Forum Forum finansoweKredyty

Szybki kredyt-tylko nie POLBANK

Szybki kredyt-tylko nie POLBANK

j.ste / 83.142.41.* / 2007-12-07 11:08
Chcę przestrzec wszystkich którzy planuja wzięcie kredytu w Polbanku, zwłaszcza jezeli zależy im na czasie. Otóż jako klient tego banku i osoba, której pensja jest przelewana na konto do tego właśnie banku, mógłbym przypuszczać (błędnie jak się okazuje) ze rozpatrzenie wniosku potrwa b.krótko. Nie wymagam cudów, ale w obecnych czasach 24/48 godz to standard. Tymaczasem ja czekam na rozpatrzenie mojego wniosku już 10 DNI i nie zanosi się na koniec. MOIM ZDANIEM TO SKANDAL !!! I BARDZO DOBRA STRATEGIA ABY TRACIĆ KLIENTÓW. GRATULUJĘ
Wyświetlaj:
Asica / 89.74.126.* / 2008-11-12 13:33
Oczywiście, na weryfikcję się czeka bo musza sprawdzić i to jest normalne. Ja czekałam 3 tygodnie do decyzji wstepnej, potem był krach w stanach więc normalne że wszytskie decyzje zostały wstrzymane. I cierpliwie poczekałam kolejne 2 tygodnie, dostałam decyzję ostateczną, bez podwojonej marży, we frankach, tyle ile chciałam, bez wkładów własnych, pieniądze zostały wypłacone w przeciągu 7 dni roboczych i jestem bardzo zadowolona. Nikt nie kazał mi zakładac lokat, ani kont otwierać. A inne banki w czasie deczyji zażądały już wkładów własnych więc nie prównujecie tego banku to zdzierczego Pekao sa, czy millenium bo to jest bank który powinien być zlikwidowany. Kredyt bezpi9eczny jest świetny również, spłaciłam kiedy miałam pieniądze, raty niskie, rewelacyjne!! Może wystarczy umieć byc cierpliwym.
Oczywiście, na weryfikcję się czeka bo musza sprawdzić i to jest normalne
Tomek N. / 83.2.228.* / 2008-11-11 19:08
Również staram się o kredyt mieszkaniowy w Polbanku na 100% wartości inwestycji. W połowie września 2008r. otrzymałem decyzję wstępną o przyznaniu mi kredytu. Następnie zgodnie z zaleceniami doradcy finansowego Pani Pauliny Stańczyk z Centrum Kredytów Polbank w Warszawie podpisałem umowę przedwstępną, złożyłem komplet dokumentów do banku. Miesiąc czasu który uzgodniłem z developerem do czasu uruchomienia kredytu według doradcy był zupełnie wystarczający. Developerowi wpłaciłem 2000zł, które stracę obligatoryjnie w przypadku wycofania się z umowy lub fakultatywnie w przypadku nie spełnienia warunków umowy co obecnie ma miejsce ze względu na 1,5 miesięczne rozpatrywanie mojego wniosku. W drugiej połowie października dowiedziałem się, że w banku nastąpiły zmiany w procedurze rozpatrywania wniosków i muszę zapłacić 500zł oraz donieść kolejne zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach. W międzyczasie musiałem donieść kilka dokumentów od developera, których nie wymagano podczas składania wniosku. Sobie oraz developerowi nie mam nic do zarzucenia, żądania Polbanku spełniane były natychmoiast. W dniu 1.11.2008r. minął termin wpłaty pierwszej transzy, a ja nadal nie mam decyzji czy kredyt został mi przyznany czy też nie. W wielu rozmowach z w/wym. doradcą dowiedziałem się że wniosek został pozytywnie zaakceptowany przez analityka jednak czeka na ostateczną akceptację. Doradca zapewnia mnie ze robi wszystko co w jego mocy aby przyspieszyć akceptację. Developer zaproponował mi kredyt w PKO SA w złotówkach, który jest dla mnie bardzo nie korzystny. Jeśli nie skorzystam z ich oferty stracę wyżej wspomniane pieniądze. Poinformowałem o tym doradcę. Miał poczynić ustalenia w mojej sprawie i spróbować ja przyspieszyć, a następnie skontaktować sie ze mną w piątek jednak tego nie uczynił. Nie chcę oceniać Polbanku oraz jego pracowników z pośród, których moim skromnym zdaniem tylko w/wym. doradca nadaje się aby prowadzić z nim dialog. Ocenę wystawię i opiszę konkretniej poczynania Polbanku gdy będę musiał wycofać się z inwestycji lub otrzymam kredyt.
