Forum Polityka, aktualnościKraj

Szef FIFA wiedział o kuratorze w PZPN

Szef FIFA wiedział o kuratorze w PZPN

Money.pl / 2008-10-03 09:22
Komentarze do wiadomości: Szef FIFA wiedział o kuratorze w PZPN.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2008-10-04 17:30 / Tysiącznik na forum
Przy okazji IO w Pekinie i buntach w innych związkach sportowych min. Drzewiecki dał do zrozumienia, że większość pieniędzy w tych związkach pochodzi w 100% z budżetu państwa. Nie bardzo rozumiem ten obecny bałagan i hałas wokół PZPN, bo skoro budżet państwa finansuje także piłkę nożną, co stoi na przeszkodzie by te łajzy odciąć od gotówki. A wtedy , daję głowę, że kreatury pokroju Laty, Kręciny, Jagodzińskiego, Engela czy Kożmińskiego, nie mając kasy na wódę, sami odejdą.
I jeszcze jedno: Listkiewicz to gość obyty w towarzystwie, znający języki, inteligentny, gdyby nie przekręty mógłby nas reprezentować na forum międzynarodowym, a co mogą zaoferować startujące w wyborach buce, zwłaszcza G. Lato. Przecież ten faworyzowany cymbał przyniesie nam kupę wstydu, nie umie mówić dobrze po polsku, kto wie czy umie pisać, bo o językach obcych można zapomnieć. Wydaje mi się, że mimo wielu wątpliwości, wprowadzenie kuratora i pogonienie tego towarzystwa, to jedyne dobre rozwiązanie.
arekbebe / 83.238.163.* / 2008-10-03 11:39
Nie jestem zwolennikiem Listka, ale ochłońmy na chwilę. Drzewiecki wczoraj na komisji sportu NIE PODAŁ ANI JEDNEGO POWODU wprowadzenia kuratora. Mędzi jedynie o przekroczeniach prawa itd. A wartałoby zamknąć pysk Koźmińskiemu. No chyba, ze drzewieicki nie ma czym...
KAP / 2008-10-03 10:40 / Tysiącznik na forum
wywalmy te PZPN na pysk. Bez burd na stadionach jakos przetrwamy. To jest nienormalne by organizacja pilki noznej szantazowala panstwo w imie skompromitowanych kolegów. Jesli oni beda mogli to kazdy moze.
PUSH / 79.188.238.* / 2008-10-03 10:10
prosze o informację czy PZPN będzie zwracał za starty na kupowanych meczach w transakcjach bukmacherskich ?

a ile na tych "zakupach" zarobiło T O W A R Z Y S T W O
Bankier_7 / 2008-10-03 09:59 / portfel / Punktator
Najwyższy czas zrobić z tym porządek. Nie może być dłużej tolerowany taki stan rzeczy...
W PZPN jest olbrzymi "burdel",który ktoś wreszcie musi posprzątać. Następnie trzeba wprowadzić menagerów do zarządu, którzy mądrze będą dysponowali środkami i może wtedy coś ruszy do przodu. A jak widzę tego niemotę Listkiewicza to od razu ziemniaki czwórkami wyskakują mi z piwnicy...
Przecież jak widzę działaczy nieraz w telewizji to zastanawiam się czy przypadkiem oni jeszcze wogóle coś widzą i mają siłę do jakichkolwiek głosowań itp. - przecież śrdnia wieku to chyba tam ze 70+ lat.
I gdzie tu świeży umysł, gdzie polot do pokonywania nowych wyzwań - chyba jedynym wyzwaniem dla niektórych jest TRZYMANIE MOCZU!!!
A co do artykułu to zapewne Blater wiedział o kuratorze i są to straszenia FIFY co do blokady rozgrywania spotkań - także Drzewiecki nie daj się stłamsić i rób dalej to co się zaczęło!!!
Howard Webb / 2008-10-03 11:03 / Bywalec forum
a ja myślę, że swój trafił na swojego, przecież w samej fifie widać średnią wieku większą od 60, a sam Blater to uczestnik wielu przekrętów, a tak na marginesie to może ktoś stworzy organizację konkurencyjną dla fify i ich wszechwładza się skończy
push / 79.188.238.* / 2008-10-03 10:08
ale tu chodzi o lukratywne kontrakty na zakup transmisji z EURO 2012 !
Rzecz w tym aby pozbawić TVP takiej możliwości !

to kolejny krok po tym jak tusk zswoim oświadczeniem zniszczył budżet RTVP, ustawowe odebranie abonametu to krok drugi, krok trzeci to marginalizacja publicznej telelewizji na rzecz obu telewizji służbowych zegarka i milana
Stadionik za 450 milionów to za mało dla wazeliny tvn-owskiej
po roku drzewiecki wprowadza komisarza, dobre ?

to tak się trzyma prawdy ja jaruzelskiego mniejsze zło z narzuceniem Stanu Wojennego Polsce.
KAP / 2008-10-03 10:38 / Tysiącznik na forum
o prawach do transmisji decyduje FIFA a nie PZPN. ITI na wykluczeniu z rozgrywek polskich druzyn straci a nie zyska (jest zaangazowania w Legie). Stadion jest wlasnoscia Warszawy a nie ITI. ITI go dzierzawi.. Nie sadzisz na przyklad ze ruch prawostronny jest spiskiem KGB uwalniajacym prawa reke do trzymania pistoletu którym wykancza sie pasazerów na innych siedzeniach?
Jacqb / 2008-10-03 09:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Buraki.. A niech nas wykluczą. Przecież to jedna mafia. Oni się boją, że przy tej okazji wypłyną ich własne brudy. Co za wsiuny z tej FIFY. Już od dłuższego czasu psują football. Kasa kasa kasa. Ależ ja ich nie cierpię... :)

Najnowsze wpisy