Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sztandarowa reforma Obamy, dziś kluczowe głosowanie

Sztandarowa reforma Obamy, dziś kluczowe głosowanie

Wyświetlaj:
Pilsener / 2010-03-21 23:15 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nigdy nie musieli się "leczyć" np. w polsce. Ja proponuję swoją wersję ustawy dbającej o zdrowie obywateli: każdy polityk obowiązkowy staż w krajach takich jak: Wenezuela, Zimbabwe, "Demokratyczna" Republika Konga, Kuba, Korea Północna - najpierw staż, potem zdejmujemy knebel i posłuchamy sobie mądrości o wyższości socjalizmu nad kapitalizmem. Przecież większości tych ludzi: Sarkozy, Obama, Buzek - nie da się nawet słuchać minuty, gdy ich słucham dłużej, to mam odruchy wymiotne.

Będzie taki laureat pokojowej nagrody (kraju, który utrzymuje największą armię, jest wiodącym eksporterem broni i zbroi własny naród) krytykował Chiny za protekcjonizm czy Tybet a sam drukuje dolary by wspomóc eksport czy nie chce przyznać praw emigrantom czy choćby polaczkom głupich wiz.
ssoowwaa / 89.77.186.* / 2010-03-21 21:38
To tak jakby kazać ludziom kupować co roku nowe buty. Żal mi Amerykanów, stworzyli potęgę opartą na wolności a teraz jakiś nędzny komuch im to psuje...
@@@ / 89.74.213.* / 2010-03-21 19:54

Projekt zakłada między innymi blokowanie przez rząd podwyżek stawek ubezpieczeń, z czym nie zgadzają się firmy ubezpieczeniowe.

Autor sugeruje ze firmy ubezpieczeniowe sa przeciwne tej ustawie tylko zapomnial napisac ze akcje firm ubezpieczeniowych poszly w gore jak tylko sie okazalo ze ustawa przejdzie.
Najwiekszym wygranym w wyniku tej ustawy sa firmy ubezpieczeniowe poniewaz wszyscy amerykanie beda sie musieli ubezpieczyc.
rty / 83.7.81.* / 2010-03-21 18:18
czyli dobre obyczaje już nie są ważne, liczy się tylko socjalizm!

Najnowsze wpisy