Dainah / 87.204.16.* / 2008-12-04 12:13
Pracownicy nie mają tu nic do powiedzenia, są podporzadkowani systemowi.Tak jak w firmie.Ja wprowadzam przelew do banku i nie decyduję czy i kiedy kontrahent dostanie kasę.To jest oczywiste
tyś / 79.189.70.* / 2008-11-10 08:45
To prawda zgadzam sie!!!!! To najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Na początku obiecują że sfinansują ponad 100% wartości nieruchomości, a jak przyjdzie co do czego to nie dostaje się nić. Miałam podpisaną decyzję wstępną wpłaciłam 500,00 zł. za wycenę nieruchomości a ostatecznie domówili mi udzielenie kredytu bo postępy budowy były za małe - tylko że wycena nieruchomości była sprzed miesiąca - ale tego nikt nie wziął pod uwagę. Ostrzegam jeśli ktoś chce zaoszczędzić nerwów, stresów i zawiedzenia to RADZĘ omujać ten bank!!!!!!!!!!! W innych bankach przynajmniej od razu mówią że nie i człowiek przynajmniej wie na czym stoii. JESZCZE rAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
masunia / 83.3.3.* / 2008-10-31 16:50
Kredyty może i dają szybko ale z jego wypłatą to już zupełnie inna bajka. Jeśli kredyt jest wypłacany w transzach to pierwszą transzę masz już po trzech dniach, ale każdą następną dopiero po sześciu tygodniach od zgłoszenia wypłaty i to jeśli się kilkakrotnie upomnisz. OSTRZEGAM! Mam to już za sobą - na szczęście! A co do kredytu bezpiecznego - jest bardzo bezpieczny, bo jak go otrzymałam trzy miesiące temu to w ogóle nie mogę z niego korzystać - nie można realizować z niego żadnych wypłat i przelewów. Takiego kredytu to na prawdę można Polbankowi pozazdrościć!
cinas / 89.108.251.* / 2008-11-03 10:56
nie ma chyba gorszego banku niz polbank zalatwiam kredyt od sierpnia 2008 w pazdzierniku sie dowiedzialem zeby go dostac to trzeba zalozyc u nich lokate to tak zrobilem obiecywali ze wtedy dostane na100% mam zdolnosc kredytowa na trzy razy wieksza sume niz chce a tu nagle w listopadzie dostaje odpowiec negatywna i stracilem wszystko w tym przedplate poprostu chca tylko zeby ludzie zakladali u nich lokaty nie robcie tego oni sa nie wiarygodnym bankiem to jest bank grecki bez polskiego udzialu uwazajcie na tych OSZUSTOW
Artur44 / 81.246.18.* / 2008-12-02 15:20
potwierdzam w 100%
jakasasia / 2008-10-22 20:56
Wręcz przeciwnie - bez żadnego ale w ciągu 24 godz. dostałąm kredyt gotówkowy (na miare) na 70 tys. Raty - super, oprocentowanie - super : dla porównania w Millenium rata byłaby o 600!!! (tak 600) zł wyższa, w Lukasie - kazali szukac wierzycieli i podpisywac weksle. A tu rach, ciach i jest. Oczywiście trzeba mieć dobrze udokumentowane zarobki i po sprawie. POLECAM - KAŻDEMU.
