Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Szukam inwestora w mieszkania na wynajem - Warszawa

Szukam inwestora w mieszkania na wynajem - Warszawa

skomentuj
Konkretny_najemca / 94.251.248.* / 2016-02-04 00:05
Szukam tak naprawdę mieszkania na wynajem w Warszawie, ale przegląd rynku spowodował, że prawdopodobnie będzie lepiej i prościej jak poszukam inwestora, który inwestuje w mieszkania na wynajem, ale po kolei…

Szukam nowego mieszkania, które mógłbym wynająć w Warszawie na długi czas. Nie zamierzam zmieniać mieszkania przez dłuższy okres, dlatego pewne jego cechy i możliwość personalizacji są dla mnie bardzo istotne.

Z tego co zauważyłem to:
około 95% wszystkich ofert nowych nieruchomości na wynajem (dla pierwszego najemcy) to mieszkania w pełni umeblowane (salon, sypialnia)
około 90% wszystkich ofert nowych nieruchomości na wynajem (dla pierwszego najemcy) to mieszkania z aneksem kuchennym

Ja szukam mieszkania, które mógłbym umeblować pod swoim kątem i dodatkowo zależy mi na mieszkaniu cichym: co oznacza, że min. lodówka w salonie odpada. Wiem, że jest mnóstwo ofert z oddzielną, zamykaną kuchnią, ale są to oferty w starym budownictwie. Dzisiaj, jeśli nawet jest możliwość wydzielenia kuchni w projekcie dewelopera, to inwestorzy z reguły decydują się na taki podział pomieszczeń, że kuchnia chociaż nie w aneksie to wciąż pozostaje otwarta.

Przeglądam szczegółowo oferty w największych portalach nieruchomości od dłuższego czasu i już wiem, że znalezienie takiego mieszkania z paroma innymi wymaganiami, o których tu już nie będę się rozpisywał, będzie graniczyć z cudem.

Zastanawiam się więc, czy nie lepiej poszukać inwestora, tak aby wynająć mieszkanie, które od początku będzie spełniać moje wymagania. Jak już mówiłem szukam mieszkania na długi czas, więc taka współpraca zapewne wyszłaby na dobre dla obu stron.

To mieszkanie może być oddane do użytku w 2016 czy 2017 roku - czas nie jest dla mnie priorytetem.

Stąd moje pytanie: gdzie szukać takich inwestorów? Czy są jakieś fora poza grupą Money - Nieruchomości gdzie można ich znaleźć? Może ktoś z czytających to forum sam jest inwestorem lub mógłby coś zasugerować?
Wyświetlaj:
Dawid Wielicki / 37.30.56.* / 2020-02-19 09:42
Skorzystałem tydzień temu i otrzymałem masę propozycji teraz nie wiem na które się zdecydować. Skuteczna pomoc biura
TomekWwa / 37.30.54.* / 2020-02-14 11:37
Ja mogę polecić stronę www.premiumoferty.pl na pewno będziesz w stanie coś sensownego znaleźć, mają bardzo wiele ciekawych ofert w niedrogich cenach. Z różnych dostępnych propozycji na pewno coś znajdziesz, bardzo często oferty są również atrakcyjne cenowo więc warto tam szukać.
Antonina935 / 37.30.8.* / 2020-02-17 09:05
Ta usługa bardzo ułatwiła mi poszukiwania. Po kilku dniach od zalogowania się w systemie, wynajęłam atrakcyjne mieszkanie na Śródmieściu. Polecam
Adrian771 / 188.146.237.* / 2020-02-06 16:15
Polecam premiumoferty.pl
Marcin730 / 37.30.53.* / 2020-02-10 19:27
Tez skorzystalem. Bardzo mi pomogli. Wygodna usluga
Artur Powlik / 188.146.2.* / 2018-04-18 16:19
Co z tego, że ofert w necie dużo, skoro kiedy już znajdujemy coś, co nam pasuje pod względem ceny, metrażu i innych tematów, to telefonicznie wychodzi, że mieszkanie jest już sprzedane. Już kilka takich mieszkań znaleźliśmy. Odpuściliśmy szukanie samodzielnie – teraz robi to dla nas specjalista od nieruchomości ze strony ofertywarszawa.pl
Damian1019 / 37.30.50.* / 2020-01-27 16:28
polecam premiumoferty.pl jest tam dużo fajnych ofert mieszkań do wynajęcia w Warszawie
kw85bf / 178.42.108.* / 2018-02-28 17:45
hej, chce pilnie wynajac biuro w warszawie na ochocie, czy ktos miał styczność z www.gwiazda.info?
Artur Grabowski / 37.30.33.* / 2020-02-17 14:38
ja nie ale korzystam ze stronki premiumoferty.pl oni maja większość niedrogich ofert w Warszawie. z tego co wiem posiadają dostęp do firmy monit i co się trafi na rynku od razu przesyłają powiadomienie na email i to zgodnie z preferencjami więc można oszczędzić na czasie.
Marcin1147 / 37.30.36.* / 2020-01-08 09:39
polecam dobreoferty.eu korzystam od lat
skomentuj

Najnowsze wpisy