Forum Polityka, aktualnościKraj

Szefowie TVP spróbują skruszyć posłów

Szefowie TVP spróbują skruszyć posłów

Money.pl / 2010-01-21 07:40
Komentarze do wiadomości: Szefowie TVP spróbują skruszyć posłów.
Wyświetlaj:
?! / 2010-01-21 08:38 / Tysiącznik na forum
Zwykle instytucje i firmy w zlej kondycji finansowej albo upadaja, albo sie przeksztalcaja. Jestem przeciwnikiem tzw. "publicznej" telewizji i radia, choc burdel programowy w nich jest! A misje? To do Afryki!!!
JanuszPOlikot / 2010-01-21 07:40 / Tysiącznik na forum
"Na posiedzeniu sejmowej komisji kultury i środków przekazu przedstawiciele mediów publicznych będą przede wszystkim zwracali uwagę na złą sytuacją finansową Telewizji Polskiej i Polskiego Radia"

Skoro sytuacja finansowa telewizji jest aż tak niedobra , to dlaczego jeszcze TV darmowo
udostępnia antenę telewizyjną panu Owsiakowi.
Niech za pełny sponsoring "Orkiestry" zabiorą się telewizje prywatne np. Polsat, TVN
Wszak nie od dzisiaj wiadomo, nawet wie to pan Sobiesiak z PO-kolegami że najlepsze lody się kręci z państwowymi instytucjami.
Więc kolego Owsiak z przyjaciółmi którzy za tobą stoją, zachęcam do współpracy z prywatnymi nadawcami !
Ja-Gaar / 2010-01-21 09:20 / Bestia Miiny
Powinienes sie nazywac JanuszSukinkot.
I pamietaj smieciu, jak trafisz do szpitala ty lub twoje dziecko, musisz odmowic leczenia na sprzęcie udostępnianym przez orkiestre.
Bądź konsekwetny!
JanuszPOlikot / 2010-01-21 09:25 / Tysiącznik na forum
Tak się składa że znam szpital w którym "stoi" sprzęt Owsiaka i tylko niestety stoi.......
A tymi "inwektywami" to możesz sobie POrozmawiać z Palikotem i
Niesiołowskim
Ja-Gaar / 2010-01-21 09:30 / Bestia Miiny
"POmówieniami" to możesz sobie rozmawiać z kolegami z KC PIS, z pewnością znajdziesz tam zrozumienie.

A jeśli sprzęt nie jest używany to jest to niezgodne z umową, zgłoś to do WOSP, z pewnościa znajdą inny szpital.
JanuszPOlikot / 2010-01-21 09:45 / Tysiącznik na forum
W umowie której pewnie nie widziałeś jest zapis że "szpital bierze w użytkowanie sprzęt " i nie jest określone jak często musi być eksploatowany. Z reguły koszty eksploatacji są dosyć wysokie a NFZ nie zawsze chce płacić za procedury wiec sprzęt stoi .
Najlepiej Owsiak niech przekaże sprzęt prywatnym tzw. "klinikom" jeśli będą widzieli sens w jego eksploatacji to z pewnością go wezną!
A tak przy okazji POzdro dla Jurka i pana Waltera Chełstowskiego
Ja-Gaar / 2010-01-21 10:36 / Bestia Miiny
Tak, leczenie w ogóle jest drogie - taniej umrzec?

Nie, nie widziałem umowy - nie muszę. Ze strony WOSP:

"przedmiot darowizny musi być wykorzystywany w sposób ciągły w leczeniu dzieci"

"Fundacja kupiła ogromną ilość sprzętu - kilkadziesiąt tysięcy urządzeń - dlatego sami nie jesteśmy w stanie kontrolować prawidłowości wykorzystania każdego z aparatów. Świetnie natomiast sprawdza się w tym zakresie kontrola społeczna."

Zatem - gdybyś był normalnym człowiekiem a nie pisowskim aparatczykiem wydelegowanym na front internetu - zgłosiłbys to do fundacji,. No ale PO co...
JanuszPOlikot / 2010-01-21 10:54 / Tysiącznik na forum
"przedmiot darowizny musi być wykorzystywany w sposób ciągły w leczeniu dzieci" rozumiem że starszych i dorosłych leczenie nie obejmuje...... tyko eutanazja.
Zapewniam ciebie że wszystkie poradnie w których bywa sprzęt Owsiaka nie pracują w trybie ciągłym!
W takim układzie jeśli Fundacja Owsiaka zatrudnia fachowców powiedz mi w jaki sposób można dziecku czy noworodkowi wykonać np. badanie audiometryczne za pomocą słuchawek dla dorosłych w które jest np wyposażony dostarczony aparat.
Jeśli POzyskany z fundacji aparat nie ma możliwości podłączenia insertów dla dzieci.Sprawa dotyczy nie tylko audiometrów ale i innych urządzeń medycznych np( videnystalmografów gdzie nie ma wejścia do ENG ) na których podejrzewam się jednak nie znasz a piszesz różne bzdury .
Jak zwykle miłośnicy PO wiedzą że dzwoni tylko nie wiedzą w jakim kościele

Najnowsze wpisy