Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam pracy - Ochrona Środowiska

Szukam pracy - Ochrona Środowiska

skomentuj
fis5 / 89.74.123.* / 2008-10-15 17:16
Szukam pracy - mgr Ochrony Środowiska. Doświadczenie w projektowaniu ekranów akustycznych, praca na programie Cadna.Dodatkowo znajomość programu AutoCad oraz Arc View. Dotychczasowa praca na stanowisku asystenta ds.projektowania.
corporation / 2008-12-22 19:01
Witam,

...

Handlujemy produktem oszczędnościowym. Czyli takim, którego użytkowanie generuje większe oszczędności niż jego koszt. Używany jest w pojazdach i maszynach spalinowych. Jest on naszym głównym produktem. Tym bardziej w czasie kryzysu jest świetną możliwością oferowania klientom oszczędności. Do tego wszystkiego produkt nasz przyczynia się znacznie do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

Praca wykonywana jest całkowicie przez Internet. Zapewniamy szkolenia Internetowe i niezbędne narzędzia do wykonywania e-biznesu. Są nimi własna strona reklamowa, wirtualne biuro i internetowy sklep. Każdy ma swojego trenera, który prowadzi do zdobycia efektów w prosty do skopiowania sposób.

Potrzebujemy osób które szukają możliwości rozwoju. Chcą zarabiać pieniądze, są obowiązkowe, potrafią zaplanować swój czas i zdają sobie sprawę z tego że za darmo nic nie ma. Bo mylne jest mniemanie o pracy w Internecie, która to mówi o "szybkich i łatwych" zarobkach.

Potrzebujemy partnerów biznesowych na całym świecie. Oferujemy udziały w rynku, który razem tworzymy naszą pracą. Jedna osoba nie jest w stanie zająć się wszystkimi klientami, więc oferujemy współpracę. Każdy kto zobaczy we współpracy z nami możliwość dla siebie będzie szczęśliwy ze swojego wyboru. Ponieważ mamy rynek zbytu na cały świat.
Przecież nikt nie wydaje więcej pieniędzy niż musi.

Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Milewski

P.S.
Więcej informacji na www.ekoijazda.com
skomentuj

Najnowsze wpisy