ps. dla rozgoryczonych nie jestem pracownikiem tego Banku
artysta / 83.25.206.* / 2008-11-14 19:02
chyba komuś w banku się oberwie
ANDRZEJ BOGUSLAW / 77.254.158.* / 2008-10-07 18:40
JESLI BANK SPRAWDZA DOKLADNIE KLIENTA TO DOBRZE
rozwcieczona / 213.158.196.* / 2008-10-13 20:36
Andrzeju sądzisz, że bank ta długo weryfikuje klienta hi hi hi -to jesteś w błędzie. To co robią ci ludzie w tym banku woła o pomstę do nieba w moim przypadku na weryfikacje- czyli wstępną zgodę czekałam 5 tygodni i myślę, że jeszcze bym dalej czekała ale nie miałam na to czasu bo przepadła by mi zaliczka na zakup działki. Poszłam do PKO i tam w trzy dni się uwineli i żądali tylko 3 dokumentów (wz, odpis księgi wieczystej i mapki działki) plus zaświadczenie z pracy i kopia dowodu) W Polbanku wg listy 11 plus co tydzień coś nowego- absurd z tym POLBANKIEM
Izydor / 62.21.82.* / 2010-01-08 23:09
widać , że nie pracujesz w banku , bo kompletnie nie wiesz jak to wyglada , powodzenia
dainah / 87.204.16.* / 2008-12-04 12:15
bo ten bank nie ma kasy na kredyty hipoteczne
cinas / 89.108.219.* / 2008-10-23 17:53
polbank smiech na sali na zakonczenie kredytu czekam dwa miesiace przepada mi zadatek na mieszkanie ale ich to nie interesuje kazali podpisac umowe przedwstepna i na tym koniec mam czekac ale przed tym bylo potrzebnych pelno tych samych zaswiadczen bo wygasaly daty mam juz dosc NIE POLECAM TEGO BANKU NIKOMU
Olenia / 89.79.213.* / 2008-10-07 17:47
Witam! W dniu dzisiejszym Polbank cofnął wszystkie procesowane obecnie wnioski hipoteczne - nawet te z decyzją ostateczną! Zostały zmieniony zasady liczenia zdolności i kredytowania i zmiana dotyczy wszystkich, więc nawet Ci, którzy już mieli decyzje ostateczną muszę od nowa złożyć wniosek i czekać miesiąc na jego rozpatrzenie! SKANDAL!!! Ile zadatków pójdzie z dymem, ile nerwów!
kapuńka / 89.74.125.* / 2008-10-09 10:55
A skąd takie informacje!!!??? Zostały zmienione zasady naliczania zdolności ale nie cofnięto decyzji, nie podjęto jeszcze żadnych kroków. Ja też czekam na kredyt hipoteczny już miesiąc, ale jest to norma. Decyzja ma być w piątek jak zarząd wróci z Grecji, wtedy będa jakieś decyzje, może wzrosnąx marża- ale nie będzie potrzeby składania ponownie wniosków. Co do reszty miałam rownież kredyt bezpieczny i jest najlepszym rozwiązaniem na rynku. Odsetki malutkie i wraz ze spłata wyznaczonych odsetec\h wpłacałam kwote kapitału jaką chciałam. Teraz inne banki juz wprowadziły 10 % wkładu własnego więc nie narzekajcie!!!!
A skąd takie informacje!!!???
artysta / 83.25.206.* / 2008-11-14 19:10
a czeka ktoś od marca ???????????????
@g@ / 83.3.166.* / 2008-10-07 17:00
Zgadzam się my czekaliśmy na kredyt hipoteczny dokładnie 3 miesiące i 5 dni poprostu można oszaleć. wypłacili nam pierwszą transzę to pospłacaliśmy dotychczasowe długi i złożyliśmy 4 września o drugą transzę dziś jest 7 października a my nadal czekamy na pieniądze które miały być szybciutko tak do tygodnia. Nikomu nie polecam tego banku chyba że się komuś nie spieszy albo niech już składa wniosek o kredyt jeśli ma zamiar zacząć prace na wiosnę .
mikiwest / 77.114.148.* / 2008-08-27 17:46
Niestety ja także nie mam dobrej opini na temat Polbanku, należe do osób które otrzymały kredyt w tym że banku tzw."kredyt bezpieczny" długo czekałam na niego i wkońcu otrzymałam. Wszystko było dobrze dopuki się nie okazało,że te spłaty minimalne co oferują w 80% pokrywają same odsetki. Przyznaje sama sobie narobiłam bigosu i spłacam ten cholerny kredyt i mam nadzieje, że za 10 lat go spłace.
fakt jest faktem wszystkim znajomym odradzam ten bank.
