Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Szkolenia i kursy dla przyszłych linergistek

Szkolenia i kursy dla przyszłych linergistek

dante_axe / 83.26.231.* / 2019-02-24 20:54
Witam, zapraszam wszystkich na szkolenia i kursy makijażu permanentnego, które odbywają się w Warszawie. Po ukończonym kursie jesteś w stanie podjąć się pracy jako linergistka i znaleźć zatrudnienie w tej przyszłościowej, dobrze płatnej branży.
Oferta jest bardzo szeroka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza firma każdego dnia szkoli nowe osoby z całej Polski.
Szkolenia odbywają się indywidualnie z trenerem. Pracujesz na nowoczesnym sprzęcie wykonując praktyczne ćwiczenia na modelkach.
Program możemy dostosować indywidualnie do Twoich potrzeb.
Zainwestuj w siebie i swoją karierę. Zapraszam na stronę internetową po więcej informacji:
https://www.permanentny.com/kurs-makijazu-permanentnego
Wyświetlaj:
EditEdyta / 188.146.163.* / 2020-12-28 14:38
Dobre szkolenie w Warszawie robi facebook.com/permanenturszulaifkowicz . Szkolenia są indywidualne i dobrane do potrzeb kursantek. Pani Ula świetnie nawiązuje kontakt z kursantką i profesjonalnie przeprowadza zajęcia. Ma dużą wiedze jest na bieżąco z trendami i chętnie doradzi jeżeli chodzi o sprzęt i materiały.
stelka / 188.147.19.* / 2020-06-30 21:43
Dla mnie akademia Nouveau Contour jest dobra. Tutaj odbyłam swoje pierwsze szkolenie, potem już kontynuowałam bo swietne atmosfera na szkoleniach, wykwalifikowane trenerki, autorskie techniki. Polecam
Izunnieczka / 5.173.48.* / 2021-02-01 14:21
Dobre szkolenie robi Pani Marta (facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen) super prowadzone zajęcia. Jest doświadczona i potrafi przekazać wiedzę. Ma rozeznanie w nowościach i aktualnych trendach. Służy tez chętnie radą

Najnowsze wpisy