Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sześciolatki w szkołach. Na razie "pilotażowo"

Sześciolatki w szkołach. Na razie "pilotażowo"

Wyświetlaj:
mszumka / 85.222.86.* / 2009-03-07 08:12
Mój szesciolatek jest pod przymusem wcielony do szkoły. Nie ma zadnej alternatywy bo na Bemowie oprócz przedszkola na Secemińskiej-tam uczeszcza dziecko BURMISTRZA!!!!!!!!!!!!!!!! sic) przedszkola nie dostały zgody na prowadzenie zerówek . W szkole 321 na ul. Szadkowskiego pan dyrektor nie zamierza przystosowac 3 ( trzech!) publicznych toalet( kazdy z zewnatrz do nich wchodzi i oczywiście korzysta, gdyż znajduja sie na parterze przy wejsciu do szkoły!) do wzrostu ---UWAGA 120 szesciolatków---- Wspomniał,żeby mu pokazac czy w domu mamy toalety dla dzieci.Zapomniał jednak ,ze ustawa zapewnia jedna toaletę dla 9-rga dzieci. Musi zatem dobudowac 15????? Aha, ponadto mam pomysł aby przeniesc szeciolatkow do wiezień. Salki dla nich mają po 20 m,a w kazdej z nich 24 dzieci. Zatem recydywa ma lepsze warunki!
Znowu przy ustawie o dzieciach manipulują bezdzietni lub tacy ,którzy dzieci już na pewno miec nie będą,prawda!
01010101 / 93.105.212.* / 2009-02-05 16:54
cóż oni tak bronią tego,przecież totalnie poronionego pomysłu ? Nie mają porządnie przygotowanej ustawy, żadnych badań ile szkół może sprostać tej ideii, prawie zero kasy no i podręczniki dla niewiadomo kogo 6 czy 7 latków !!!!!!
marek 19.53 / 83.24.32.* / 2009-02-04 02:31

Planowaliśmy, że dopiero od 2012 roku całe roczniki w wieku sześciu lat będą wchodziły do szkoły - przypomniał Boni.

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?

Tydzień temu słyszałem zupełnie inną wersję.

Nie pamiętam. Miało być subito.

Czy ktoś tu nie kłamie ?????????????????

Najnowsze wpisy