Wpłacając kolejną rate w banku kasjer sam zaczął się śmiać,że z "kredytem bezpiecznym "to on nie ma nic do czynienia raczej z "NIEBEZPIECZNYM"
pawel777 / 77.115.187.* / 2008-10-02 21:27
HE HE chyba nie wiesz o czym mówisz.Kredyt Bezpieczny nie jest na 10 lat!!!. Czy na pewno posiadasz taki kredyt?Ja myślę, że nie!!! Sam posiadam taki kredyt i jedynym mankamentem jest to, że go trzeba spłacać he he.
joaanab / 62.21.82.* / 2010-01-08 23:12
zgadzam się :) pozdrawiam
klient Polbank / 77.112.89.* / 2008-09-16 21:04
Kredyt bezpieczny w Polbanku jest obecnie jednym z korzystniejszych rozwiązań kredytowych proszę porównać choćby oprocentowanie od 9,9 % do 15,9 % naprawdę nie ma tańszej oferty a do tego bez żadnej prowizji i odsetki spłaca się od kwoty wykorzystywanej. Reasumując jak ktoś chce to zawsze znajdzie dziurę w całym więc proszę dokładnie porównać ofertę z innymi bankami a potem się wypowiadać
klient w butelce / 83.31.227.* / 2008-11-25 11:33
zarty jakieś..właśnie przysłali nowe warunki,spłaszczyli po raz kolejny widełki z oprocentowaniem teraz do 50 000 pln jest ponad 17 % a do niedawna było 9,9%....skandal..30 dni wypowiedzenie i rób co chcesz....
sanka / 89.77.172.* / 2008-09-17 23:28
ty jesteś klientem Polbanku?...chyba ich pracownikiem:) bo tylko taki człowiek może napisać taką wypowiedż! Jakieś 4 miechy temu wziołem kredyt na nowe mieszkanie...pochodziłem po różnych bankach, spodobały mi się oferty Millenium, BZ WBK i Nordea...co wybrałem? 3. wariant. Znajomi polecali, miła obsługa, profesjonalne podejście, mowią wszystko wprost, nie ma żadnych haczyków, warunki są bardzo korzystne. Mogą sobie też pozwolić zaproponować wyższą marżę niż inne banki,naprz. 1,5% ponieważ mają najniższy spread walutowy na rynku co oznacza, że sumując wszystkie koszty płace im mniej niż w banku, gdzie oferują prowizję 0%.
XXXAAAWWW / 81.15.215.* / 2008-08-13 11:28
Staram sie o kredyt mieszkniowy w Polbanku miało potrwac to 2 tygodnie ale ciągnie sie już miesiąc i non stop czegos jeszcze chcą TO CO ONI ROBIĄ TO JEST TRAGEDIA SMIECHU WARTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kikla / 62.21.82.* / 2010-01-08 23:38
to trezba było dostarczyć wszytskie dokumenty a nie znosic je na raty!!! na ładne oczy kredytu się nie dostaje !!!!
madziamadzia / 83.17.85.* / 2008-10-06 11:57
ja mam kredyt mieszkaniowy w Polbanku i bardzo sobie to chwale!
kredyt uzyskalam z 3 dni!!! podczas gdy w innych bankach musialabym czekac do 2-3 tygodni!
