Forum Forum dla firmKsięgowość

Szybkafaktura.pl do KPiR - program z polecenia

Szybkafaktura.pl do KPiR - program z polecenia

ada_d / 91.94.169.* / 2010-04-28 16:00
Zaczynam działalność. Będę na KPiR ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Myślałam, że zajmie się tym jakieś Biuro rachunkowe, ale na początku zawsze brak funduszy... Znajomy polecił mi program/system o nazwie szybkafaktura.pl, który podobno bardzo pomaga w wypełnianiu Książki a przy tym tez wystawia faktury. Chcę go przetestować, bo można to zrobić za darmo, ale chciałam tez się poradzić- czy taki całkowity laik w dziedzinie księgowości jak ja poradzi sobie z takim programem i z KPiR? Kusi mnie w tym programie głównie to, że cena za potrzebne mi funkcje jest nieziemsko mała... Poradźcie coś...
Wyświetlaj:
darekpelka1 / 89.64.15.* / 2019-05-17 12:20
Pobierz sobie program Fineco Software Księga. Przez 90 dni masz za darmo w pełni funkcjonalną wersję :)

https://www.finecosoftware.pl/ksiega
Rysio1200 / 185.161.93.* / 2019-04-14 07:56
Program programem, ale przydaje się jednak wiedza nt. różnych kruczków prawnych. Program tego nie powie, dobra księgowość jak biuro Gama z Białołęki już tak. Dzięki temu mój biznes to sama przyjemność.
Kujawiaczek / 83.7.135.* / 2014-06-28 00:33
W maju szybkafaktura.pl wprowadziła dodatkowe załączniki VAT-ZZ, VAT-ZT, VAT-ZD, ORD-ZU do deklaracji VAT-7 / VAT-7K. W ten sposób przy pomocy jednego programu można wystawić wszystkie potrzebne dla US dokumenty. Podaję tę informację, bo często na forach spotykałem się z pytaniami o te druki.
jj7 / 81.200.56.* / 2015-03-25 10:28
Dla wystawiajacych wiecej niz kilkanascie faktur w miesiacu nie polecam, zdecydowanie
brak historii towaru, generowanie luk w numeracji faktur, szukamy już coś innego
Murphy / 83.7.124.* / 2014-05-08 23:57
Całkiem przyzwoita księgowość internetowa. Szczególnie jak na tę cenę. Jeśli chodzi o obsługę programu przez laika, to szybkafaktura.pl tworzona jest właśnie z myślą o osobach, które nie są zawodowymi księgowymi, więc raczej nie powinno być żadnych problemów.
Tomasz886 / 91.196.212.* / 2014-05-21 10:03
Przyzwoite są także inFakt i iFirma. wFirma ponoć też. Co nie zmienia faktu, że na początku tak czy inaczej warto wybrać jednak biuro rachunkowe. Następnie, jak już zobaczymy, jak to wszystko wygląda, można samemu zacząć działać. Widziałem już wiele osób, które zaczynały same robić KPiR i popełniały nawet banalne błędy. Ja sam poszedłem najpierw do księgowego, później przeniosłem sobie wszystko do inFaktu (bardzo fajnie działa), a ostatecznie wylądowałem na BOXach RESET2 (R2faktury i R2księga). I to dopiero jest komfort :). Ale tak czy inaczej radzę się jeszcze często swojego byłego księgowego.
Murphy / 83.26.207.* / 2014-05-27 05:55
Jest w tym sporo prawdy, co mówi Tomasz886, dlatego większość księgowości internetowych, w tym wspomniana przeze mnie szybkafaktura.pl daje jeszcze możliwość kontaktu z współpracującym z portalem księgowym, który służy nam pomocą i radą. Są jeszcze fora internetowe i różne branżowe źródła, chociaż czasem wyczytuję tam i koryguję różne bzdury, więc trzeba być ostrożnym. Na początek, osobiście polecałbym księgowość hybrydową. Korzystamy z usług biura księgowego współpracującego z portalem księgowości internetowej. Księgowy prowadzi księgowość, a my wystawiamy faktury. Możemy je sami księgować, ale w razie pomyłki mamy stałe wsparcie biura rachunkowego, które nas kontroluje, a co ważniejsze również reprezentuje przed różnymi instytucjami np. Urzędem Skarbowym. We wszystko, włącznie z KPiR mamy wgląd z poziomu platformy księgowości internetowej, ale nadal jesteśmy w biurze księgowym. To chyba najlepsza forma, żeby się uczyć księgowości w praktyce i polecam ją zwłaszcza tym, którzy planują z czasem prowadzić księgowość zupełnie samodzielnie. Chodzi o to, żeby się "opatrzyć" i dopytać o różne rzeczy. A przy okazji, współpraca z platformą internetową obniża koszty biura rachunkowego, więc i dla nas jest to korzystne.
Cypisek / 83.5.128.* / 2014-02-24 23:47
Na miejscu administratorów wprowadziłbym bardziej rozbudowany moduł ewidencji pojazdów, ale poza tym program jest super. Używam szybkafaktura.pl już czwarty rok i zawsze miałem wszystko wypełnione prawidłowo i w terminie a doradcy księgowi nigdy mnie nie zawiedli.
Ziemniak 0_0 / 83.30.79.* / 2014-02-19 18:36
