Forum Forum pracyDokumenty

Szkolenie Manager Gastronomii Ogólnopolska Szkoła Barmanów ???

Szkolenie Manager Gastronomii Ogólnopolska Szkoła Barmanów ???

gastropanda / 31.182.108.* / 2013-02-02 18:50
Witam,
Chciałabym zapisac się na szkolenie dla managerów w tej szkole ktoś był może? czytałam właśnie opinie i nie są zbyt zachęcające, co myślicie?
Wyświetlaj:
patikot / 2017-01-17 12:49
Polecam Ogólnopolską Szkołę Barmanów zarówno w kwestii szkolenia barmańskiego, jak i Managera Gastronomii. Praktyka to jakieś 80% zajęć, więc to bardzo duży plus w przypadku takich szkoleń. Prowadzący szkolenia mają pojęcie (barmańskie- Łukasz Zarzecki- autor książek i wielu publikacji w branżowych czasopismach) (managerskie- Krzysiek i Marcin- pracują w branży jako menadżerowi,zajmują się consultingiem z zakresu "reanimacji" knajp, wykładowcy na uczelni wyższej w zakresie w.w. tematyki). Szkolenia są krótkie i intensywne, do otrzymania certyfikatu w j.polskim i j.angielskim jesteś zmuszony ruszyć głową- nie jest wcale tak łatwo. Cena dość przystępna w porównaniu z rynkowymi. Odsyłam do www.szkolabarmanow.pl.
bova35 / 77.255.57.* / 2014-10-17 11:14
Ja z kolei bardzo polecam to szkolenie, warto sie na nie zapisac, zwlaszcza jesli planuje sie rozkrecic wlasny interes. ja kiedys odbylam to szkolenie w ogolnopolskiej szkole barmanow, a obecnie jestem wlascicielka fajnej restauracji :)
Maria75 / 85.128.23.* / 2013-09-10 15:31
Nie polecam. Słaba szkoła. Mają słabe opinie i w necie i wśród moich znajomych, którzy niefortunnie tam trafili. Jak chcesz zrobić dobry kurs dla Managerów restauracji to proponuję w Krakowie Krakowską Szkołę Restauratorów - naprawdę dobre zajęcia.

Najnowsze wpisy