POLECAM!!!
antek z. / 83.5.179.* / 2008-10-23 14:17
w trzy dni to chyba pracujesz w polbanku i sama przenosisz teczkę z dokumentami po kolejnych analitykach.
moniccas / 89.228.224.* / 2008-10-18 19:27
Chyba miałeś tam niezłe plecy :)
Marta M. / 87.205.38.* / 2008-09-23 17:54
Zgadzam się z opinią, że w tym banku nie można liczyć na szybki kredyt. W czerwcu złożyliśmy z mężem wniosek o kredyt hipoteczny na budowę domu. Wszystko miało trwać około miesiąca. W tym momencie zbliża się koniec września a my parę dni temu dopiero dostaliśmy decyzję!!! Nie mamy jeszcze umowy, choć miała być przygotowana już kilka dni temu. Cały czas pojawiają się jakieś przeszkody - a to rzeczoznawca nieprofesjonalny, a to analityk na urlopie, a to komisja się nie zebrała...Żenada. Planowaliśmy rozpoczęcie budowy w sierpniu, niestety wszystkie plany poszły na marne. Pani z banku powiedziała, że pobiła wszelkie rekordy w załatwianiu nam kredytu - chodzilo jej oczywiście o czas oczekiwania na decyzję. Bardzo śmieszne... Mija 3 miesiąc od złożenia wniosku a my bez umowy, bez pieniędzy, bez żadnych konkretnych terminów. Nie możemy nic planować, bo nawet jeśli podpiszemy w końcu umowę, to nie mamy pojęcia, ile potrwa wypłata pierwszej transzy. Jesteśmy z mężem totalnie zawiedzeni bankiem, traktowaniem klienta, jakością obsługi. Gdybym trzy miesiące temu wiedziała to, co wiem dzisiaj o Polbanku, nawet nie przekroczyłabym progu ich placówki.
agatkateo / 84.38.97.* / 2008-08-19 22:41
Niestety i ja mam problem z tym bankiem :((( Miesiąc temu złożyliśmy wnosek o kredyt mieszkaniowy. Do tej pory nie ma decyzji a co chwila potrzebne nowe dokumenty. Myślę jednak że niestety to kwestia oddziałów i pracowników, ponieważ moja siostra wzięła kredyt w innym oddziale tego banku i cała procedura od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy trwała nieco ponad miesiąc. Szkoda że nie wszyscy pracownicy cechują się równym profesjonalizmem :(((
flota / 89.77.172.* / 2008-09-17 23:35
jeżeli chodzi o pracowników i profesjonalizm to żaden uczony z nieba nie spadł...Bycie doradcą kredytowym nie jest łatwa sprawa. Sprzedać kredyt mieszkańowy to nie to samo co konto czy kartę. Trzeba ogarniać dużo więcej i potrzeba na to dużo czasu. Klienci powinni czasami brać to pod uwagę...
zawiedziona / 89.79.137.* / 2008-08-13 23:32
Właśnie dzisiaj zrezygnowaliśmy z Polbanku,który zwodził nas 2tyg.Staraliśmy się o kredyt
5000-przyznano go i kazano czekać na telefon!!!A tu cisza -zresztą brak słów,a ogłaszają
że są przyjaznym bankiem-odradzam każdemu szkoda czasu i nerwów.Mąż poszedł do
Getinbanku o 13-tej,a o 16-tej zadzwonili żeby odebrać pieniądze.Jednak jak się chce to
można a POLBANK traci klientów,zaufanie zresztą wszystkim znajomym i nie tylko będziemy
odradzali ten"bank"
xxxxxxxxx / 77.45.4.* / 2008-10-11 06:49
Getin Bank - 5000 na 24 raty, rata 305 zł
Polbank - 5000 na 24 raty, rata 285.

Róźnica 20 zł, płacić trzeba przez 2 lata. Polbank taniej o 480 zł.

Przypyliło, co :) ??
wrrr / 213.158.196.* / 2008-10-11 07:23
getin bank jest kredyt
polbank nie ma kredytu
zamurowało
i co z tego że drożej jak u nich wogóle nie ma kasy są obecnie nie wypłacalni zawieszają wszyskie wypłaty na kredyty hipoteczne i gotówkowe i nie wierze ich pracownikom bo będa was zwodzić cóż
1 dzień / 77.112.89.* / 2008-09-16 21:08
2 tygodnie to przesada faktycznie ale standardowo trwa to 1 dzień być może to określona placówka lub jej pracownik coś zamieszał. Druga sprawa to fakt że czym szybciej dostaje się kredyt tym jest droższy proszę to sprawdzić
ilo / 83.11.96.* / 2008-07-24 15:37
nie przesadzaj - ja w pko bp czekałam 1,5 mies. żeby usłyszeć odmowę z powodu służebności rodziców. To dopiero jest chore!!!...
