Forum Forum motoryzacyjneImprezy

Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie

Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie

monik4_21 / 2009-06-10 09:12
Witam
Mam pytanie do Warszawiaków. Chce zacząc kursy na prawa jazdy w

Warszawie. Szukam właśnie szkoły, może ktoś poleci jakąś. Ja

zanalazłam http://lider.republika.pl/ , nawet tanio i mają gratis

podręczniki i badania ale może macie coś leprzego. Wiem, że

ośrodków nauki jazdy w Warszawie jest wiele dlatego chciałam na

początek się rozejrzec, może wy mi doradzicie jakiś w miare tani i

sprawdzony. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Wyświetlaj:
bożenak / 94.78.147.* / 2016-02-25 10:24
Ja musiałam się zdecydować na jazdy doszkalające po oblanych egzaminach, żałuję, że na kurs się u nich nie zdecydowałam bo świetnie uczą. doszkalanie24.pl
Alice / 88.156.129.* / 2016-02-19 17:53
Gazelka jak najbardziej na TAK!!! Radek w 10 godzin nauczył mnie jak zdać egzamin. Nie marnujcie pieniędzy na słabe szkoły. Ja już swoje zmarnowałam w jednej szkole na rogu Radarowej.
r.wojcieszek / 2016-02-16 22:59
Słyszałem o szkole Elmol a znajdziesz ją pod adresem www.elmol.pl.

Widziałem w sieci wiele pochlebnych informacji o tej szkole. Widziałem nawet ranking Warszawskich szkół nauki jazdy w którym to rankingu ta szkoła była wysoko.

