Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Szkolenia są skuteczne ?

Szkolenia są skuteczne ?

Katarzyna2 / 2010-11-03 14:35
Ciągle pracujesz a efektów wciąż nie ma, im więcej pracujesz tym bardziej wydaje ci się to bez sensu, zastanawiasz się, że może jakby doba miała więcej godzin to mógłbyś szybciej wyrobić się z pracą, ale nic z tego, pracy nie maleje a przybywa, a pieniędzy wciąż nie ma.
Dlaczego tak się dzieje i co jest tego powodem czy tzw. kryzys, o którym wciąż tyle słychać ?
Czy może nieodpowiednia organizacja pracy ?

Kiedy zauważyłem u siebie takie anomalie postanowiłem coś z tym zrobić, miałem wiedzę na temat istnienia szkoleń, ale nigdy nie odważyłem się na nie pójść, kojarzyło mi się to z przestawianiem klepek w mojej głowie ;)
Wiem, złe skojarzenia, pojawiają się one wtedy kiedy nie ma wiary i zaufania w to, że takie szkolenia rzeczywiście mogą coś zmienić.

W pewnym momencie kiedy postawiony zostałem pod ścianą a moja firma pod likwidację postanowiłem skorzystać ze szkolenia, które radykalnie zmieniło mój pogląd na własną pracę i jej organizacje, nagle miałem więcej czasu nie tylko na zwykły posiłek ale również na to by pójść do kina z koleżanką, co też miało wpływ na dalsze moje życie prywatne ;)

Niby zwykłe szkolenie a nie tylko postawiło moją firmę na nogi, ale również poruszyło moje życie prywatne, o którym kompletnie zapomniałem ;)

Ja skorzystałem z firmy leadreship w Warszawie i wszystkim serdecznie polecam ;)

http://www.leadreship-center.pl

A co Ty myślisz o takich szkoleniach ?
Wyświetlaj:
Kasalenna / 2010-11-07 15:26
skutecznym motywatorem do pracy będą podwyżki a nie szkolenia :P
aligatorka / 2010-11-23 11:31
Szkolenie, to szkolenie, a nie motywacja. Kursy tego typu maja na celu poszerzyć umiejętności pracowników. Jeżeli są dobrze dobrane, to jak najbardziej mogą doprowadzić do tego, że pracownik zacznie się rozwijać i żadna motywacja nie będzie mu potrzebna - będzie zbierał same pochwały i nagrody od szefa. Podoba mi się kurs dla sekretarek czy asystentów w May Agency - myślę, ze coś takiego może pomóc w osiągnięciu zawodowego sukcesu.

Najnowsze wpisy