BigBo / 78.88.248.* / 2008-07-25 22:09
Szanowni Państwo,
Polbank wszedł z impetem na polski rynek, oddziałów otwarto mnóstwo , pracowników zatrudniono bez przeszkolenia albo po krótkim i w pośpiechu wykonanym szkoleniu, więc nie ma się co dziwić. Póki co ten bank niestety wygrywa jednym, daje kredyty tym, którzy nie mają zdolności kredytowej w innych bankach, a w Polbanku zawsze tak przeliczą że zdolność wyjdzie prawie zawsze. To jest przerażające, bo w znacznej mierze zaciągają kredtyt w tym banku ludzie, którzy za chwilę będą mieli problem z ich spłacaniem na bieżąco. O tym warto sądze napisać, że bank ten jest przede wszystkim przynęta dla ludzi którzy dostają w nim całkiem duże pieniądze nie majć "dużych" dochodów miesięcznych, lub zaciągają kredyt aby spłacić inny w innym banku i jeszcze dobierają z 5000 lub 10 000 złotych. No coż ja uważam, że polska to wolny kraj i każdy ma możliwość wyboru mimo wszystko. Podsumowująć polbank jest jaki jest, ale sowje zarabia i będzie póki taką ofertę będzie miał, a w 2009 roku wchodzą do polski kolejne banki z ciekwaymi pomysłami na przyciągnięcie klientów, więc dopiero się zacznie. Życząc mądrych decyzji kredytowych pozdrawiam. Aha pocieszające jest że polbank otwierz wyspecjalizowane oddziały tylko do obsługi kredytów hipotecznych, więc może w tym zakresie będzie lepiej w tym banku, czas pokaże
km7 / 195.14.4.* / 2008-10-18 19:27
"Póki co ten bank niestety wygrywa jednym, daje kredyty tym,
którzy nie mają zdolności kredytowej w innych bankach, a w Polbanku zawsze tak
przeliczą że zdolność wyjdzie prawie zawsze".....totalna bzdura...jestem pracownikiem Polbanku, niestety żeby dostać u nas kredyt klient musi sie wykazać nienaganną historią w BIK-u, weryfikacja trwa max. do 48 h, jeżeli klient czeka dłuższy czas na odpowiedź, może to wynikać z faktu iż dokument, które dostarczył i które dotyczą dochodu lub zatrudnienia są niejasne i trzeba dostarczyć dodatkowe dokumenty.
zadowolony inaczej / 83.25.206.* / 2008-11-14 19:21
teczka z dokumentacją gruba jak z procesu Jaruzelskiego .........
wrrr / 213.158.196.* / 2008-10-11 07:28
włąsnie przez udzielanie w ten sposób kredytów w stanach mamy kryzys polbank ma specyficzny sposób wyliczania zdolności pensje klientów chyba mnożą i z tąd klient ma zdlolnośc a potem u niektórych wynikają problemy ze spłata
gabi7 / 84.10.79.* / 2008-07-30 22:49
witam
Przykro mi bardzo, ale nic nie tłumaczy "robienia ludzi w balona", nawet nie przeszkoleni pracownicy. Starałam się o kredyt gotówkowy w tym, pożal się Boże, banku. Kredyt miał skonsolidować dwa zaciągnięte w innych i miałam otrzymać jeszcze gotówkę. Dodam, że mam dużo wyższą zdolność kredytową niż interesująca mnie kwota i nie jestem na czarnej liście BIK'u. Ponieważ miała to być konsolidacja zależało mi na czasie. Wniosek złożyłam dwa tygodnie przed datą spłaty pierwszego z kredytów - obiecano mi, że do tego czasu kredyt będzie uruchomiony. Minął miesiąc, a ja nie dość, że nie dostałam kredytu, to nie otrzymałam nawet odpowiedzi, mimo że interweniowałam! Raty konsolidowanych kredytów zapłaciłam sama i udałam się do innego banku po kredyt, który otrzymałam w ciągu trzech dni!!! Tak powinno to wyglądać! Szkoda czasu i nerwów na ten bank! Odradzam wszystkim korzystania z usług tego "banku"!!!