Lubię ten program za to, że jego twórcy nie osiedli na laurach. W zasadzie osiągnęli już pełną funkcjonalność typowego programu księgowego a jednak eksperymentują dalej. W styczniu tego roku usprawnili program magazynowy. Teraz wprowadzili kolejne udogodnienia dotyczące faktur, dokumentów sprzedażowych i ewidencjonowania klientów zagranicznych.Ciekawe, co jeszcze wymyślą?
Ferdek K. / 83.26.148.* / 2014-01-29 21:42
Korzystam z programu szybkfaktura.pl od ponad trzech lat - początkowo tylko z samego programu do fakturowania, potem w miarę rozwoju firmy rozbudowywałem o kolejne pozycje. Za najlepszy w tym programie uważam moduł Magazyn.
Robin son / 83.10.244.* / 2014-04-30 01:31
Moduł zarządzania magazynem jest znakiem rozpoznawczym platformy szybkafaktura.pl. We wszystkich rankingach i porównaniach programów księgowych czytałem, że jest to jeden z głównych atutów platformy.
krajan / 83.27.52.* / 2014-01-03 20:45
Plus dla administratorów programu szybkafaktura.pl za stałe aktualizowanie serwisu. Już przed pierwszym stycznia tego roku pojawił się wpis omawiający zmiany w rozliczeniach VAT, jakie weszły w życie z początkiem tego roku.
Papcio Chmiel / 83.4.237.* / 2014-01-15 00:41
Co tu się niepotrzebnie zastanawiać? Jak cena jest mała, program ma wszystkie potrzebne funkcje i sposób obsługi Ci odpowiada, to bierz. Najważniejsze są trzy rzeczy - wsparcie realnych księgowych, zgodność serwisu z najnowszymi przepisami prawnymi i łatwy kontakt z BOK-iem w razie wątpliwości. Jeśli szybkafaktura.pl to ma, a o ile wiem to spełnia te kryteria, to można spokojnie z niej korzystać.
d''''b / 83.26.253.* / 2014-01-01 21:18
Program szybkafaktura.pl przeznaczony jest przede wszystkim dla mikro-przedsiębiorców, osób, które nie zawsze posiadają fachową wiedzę księgową. Z tego powodu twórcy systemu przewidzieli wiele udogodnień dla początkujących użytkowników. Warto zapoznać się ze spisem przykładowych pytań i odpowiedzi oraz obejrzeć zrzuty ekranu.
e-sklepikarz / 83.4.237.* / 2013-12-15 00:40
Szybkafaktura.pl to idealne zozwiązanie przede wszystkim dla właściceli sklepów internetowych ponieważ łączy w sobie trzy najważniejsze w tej braży narzędzia - księgowość internetową, program do fakturowania i program magazynowy. Dzięki temu, że wszystkie te funkcje są w jednej platformie, przenoszenie danych jest bardzo łatwe o nie ma żadnych problemów z niekompatybilnością systemów.
decor-dor / 83.29.250.* / 2013-11-13 01:06
Najlepiej przetestować samemu zwłaszcza, że za pierwsze 45 dni się nie płaci. U mnie szybkafaktura.pl się sprawdza (mała firma dekoratorstwo wnętrz). Nie mam zastrzeżeń. Cena ok, a to ważne dla branży usługowej, w której przepływy finansowe są zmienne.
Maksi123 / 83.10.243.* / 2014-02-27 01:42
Sprawdziłem. Super oprogramowanie dla małych firm, ale ja potrzebuję czegoś do zarządzania dużymi projektami, niekoniecznie samej księgowości jako takiej. Tak, jak tu już pisało kilka osób, szybkafaktura.pl jest dobra dla małych zakładów fryzjerskich, kilkuosobowych firm przewozowych, wszelkiej jakości usług jak dekorowanie wnętrz, robienie zdjęć, naprawy, remonty itd. W tym się sprawdza.
VolvoÖV4 / 83.29.39.* / 2013-11-06 22:30
Program jest w porządku. Nie odbiega jakością od innych portali tego typu a ma kilka dodatkowych opcji, których szukałem gdzie indziej, ale niestety bezskutecznie, a akurat były mi potrzebne. Mam na myśli moduł do rozliczania magazynów i do tworzenia list płac. Przynajmniej wszystko w kupie, a nie trzeba stu osobnych programów instalować.
Antoni123 / 89.66.250.* / 2013-06-21 13:51
Szybka faktura jest niezawodna, absolutnie polecam! Nie rozumiem negatywnych opinii, od dawna korzystam z tego programu, to genialnie, że dostępny jest online, bo masz do niego dostęp gdziekolwiek jesteś, ja polecam!
asiejja / 89.230.199.* / 2013-05-23 13:00
mamy w firmie ten program i bardzo dobrze się sprawdza, łatwa obsługa, szybko można załapać o co chodzi, można na fakturze wstawić logo firmy, dostęp online, jak dla mnie warta polecenia
Anetta222 / 78.30.72.* / 2013-02-03 23:48
Dziwię się że macie problemy, ja korzystam z tego programy już ponad pół roku i jestem zadowolona. Za pierwszym razem trzeba poświęcić trochę uwagi ale później jest już z górki, prosto i szybko. Pity też sobie rozliczam za pomocą tej strony
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy