Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

szkoła nauki jazdy Warszawa

szkoła nauki jazdy Warszawa

przem18 / 2011-11-07 11:09
Chcę zapisać się na prawko, nie wiem jednak jaką szkołę nauki jazdy wybrać w Warszawie, oczywiście chciałbym najlepszą. Może znacie jakiś ranking takich szkół, albo robiliście niedawno prawo jazdy i z jakiejś szkoły jesteście szczególnie zadowoleni, jeśli tak to proszę podzielcie się swoją opinią?
Wyświetlaj:
Pioteras / 83.15.79.* / 2020-08-12 09:08
Na bardzo dobrego instruktora trafiłem http://www.soyez.pl/polecany-osrodek-szkolenia-kierowcow/ zdałem za pierwszym razem.
adam_76 / 2011-11-07 12:00
nie wybieraj tylko szkoły, która ma mało kierowców, a prowadzi dużo kursów, bo wtedy długo zejdzie Ci z Twoimi jazdami, sprawdź sobie ranking szkół na stronie ośrodka ruchu drogowego
sillima / 109.243.127.* / 2011-11-07 11:21
z wlasnego doswiadczenia polecam sprawdzic w panoramie firm. jak wpiszesz w wyszukiwarce to wyskoczy ci sporo firm i przy okazji bedziesz mogl wybrac te najblizej twojego domu. zbierzec kilka ofert przedzwonisz porownasz ceny i oferty i gotowe. ja mialem kurs najpierw jednej szkole na targowku, nie zdalem dwa razy. potem zdecydowalem sie doszkalanie na pradze. i w obu przypadkach trafilem na pelny profesjonalizm. zreszta teraz jest duza konkurencja, wiec firmy dbaja o klientow.

Najnowsze wpisy