wrrr / 213.158.196.* / 2008-10-11 07:29
BIK to nie tylko czarna lista to historia kredytowa klienta najważniejsze dla klienta jest byc w biku imieć historie oczywiscie tą dobrą :)
szk / 83.24.2.* / 2008-10-05 16:20
Skoro masz taka swietna zdolnosc kredytowa to po co ci konsolidacja? chyba cos krecisz
finansistaefg / 62.21.66.* / 2008-08-11 22:09
Coś kosztem czegoś..Moze i weryfikacja zdolności klienta nie jest ekspresowa..ale uzyskasz tutaj : najwyższą kwotę kredytu, doradca stanie na głowie aby Tobie pomóc a warunki umowy kładą na kolana takie potęgi finansowe jak pko bp czy citibank. Polbank zdecydowanie najtańszy. Polecam cierpliwym.
jaśfasola / 82.160.24.* / 2008-09-10 14:33
to fakt.wiodące banki takie jak milenium,czy m-bank robią łaskę ,rozpatrzenie wniosku również trwa długo,a ich super dawanie pieniędzy to niestety tylko w reklamie.
k15 / 81.190.69.* / 2008-09-04 09:13
Zgadzam się, coś kosztem czegoś. Też mnie kosztowało dużo nerwów czekając na decyzje i podpisanie umowy kredytowej w Polbanku. Wiem, że w innych trwa to krócej, ale mam super warunki kredytowe i jestem zadowolona. W innym banku musiałabym spłacać ratę o jakieś 15 % większą. Przy dużym kredycie na mieszkanie jest to spora kwota. Podsumowując koszty kredytu na początku to 650 zł (za kontrolę inwestycji) a nie 13000 jak powiedziano mi w jednym z oddziałów Grupy Kapitałowej BRE Banku.
Ale jednak uważam, że ten bank można polecić tylko bardzo, bardzo cierpliwym ludziom. A z przedstawicielem to można się prawie zaprzyjaźnić (tak często ma się z nim kontakt). Powodzenia.
Megi23 / 89.79.137.* / 2008-08-12 13:22
Minęło 7 dni i nadal czekam na weryfikację,mieli oddzwonić ale cisza.W końcu ja zadzwoniłam i dowiedziałam się że mam dzwonić następnego dnia i tak ciągnie się to 3 dzień.W końcu ile czasu trzeba czekać!!!
A. Onasis / 83.25.206.* / 2008-11-14 19:30
uczcie sie południowego stylu życia .................spokojnie może jutro ....
Miskov / 2008-07-22 20:22 / portfel
smiac mi sie chce jak widze wasze 'opinie' :) Tak narzekacie a sprobujcie sie 'drodzy' konsumenci postawic na miejscu pracownika ;] To sa ludzie ! tak samo jak i Wy ! Czy Wy drodzy konsumenci myslicie, ze pracownicy banku/bankow robia sobie z was specjalnie za przeproszeniem jaja ?! Postawcie sie na ich miejscu, spedzcie miesiac na obsludze klienta w jakimkolwiek banku to nabierzecie pokory i szacunku do pracy drugiego czlowieka !
A co do wpadek, to niestety kazdemu sie zdarzaja nawet najlepszym ! przykladow moze byc multum ;]

Najbardziej mnie smieszy wypowiedz Pana Grażiqe, drogi Panie, sam Pan zaznaczyl ze byla TYLKO jedna osoba, ktora obsluzyla Pana najlepiej jak potrafi, takich Panow jak szanowny Pan w ciagu 8 ( smiech na sali ) 10-11 godzin pracy jest .hmm... 50? zeby nie sklamac... badz Pan sam przez tydzien na taka chmare klientow i sporob sie napic kawy albo za ogromny przeproszeniem wysrac jak nie mozesz sie ruszyc ani na moment od biurka a szanowni klienci patrza na Pana jak na wroga publicznego nr. 1 ktory nic nie robi tylko ladnie sie usmiecha i popija kawke w godzinowym czasie pracy! ....