Ludzie piszą w sieci opinie z których wynika że mają fajnych instruktorów.
ponikanka / 31.11.212.* / 2016-02-01 15:07
Omijać qmobil szerokim łukiem. Kurs prowadzony na zdezelowanej Skodzie kiedy egzamin zdaje się na Hjundaju. Na łuk trzeba jechać na drugi koniec miasta tracac czas. Po takim kursie szanse na zdanie są marne. Nie mówię tu o opiniach tylko o faktach. Jak ktoś chce zdać to niech zadzwoni do Sylwi z Motokursu. Miła i rzeczowa instruktorka
Filip1177 / 80.53.89.* / 2016-02-01 19:09
Brałem tylko jazdy doszkalające w szkole Havranek u p. Rafała i dołączam się do pozytywnych opinii. Instruktor godny polecenia.
Miki350 / 83.15.159.* / 2016-02-05 16:57
Również mogę się dołączyć do dobrych opinii o szkole Havranek. Szkoła Havranek i Rafał Trawczyński to najlepsza moja inwestycja w prawo jazdy. Dzięki p. Rafałowi zdałem egzamin i co najważniejsze nauczyłem się jeździć. Dzięki p. Rafałowi i płycie DVD opanowałem skręty w lewo oraz ronda ...itp itd ...
Na konec egzaminu egzaminator powiedział, że bardzo dobra jazda egzamin zaliczony na 5-kę:)
Seba.M / 31.11.212.* / 2016-01-17 09:23
Witam. Robiłem kurs w Gazelce przy Metrze Pole Mokotowskie. Jeździłem z młodszym i starszym Darkiem. Obaj panowie bardzo w porządku. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Za przyprowadzenie dodatkowego klienta dostałem godzinę doszkalania gratis, którą i tak oddałem dziewczynie brata. :) Jesteśmy zdecydowanie zadowolonymi klientami i polecamy :)
jola750 / 89.73.91.* / 2016-01-10 23:19
Bardzo polecam pana Ryszarda Popowskiego - po kilku nieudanych podejściach i do instruktorów i do egzaminów zgłosiłam się niego, bo wcześniej uczył znajomego. Instruktor i były egzaminator - o trzy klasy wyżej od poprzedników, mówi szczerze, ale jest kulturalny. No i przede wszystkim uczy myślenia na drodze, korzystania z auta.
Patryk730 / 46.166.188.* / 2015-12-14 09:06
Ja Ci polecam Qmobil. Uczyłem się tam i wiem że Pan Czarek to najlepszy instruktor. Bardzo rzeczowy i konkretny. Zdecydowanie Cie nauczy dobrze jeździć.
Jaraska / 80.82.64.* / 2015-12-10 15:36
W warszawie jest najlepszy Qmobil. Bardzo sympatyczni instruktorzy a nauka nie idzie w las ;) Bardzo dobrze uczą.
Sabrina / 208.12.64.* / 2015-12-11 14:50
A tu Ci przyznam rację :) Qmobil to rewelacyjna szkoła, przede wszystkim bardzo fajnie wszystko maja zorganizowane. Zdawalność mają na poziomie za 1 lub 2 razem więc jednak o czymś to świadczy. Osobiście gorąco polecam.
Fabia / 207.244.70.* / 2015-12-08 11:08
Jak dla mnie najlepsza jest Qmobil. Faktycznie tam uczą Cie i przepisów i jak jeździć a nie tylko odbębniają godziny. Ja miałam jazdy z P. Jakubem i bardzo sobie chwalę jego umiejętność nauczania. Naprawdę było ciężko na początku by mnie czegokolwiek nauczyć. Teraz śmigam spokojnie po ulicy :)
Łuaksz / 80.51.146.* / 2015-09-29 10:14
Polecam http://nauka-jazdy-marki.waw.pl
Szkoła nauki jazdy, dzięki której bez problemu zdasz egzamin na prawo jazdy.
Dariusz-K / 188.146.67.* / 2015-12-02 16:29
Polecam wszystkim OSK Havranek. Dzisiaj zdawałem egzamin na Bemowie w Warszawie i poszło do przodu. Kurs pierwszy raz robiłem kilka lat temu wtedy 3 razy podszedłem do egzaminu niestety z wynikiem negatywnym. Nauka w szkole Havranek jest konkretna, rzeczowa i na każdych jazdach czegoś się uczyłem. Instruktor nie gada głupot na tematy nie związane z nauką jazdy tak jak miałem w poprzedniej szkole. Mogę napisać, że profesjonalny kurs prawa jazdy tylko u Havranka. Oprócz jazdy po mieście byłem dwa razy po za miastem, na drodze ekspresowej oraz autostradzie. Było to dla mnie zaskoczeniem, ponieważ na poprzednim kursie maksymalna prędkość z jaką jechałem to 60 km/h i nawet nie włączyłem 5 biegu. Parkowanie bardzo dobrze wytłumaczone i ćwiczone do skutku. Dużo skrętów w lewo oraz zawracania, ogólnie bardzo dużo manewrów ... Polecam www.havranek.pl
celinka222 / 5.254.65.* / 2015-09-22 13:48
Q-mobil na Polnej. Bardzo dobra szkoła. Szczególnie polecam jazdy z Czarkiem. Instruktor o anielskiej cierpliwości :)
myśka / 94.78.147.* / 2015-12-09 09:50
Tez się u niego szkoliłam, generalnie wszyscy są uprzejmi i cierpliwi. Potrafią uczyć, ja zdałam za pierwszym podejściem:)
Gromek918 / 5.174.40.* / 2015-09-12 19:45
Kurs na samochód robiłem w Enigmie w Warszawie. Zajęcia teoretyczne jak każde zajęcia trzeba posiedzieć, wysłuchać i odnotować co najważniejsze. Jazdy miałem na Bemowie bez skracania czasu, instruktor zaangażowany w moją naukę. Jednak po kilku godzinach jazd dodatkowych oraz po dwóch niezdanych egzaminach i uwagach egzaminatorów okazało się, że niektórych rzeczy byłem uczony nieprawidłowo. Ok ale nie do końca. Przed kolejnym egzaminem postawiłem na "jakość" czyli jak poprzednicy na Havranka. Już pierwsze dwie godziny zweryfikowały większość moich błędów. Wszystkie błędy popełnione na egzaminie zostały zauważone przez p. Rafała. Dowiedziałem się wiele nowych rzeczy o których nie mówił instruktor w szkole Enigma. U Havranka wyjeździłem 10 godzin i muszę napisać, że p. Rafał jest świetnym instruktorem doskonale przygotowanym do wykonywania swojego zawodu. Pan Rafał uczy jeździć, uczy myślenia na drodze, mobilizuje do samodzielnej jazdy, jak jest za co to pochwali oraz przekazuje dużo cennych informacji przydatnych na egzaminie i nie tylko. Jakbym miał jeszcze raz wybrać szkołę Enigma czy Havranek to zdecydowanie Havranek. Szczerze polecam.
lelumpolelum / 2015-08-31 16:34
ja robiłem kurs w ABC Szkolenia, naprawdę polecam. teoria super - dostajesz testy do poćwiczenia, na praktycznej części wszystko w miłej, przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie bardzo profesjonalnie
łap linka http://abc-szkolenia.com
BobikAd / 164.127.196.* / 2015-08-19 10:29
Kurs prawa jazdy robiłem u Havranka. Łącznie wyjeździłem ponad 50 godzin. Egzamin teoretyczny zaliczony za 3 razem natomiast egzamin praktyczny za pierwszym razem na 5:) pozdrowienia dla Havranka
Marcin86 / 109.243.30.* / 2015-08-30 10:47
Również mogę polecić szkołę Havranek i Rafała Trawczyńskiego. Kurs na prawko pierwszy raz robiłem kilka lat temu. Niestety instruktor wpływał na mnie negatywnie twierdził, że nie nadaję się do jazdy samochodem. Cały czas mnie stresował co spowodowało, że nawet nie wyjeździłem wszystkich godzin. Havranka poleciła mi moja koleżanka, która odbyła w tej szkole kurs - zdała egzamin i jeździ z powodzeniem samochodem. Również jestem już po egzaminie i posiadam prawo jazdy. Egzamin praktyczny zdałem z 3 razem. Jeżdżąc u Havranka polubiłem jazdę samochodem p. Rafał jest świetnym instruktorem, zna się na rzeczy. Daje dużo wskazówek pomagających na egzaminie, chwali ale jeżeli jest za co pochwalić:) Podobało mi się to, że skupia się na nauce a nie zawraca głowy innymi tematami. Świetną sprawą jest egzamin wewnętrzny teoretyczny oraz praktyczny dzięki któremu można sprawdzić swoje umiejętności. Jeżeli nie chcecie wywalić pieniędzy w błoto wybierając inną szkołę to śmiało zapisujcie się na kurs do Havranka i Rafał Trawczyńskiego. Polecam!!!
Anna422 / 159.205.245.* / 2015-07-21 12:21
Polecam Autobema przy ul. Kasprzaka. Bardzo dobrzy instruktorzy, mili, weseli, nigdy na nikogo głosu nie podnoszą, zawsze tłumaczyli spokojnie wszystko tyle razy ile było potrzebne. Zwracają uwagę na istotne przy kierowaniu szczegóły, z zapisami też nie było problemów. Telefonicznie lub osobiście w biurze, można z góry na kilka spotkań. Samochody zgodne z tymi na egzaminie. Dzięki kursowi w tej szkole zdałam za pierwszym razem.

Najnowsze wpisy