Kris / 2007-12-23 16:38 / Tysiącznik na forum)
Jeśli chodzi o Palikota, to faktycznienie nie zachowuje się normalnie - wolałbym, żeby nie zajmował się polityką. Jest to dziwak, ale raczej niegroźny.

Rydzyk natomiast jest cynicznym draniem - mało kto w dzisiejszej Polsce uczynił tyle zła (tworzenie sztucznych podziałów, promowanie nacjonalizmu i antysemityzmu, manipulowanie rzeszą dewotów, i zwykłe wyłudzanie pieniędzy od najbiedniejszej i najsłabszej grupy społeczeństwa). Mam nadzieję, że doczekam jego upadku, i że będzie to upadek głośny i bolesny.
xsw / 79.184.24.* / 2007-12-24 07:31
Rydzyka nie znosze ale przyznam to co sie dzieje to czasy rodem z pisu , zbieranie haków , publiczne zniesławianie ludzi , oskarżanie przez polityków PO , dzielenie polakow na ludzi i bydlo to jest żenujące. A ty się wpisujesz idealnie w nauczanie mesjasza donalda
marek19.53 / 83.24.72.* / 2007-12-23 22:29

Jest to dziwak, ale raczej niegroźny.

Dziwnie bagatelizuje Pan wypowiedzi Palikota, (Sikorskiego o dorzynaniu zapewne też) a wyolbrzymia Rydzyka. Różna miara ???? Chyba tak.
Słowa o wykańczaniu w dodatku "w interesie Pana Boga" brzmią bardzo groźnie. Wypowiada je jeden z liderów partii rządzącej, przewodniczący komisji sejmowej.

A to co napisał Pan o Rydzyku to obraz jadu i nienawiści. Nie Pana sprawą jest ocena czego chcą "dewoci" (???) i najsłabsze grupy społeczeństwa. Jeżeli chcą właśnie tego to wara.
A antysemityzm jest ścigany prawem - proszę to zrobić a nie opierać się na gazetowych opiniach.

Tworzeniem podziałów są zarówna wypowiedzi Palikota, Sikorskiego jak i Pana.
naukanieidziewlas! / 83.24.199.* / 2007-12-23 15:16
i tak się właśnie postępuje, gdy jest gwałtowna potrzeba usunięcia kogoś z kadencyjnego stanowiska. Uczcie się PIS-owcy i pamiętajcie, że wszystkie te sposoby eliminacji będziecie mieli jeszcze okazje zastosować i zróbcie to bez jakiejkolwiek krępacji.
dareg / 87.207.193.* / 2007-12-23 15:12
stalinowskie metody POpaprańców:
zarzuty wysuwają politycy a nie prokurator a oskarzony sam musi udowodnić swoją niewinność.
Tusk nie spocznie póki nie rozwali wszystkiego co kojarzy mu się z walką z korupcją. Tym więcej bedzie odwetu im mniej "cudów" w gospodarce. Mniej chleba więcej igrzysk.
marek19.53 / 83.24.79.* / 2007-12-23 16:00
Na dodatek Chlebowski wytoczył argumenty zaiste najcięższego kalibru:
"- CBA nielegalnie wytwarzało niektóre dokumenty. Ponadto zwróciło się do poprzedniego szefa ZUS o udostępnienie bazy danych ZUS - stwierdził Chlebowski w Radiu Zet."

Taaa, CBA zwróciło się o udostępnienie bazy danych - i mamy zarzut prokuratorski. Doskonałe.
marek19.53 / 83.24.79.* / 2007-12-23 15:29
Jak na razie tylko igrzyska ku uciesze prostackiej gawiedzi i dla "wyczyszczenia przedpola" przed wielkim skokiem.

Moi przyjaciele sympatyzujący z PO od jakiegoś czasu przestali się wypowiadać na temat PO, polityki, rządu. Jakiekolwiek próby rozmowy zbywają milczeniem. Chyba im okropnie głupio i wstyd. Nie tego oczekiwali.
~Kris / 2007-12-23 16:15 / Tysiącznik na forum)
Ja sympatyzuję z PO i wcale nie jest mi głupio ani wstyd.
Rozliczenie Kamińskiego to coś, czego wyborcy PO - i ja osobiście - oczekiwali z niecierpliwością.
Nie wiem jakie intencie miał Kamiński: myślę, że dobre, ale jego działalność polegała na wybieraniu kandydata na przestępcę, robieniu z niego przestępcy, a następnie publicznym paleniu go na stosie, bez wyroku. Wybór kandydatów na przestępców był czysto polityczny.

Ofiary Kamińskiego (na czele z Sawicką i Leperem) wyglądają paskudnie - sprawiają wrażenie małych, i podłych - ale prowokowanie do przestępstwa jest złem, a robienie tego na zamówienie polityczne i agitacja wyborcza na tle płonącego stosu świadczy o tym, że Kamiński ma zwichniętą moralność i nie nadaje się na stróża prawa.
Czekam na proces.
mapi / 83.30.165.* / 2007-12-23 16:41
a skąd pewność, że tak jest? Bo Pitera tak twierdzi? hehe
marek19.53 / 83.24.72.* / 2007-12-23 22:31
W dodatku w oparciu o materiały prasowe i "zbierane na ulicy"
mapi / 83.30.165.* / 2007-12-23 16:54
Borowski twierdził, że prywatyzacja Banku Śląskiego odbyła się bez naruszenia prawa, nawet sąd do tego przekonał, Kwaśniewski twierdził, że jest mgr, Miller, że Jakubowska i Czarzasty są niewinni ba ostatnio nawet sąd w to uwierzył, Lew Rywin, że to nie oni (ww.) wysłali go do Michnika, Jan Krzysztof zresztą Bielecki, że jego prezesura w PEKAO S.A. nie ma nic wspólnego ze sprzedażą banku UniCredit, a Jaruzelski twierdził, że wprowadzenie stanu wojennego miało na celu dobro narodu polskiego...
a gdybyście tak otarli oczy i dostrzegli w tym wszystkim drugie dno? postarali się zrozumieć pewne mechanizmy, ocenili fakty i skutki pewnych postępowań... spróbujcie symapatycy tych czy innych...
janoo55 / 2007-12-23 15:09 / Bywalec forum
żegnaj Mariusz, jeżeli robiłeś wszytko zgodnie z prawem to Ci nic nie zrobią, jeżeli dałeś się manipulować lub wziąłeś sprawę w swoje ręce będziesz po prostu siedział w celi, być może koło Dochnala lub innych nie zawsze sprawiedliwie udupionych. Posiedzisz to przypomnisz sobie wszystko. Nie będzie kolegów. Autografy będziesz rozdawał na spacerniaku. Tego Ci nie życzę chociażby dlatego że idą święta.

Najnowsze wpisy