Forum Forum dla firmDotacje

Szukam inwestora

Szukam inwestora

mateo67 / 89.75.149.* / 2011-09-10 22:12
Mam pewien pomysł na biznes, jednak jego realizację utrudnia mi brak środków na jego rozkręcenie. Kredytu niestety nie otrzymałem. Ostatnio chyba w Dzienniku Gazety Prawnej przeczytałem o platformie symultana.org dzięki której mogę znaleźć chętną do zainwestowania osobę w dany biznesplan. co myślicie o inwestorach, pomagających w rozpoczęciu działalności?
Wyświetlaj:
pamelarosaflores11 / 2018-09-12 12:37
Czy potrzebujesz pilnej pozyczki? Masz dlugi? Czy masz zly kredyt? Czy odrzuciles bank, jesli potrzebujesz pozyczki na rozpoczecie wlasnej inwestycji biznesowej LUB? Poznaj Pamela Rosa Flores FIRMA My pozyczamy ludziom pomimo zlych wyników kredytowych / sa tacy zli. Zapewniamy kredyty dla firm i osób fizycznych na dlugoterminowe i krótkoterminowe niskie oprocentowanie w wysokosci 2% rocznie dla osób fizycznych i firm. Programista nasz kredyt szybko i niezawodnie, stosuje sie dzis i uzyskac nasza natychmiastowa odpowiedz. kredytodawcy maja zagwarantowana dobra, 100% Gwarancje i gwarantuja maksymalne bezpieczenstwo klienta. W przypadku dalszych pytan prosimy o kontakt za posrednictwem naszego adresu e-mail: (pamelarosaflores11@gmail.com)
pastorosasben / 2017-09-06 16:24
Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami?
W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą.
Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
mort009 / 83.11.159.* / 2011-11-10 13:23
Interesuję się trochę tematem aniołów biznesu i słyszałem też o WSABie. Moim zdaniem jest to rzetelna platforma i kradzież pomysłu nie wchodzi w grę, ponieważ każdy dodany projekt jest chroniony, a wgląd do niego dostępny jest tylko po podpisaniu oświadczenia.
CPU_marcin / 2011-11-20 17:35
Ludzie niechętnie czytają w sieci regulaminy i jakieś oświadczenia, pod którymi się podpisują. Na pewno nie jest to wygodna forma. I tak trzeba samemu w jakiś sposób się zabezpieczyć przed kradzieżą, więc to dodatkowa niedogodność z punktu widzenia witryny. Fajnie, że stara się pomóc, ale w oczach użytkowników niekoniecznie przekonuje do bezpieczeństwa.
kapitan007 / 95.49.85.* / 2011-11-16 12:00
Wszedłem na obie strony i są to zupełnie odmienne serwisy, ale chyba bardziej przemawia do mnie Symultana. Jest bardziej przyjazna dla użytkownika i nie muszę nic podpisywać, żeby przeglądać oferty, a jak któraś mnie zainteresuje, nawet jak będzie miała mało informacji to kontaktuje się bezpośrednio i wtedy załatwiam wszystkie papiery i dowiaduje się więcej.
Konrad C / 91.196.10.* / 2011-10-29 21:52
O tej platformie nie słyszałem, ale za to wiele słyszałem o Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu. Na ich stronie wsab.org.pl można dodać projekt i czekać na kontakt z ich strony. Dzięki temu można znaleźć inwestora, który na pewno pomoże rozkręcić biznes.
CPU_marcin / 2011-10-13 19:45
A jak wygląda bezpieczeństwo na takim portalu? Wydaje mi się, że mam dobry pomysł na biznes, ale boję się, że inwestor może go wykorzystać po przeczytaniu biznes planu? Jak przed taką sytuacją się ustrzec?
Jackowski / 83.6.114.* / 2011-10-17 15:40
Zanim przedstawi się biznes plan inwestorowi, warto mimo wszystko poprosić go o podpisanie umowy o zachowaniu poufności pod jakąś karą pieniężną. Myślę, że to powinno wystarczyć.
weronika b / 178.42.6.* / 2011-10-06 10:24
Inwestor to atrakcyjne wyjście, ale na dobrze ustalonych warunkach. A sytuacja w której jesteś może się właśnie polepszyć dzięki takiej współpracy. Ja nie jestem przeciwnikiem współpracy z aniołami biznesu. Lepiej rozkręcać coś własnego, niż pracować w korporacjach.
miko_123 / 95.49.15.* / 2011-09-28 13:13
Myślę, że w takiej sytuacji inwestor to dobre wyjście. Wszedłem z ciekawości na podaną przez ciebie stronę. Ładnie się prezentuje, bardzo czytelnie zrobiona, wywarła dobre na mnie wrażenie. Spróbuj, przecież nic na tym nie tracisz.

Najnowsze wpisy