Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szpital-symbol do likwidacji

Szpital-symbol do likwidacji

Money.pl / 2007-07-20 11:49
Komentarze do wiadomości: Szpital-symbol do likwidacji.
Wyświetlaj:
MAMAanieli / 83.25.71.* / 2007-08-16 14:25
JESTEM JEDNA Z WIELU MATEK KTORA LECZY SWOJE DZIECKO W CZMP ŁÓDZ,JESTEM WDZIECZNA TUTEJSZYM LEKARZOM ZA ICH UPÓR W RATOWANIU NASZYCH DZIECI.PROSZE,BŁAGAM NIE LIKWIDUJCIE TEJ PLACUWKI GDYŻ TO JEDYNY RATUNEK DLA NASZYCH MAŁYCH I DUŻYCH POCIECH.ZPOWAZANIEM...
Jedna z apcjentek / 87.205.167.* / 2007-12-30 18:33
Zgadzam się w zupełności!!! Nie można zlikwidować tej placówki!!! Gdzie wtedy moja mama będzie mnie leczyć??? Jak tak można!!! Mam szesnaście lat i wprawdzie już nie ługo będę korzystać z pomocy specjalistów z CZMP, ale im zaufała moja mama i wiem, że miała rację:) A jak wrazie by moje dzieci urodziły się chore to nie wyobrażam sobie, żebym miała je leczyć gdzie kolwiek indziej!!!
Jola Szumanska- mama Kamilka / 88.156.168.* / 2007-07-31 20:39
Dlaczego pan Religa zabiera nam nadzieje??? Mojego synka uratowali lekarze w CZMP, i to im czyli Pani doktor Elzbiecie Makowieckiej , panu doktorowi Dryżek, zawdzieczam ze moje dziecko zyje.Niestety jeszcze zdrowe nie jest i nigdy nie bedzie i ten szpital jest nam potrzebny , nie zabierajcie nam i naszym dzieciom nadzieji...bo ja ufam własnie lekarzom z CZMP, zostawcie ich i nas w spokoju....
przczółka / 83.26.128.* / 2007-08-08 15:33
zgadzam się z opiniami tylko ten szpital może pomóc wielu dzieciom dla których jest to szansa na przeżycie a najlepiej wiedzą to rodzice tych chorych dzieci
alinka80@o2.pl / 83.9.216.* / 2007-07-20 11:49
Błagam!!!Nie likwidujcie szpitala CZMP w Łodzi!!! Jest jedyna instytu8cja ktora moze pomoc mojemu dziecku .Moj syn przeszedł tam szereg skomplikowanych operacji.Kardiochirurdzy uratowali mu zycie,Dalsze losy zdrowia mojego dziecka sa w rekach lekarzy z Kliniki Chirurgii Dzieciecej Własni w CZMP w Łodzi.To wlasnie im Ufam i w nich pokladam nadzieje ze moje dziecko bedzie zdrowe.Oni sa jedynymi lekarzami którzy naprawde moga mu pomoc,nie moge wyobrazic sobie co by było jakby i
ich nam zabrakło.oni sa nam bardzo potrzebni!!!Prosze nie robcie tego!!!
michuf / 87.206.112.* / 2007-07-29 08:48
Zgadzam się, to bardzo potrzebny szpital. Mój synek też był tam leczony "na serduszko". Lekarze z kardiologii i kardiochirurgii pomogli wielu dzieciom.
karolka / 83.8.99.* / 2007-08-18 16:54
Jak najbardziej sie z tym wszystkim zgadzam,moje dziecko tez żyje dzieki lekarzom z CZMP.Inne szpitale odmówiły wykonania operacji kardiochrurgicznej mojemu dziecku(m.innymi CZD w W-wie),a doc.Moll zoperował moją córeczkę i bardzo mu jestem wdzięczna.Nie wyobrazam sobie wogóle żeby można było zlikwidować ten szpital.gdzie bedziemy leczyc nasze chore dzieci?A jest ich niestety coraz więcej.
Agata i Piotr / 193.151.54.* / 2009-10-02 22:10
Ja też jestem za pozostawieniem szpitala .Mój synek też ma złożoną wadę serca i już przeszedł jedną operację jestem wdzięczna prof.Moll za opiekę nad moim synkiem.

Najnowsze wpisy