Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Sześć nowych rekomendacji.

Sześć nowych rekomendacji.

Prokurator / 2007-09-19 19:22
Witam wszystkich wieczorem po raz kolejny.
Dziś pragnę zaproponować wszystkim nastepujace rekomendacje:
,,Agora" sprzedaj z limitem ceny 61,07 z.ł. Termin ważności zlecenia 25.09.2007 r.
,,Capital" sprzedaj z limitem ceny 13,56 zł.Termin ważności zlecenia 25.09.2007 r.
,,Fon" sprzedaj z limitem ceny o,56 zł. Termin ważności zlecenia 25.09.2007 r.
,,Instal Lublin" sprzedaj z limitem ceny 8,56 zł. Termin ważności zlecenia 24.09.2007 r.
,,Sanwil" sprzedaj z limitem ceny 0,45 zł. Termin ważności zlecenia 25.09.2007 r.
,,T.U.P." sprzedaj z limitem ceny 42,74 zł. Termin ważności zlecenia 25.09.2007 r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.
P.S. Dziękuję wszystkim za wszystkie gratulacje i pozdrowienia. Zyczę wszystkim samych rentownych inwestycji na giełdzie. Nie koniecznie na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
Prokurator / 2007-09-25 20:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Dziękuję wszystkim za wszystkie gratulacje dla mnie. Polecam swoje rekomendacje w przyszłości. Notowań spółki ,,Mostostal Export" niestety nie analizuję. Poza tym informacji o kontraktach i innych napływających ze spółki i jej otoczenia po prostu nie biorę pod uwagę. Swoje rekomendacje podaję tylko i wyłącznie na podstawie analizy technicznej notowań danej spółki t.j. cen zamknięcia kilkunastu ostatnich sesji.
Prokurator.
Kodik / 2007-09-24 16:08
Jestem pełen podziwu 0,56 zł za akcje Fon.
Gratulacje dla Pana.
Mam pytanie co Pan sądzi o akcjach Mostostalu Export - zdobył on kontrakt na 159 mln w Rosji. No i co dalej z Atlantisem czy przebije jeszcze poziom 2.80.
Dziękuję i Pozdrawiam.
oskardto / 2007-09-24 11:51
Witam,
FON--1.56
gratulacje dla Prokurator
jestem pod wrażeniem
pozdrawiam
Kodik / 83.2.81.* / 2007-09-20 16:07
Witam Pana Prokuratora.

Mam pytanie dotyczące Akcji FON i LC Corp.
Jeśli chodzi o Fona to jest spodziewany split w stosunku 1 do 10 i obniżenie ich wartości nominalnej z 10 groszy do 1 grosza oraz podwyższenie kapitału przez emisję do 990 mln nowych akcji serii H o cenie emisyjnej nie niższej niż 6 groszy. Tymi uchwałami NWZA FON zajmie się 22 września 2007 roku. Spółka proponuje, aby emisja akcji serii H odbyła się z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy.
Moje pytanie brzmi więc sprzedac przed 22 września 2007 czy trzymac po splicie ?

No i jeszcze co z tym LC Corp kupywac. Jest inwestycja raczej długoterminowa. Na razie straciłem na LC Corp jakieś 35 %. Jedyne na czym zarobiłem to na Fonie ale i tak odkąd zacząłem grac wtopa jakieś 25 %. Proszę o pomoc.

Początkujący

PS. Miec dobrego nauczyciela to największy skarb.
TOMOK / 2007-09-25 21:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie należy kupywać...należy kupować
Pozdrawiam
Prokurator / 2007-09-20 19:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Kodik".
Dla akcji spółki ,,Fon" podałem rekomendację sprzedaży z terminem jej ważności do dnia 25.09.2007 r. i jest ona w dalszym ciągu aktualna. Jeżeli zlecenia złożone na jej podstawie zostaną zrealizowane w powyższym terminie będzie super. Po ewentualnej sprzedaży tych akcji i zmianach,o których piszesz zacznę na nowo analizować notowania tych akcji i wtedy dopiero będę mógł się wypowiedzieć na ich temat. Notowań spółki ,,LCC" niestety nie analizuję.
Prokurator.
Artur70 / 2007-09-19 23:15 / Tysiącznik na forum
A ja jestem wkurzony na MAX'A (tylko na siebie oczywiście), że nie kupiłem Atlantisu (z wcześniejszej rekomendacji) tylko Alchemię.

Życzę nam wszystkim, aby wszystkie inne rekomendacje były tak trafione jak Atlantis (szybko i bardzo efektywnie).
mysza / 2007-09-19 21:06 / portfel / Bywalec forum
Gratuluję Atlantisu!!!!!! rekomendacja zadziałała perfekcyjnie
hrad / 80.53.114.* / 2007-09-19 20:49
Prokurator- dziękuje Ci serdecznie za twoje rekomendacje. Jestem początkowym graczem i muszę się przyznać, że wspieram sie nimi podczas gry i jak do tej pory świetnie na tym wychodzę. Mam gdzieś takich co to im sie wydaje, że wszystko wiedzą o inwestowaniu i obrażają Prokuratora. Oni mają argumenty ale to Ty masz WYNIKI! (patrz np. Atlantis) Proszę o następne rekomendacje. Prośba, nie chcecie to nie czytajcie ale nie ubliżajcie (nawet sie zrymowało:])
pozdrawiam
hrad
fafarafa.g / 212.2.100.* / 2007-09-19 20:33
do tego co to spadaj sie nazywa... jak miałbyś chłopie taki procent trafnych rekomendacji co prokurator to byłbyś milionerem i nie siedziałbyś na forum w money i nie p*********** w stołek wieczorem
TOMOK / 2007-09-19 19:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
mam propozycję
zapraszam na forum ogólne....pogadajmy...
Pozdrawiam
spadaj / 213.158.196.* / 2007-09-19 19:30
człowieku skąd ty się wziołeś tu leczysz swoje kompleksy nie trafionych inwestycji przestań malutkim robić wode z muzgu nie zaśmiecaj tego forum pseudo analityku
Nasza Giełda / 2007-09-22 18:08
Spadaj chyba polubili na forum heheh ;;;;;;;;;;;;;;;;;-)
dkdkdk861128 / 2007-09-22 16:13
Do spadaj
heheh dziwie się że opanowałeś klawiaturę kompa....
Nie wiem jak możesz się odzywać, skoro nie opanowałeś j. polskiego ;-)
Właściwie to "spadaj" analfabeto !!!
Prokurator / 2007-09-20 15:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,spadaj".
Pamiętaj na przyszłość, że nikt nie ma obowiązku sugerowania się moimi rekomendacjami. Wszyscy robią to DOBROWOLNIE.
P.S. Radzę popracować nad ortografią. W ostatnim e-mailu popełniłeś kilka błędów.
Prokurator.
mysza / 2007-09-19 21:50 / portfel / Bywalec forum
rozumiem,że "spadaj" potrafi więcej - zatem prosimy o kontrrekomendacje - konstruktywnie a nie nieuprzejmie.
wychu / 2007-09-19 20:35
spadaj spadaj :)
jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to lepiej zamilcz i nie czytaj rekomendacji prokuratora
Ja kieruję sie nimi od kilku tygodni i nieżle na tym wychodzę
Prokurator:
gratuluję trafnych rekomendacji mi pomagają
pozdrawiam
gahek / 2007-09-19 20:41 / Optymista
Spadaj boli Cię, że Prokurator zna się na rzeczy? Czy zazdrościsz mu, że potrafi grać na giełdzie z dużą skutecznością i na dodatek dzieli się tym z innymi?
Daj sobie spokój...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy