Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Szef wojsk NATO: Spalenie Koranu może narazić wojska

Szef wojsk NATO: Spalenie Koranu może narazić wojska

Wyświetlaj:
szaren / 213.108.114.* / 2010-09-07 19:22

Muzułmanie za obraźliwie uważają umyślne niszczenie świętej księgi islamu lub nieokazywanie jej szacunku.

Powinno to dać niektórym idiotom do myślenia.
Islam jakwidac radzi sobie dobrze, z karaniem tych którzy nie okazują "szacunku" dla islamu. Nawet tak potezne państwo jak USA , czuje się w obowiązku ostrzec swoich obywateli , aby nie czynili nieprzemyslanych kroków, kiedy chca zamanifestowac swoja niechęc do islamu.
A co z Chrzescijaństwem? Czy cywilizacja która zbudowana została na wartosciach chrzescijańskich, szanuje swoje chrzescijańskie wyznania?
Z tego co obecnie obowiazuje w wielu "postepowych" srodowiskach cywilizacji zachodniej, uraganie chrzescijaństwu pod pozorem prawa do wolnosci wypowiedzi, jest jak najbardziej na topie.
Moim zdaniem, jestescie na najlepszej drodze do tego aby w przyszłosci wasi potomkowie zostali zislamizowani. I bedzie to bez znaczenia, czy uczynia to dobrowolnie czy po niewoli.A tam lewicujący liberalizm, bedzie wychwalał Allacha i nie osmieli się czynic inaczej.
Z szacunkiem do swoich wartosci cywilizacyjnych , religijnych , wyznaniowych jest podobnie jak z szacunkiem do własnej armii.
Jest bowiem takie powiedzenie.
"Społeczeństwo które nie szanuje własnej armii, predzej czy poźniej musi szanowac cudzą."

A tzw. swiat zachodu jest na najlepszej drodze do islamskiego ujednolicenia.
Luzakowski niemuzułmanin / 188.146.6.* / 2010-09-09 20:13
Każdy z nas powinien 11.09.2010 r. spalić koran, nagrać to i zamieścić na youtube czy gdziekolwiek indziej w necie. Niech islamscy fundamentaliści i zapatrzeni w koran de_bi_le zobaczą, że inni mają ich w głębokiej du_pi_e i że żaden Polak takich pajaców z ręcznikami na głowie i prześcierdłem na ja_ja_ch się nie boi. Ja jestem pierwszym który to zrobi !

Najnowsze wpisy