Forum Polityka, aktualnościKraj

Szpitale nie przyjmują pacjentów

Szpitale nie przyjmują pacjentów

Money.pl / 2008-01-01 01:06
Komentarze do wiadomości: Szpitale nie przyjmują pacjentów.
Wyświetlaj:
zdrowy / 80.50.237.* / 2008-03-23 13:08
Dac im ile chcą. I odciąc wszelką dotację oddłużającą.Niech żyją z tego co wypracują.Sami się wykończą.Tylko tych chorych żal.
andowc / 83.30.92.* / 2008-03-22 18:23
Głupie hasła.
To tak samo, jak napisać: "Więzienia nie przyjmują więżniów".
To kto ich ma przyjąć ?
Duch Święty,
dikens / 213.199.219.* / 2008-01-21 12:11
Dla mnie to jakaś paranoja, co wyrabiają lekarze. Chcą podwyżki na poziomie europejskich zarobków, a standard usług i dosepność do nich od Europy jest daleko. Za wszystko trzeba dopłacać, kolejki kilkumiesięczne na badania. Po co w takim razie płacę składki zdrowotne, skoro kiedy się rozchoruję i będę chciał się leczyć to mam czekać pare miesięcy, płacić dodatkowo i nie mieć nawet pewności, że ktoś mnie będzie leczył, bo dla tych białych cwaniaków moż się strajk umyśli. I ściemniają z tym wyjeżdząniem na zachód. Ci, którzy o tym najgłośniej krzyczą nigdy nie wyjadą, bo nie znają języka, bo nie są wcale specjakistami tylko zwykłymi konowałami. Zgraja łapówkarzy i Tyle. Sprywatyzować cały ten biały burdel! Wolę płacić za ubezpieczenie w którym jasno jest powiedziane co mogę wymagać a nie tak jak teraz, że płacić muszę a wymagać nie mam jak.
picownik5 / 2008-03-22 20:10 / Bywalec forum
ty koles porabalo cie czy cos? po pierwsze nie pisze sie co moge wymagac ! tylko czy za wszystko mam placic i jeszcze jedno ta bieła bydlacka zgraja tańczy od kilku miesięcy a ty misiek dopiero teraz no wiesz!
Radek32 / 2008-01-01 01:06
Sprywatyzować większość szpitali i określić w końcu koszyk usług gwarantowanych w ramach NFZ i usług ponadstandardowych w pełni odpłatnych!!! Przecież teraz "Państwowa" służba zdrowia to czysta fikcja, dziecko to nawet wie!!!!

Najnowsze wpisy