Troche zrozumienia, oglady i pokory !

pozdrawiam, i przepraszam za pare mocnych slow, ale inaczej sie nie da
bulb / 89.76.224.* / 2008-08-18 17:35
Siedziałem przed pania z obsługi klienta w banku aby wykonała to na co czekałem 5 tygodni. Patrzyłem jej na ręce czy wciska dobre przyciski na klawiaturze, zczytywałem na monitorze każde jej słowo. Wyszedłem a jej został jeden dokument do wysłania. Nastepnego dnia dowiedziałem się, że zrobiła to z 3 błędami i przez kolejne 3 dni nie dała się przekonać, że to błąd.
Bank to nie szkoła, że nauczyciel patrzy na każdy ruch ręki. Jak ktoś nie ma pojęcia o tym co robi, niech idzie roznosić mleko albo przesypywać śrubki
rereer / 2008-08-15 10:10
Miskov, please przeczytaj tytuł wątku i opinię Grażiqe raz jeszcze:

....."pan mówił o decyzji w max 48
godzin i o telefonie najpóźniej po 2 dniach. Minęły 4 dni i nie mam żadnej informacji o
decyzji banku".....

Skoro, jak potwierdza to liczba negatywnych opinii, Polbank nie jest w stanie dotrzymać szybkich terminów przyznania kredytu to dlaczego wprowadzają ludzi w błąd mówiąc że odbywa to się w 48h? Tu o to chodzi, a nie o kolejkę w banku. Czy to że jest "jeden jedyny" na sali usprawiedliwia pracownika do mówienia bredni?

Często jest tak, że najważniejszym kryterium wyboru konkretnego banku jest termin (czyżby tylko deklarowany?) otrzymania kredytu. Ktoś znalazł mieszkanie albo pomysł na biznes i nie może czekać długo na wypłatę kredytu - bo inaczej okazja przejdzie mu koło nosa. A tu proszę - myk: zamiast deklarowanych 2 dni na decyzję czeka 2 tygodnie. Pieniądze otrzymuje pól miesiąca później, jak już jest dawno po ptakach. Czyli okazja przeszla kolo nosa, a koles zostaje z kredytem do splacenia... I to o to tu chodzi: o wprowadzanie klienta w błąd przed podpisaniem umowy i wypieraniem sie wszystkiego jak już zlapali leszcza, a nie o jakieś bzdurne kolejki w banku, czy brak pracowników. Skoro rzeczywiście nie mają pracowników to niech nie kłamią, że są w stanie obrobić wnioski w 48h i tyle. Chodzi o rzetelna informację. Wystarczy przeczytać uważniej tytuł całego wątku... ("SZYBKA pożyczka w Polbanku") i nie pisać banialuk o tym, że brakuje pracowników.

Pozdrawiam.
piotr33 / 83.8.162.* / 2008-10-11 13:34
Koleś jakie 48 godzin - chyba mówisz o zwykłym kredycie konsumenckim a nie kredycie hipotecznym. Nikt takich rzeczy nie mówi - sam jestem doradcą, średni czas to 1 miesiąc,jak klient przynosi na czas wszystkie domkumenty a jak olewa bo nie ma czasu to trwa to 3 miesiące - nie z winy banku czy doracy !!!
rereer / 2008-10-12 12:27
Czyli potwierdzasz, ze PolBank to syf. Bo skoro piszesz, ze wiesz ze to trwa nawet miesiac to po co PolBank wprowadza ludzi w blad mowiac, ze "oni" są w stanie zrobić to samo w 48h? Jeszcze raz podkreślam, ze motywem wątku jest wprowadzanie ludzi w błąd przez PolBank a nie to czy PolBank robi to w 48h, 3 dni czy trzy tygodnie. Nie byłoby problemu gdyby doradca mówił prawdę - jeśli to rzeczywiście trwa miesiąc to trudno, nie mam o to pretensji do doradcy, ale chodzi o to żeby rzetelnie o tym powiedział PRZED podpisaniem umowy mówiąc o terminie uruchomienia kredytu, a nie opowiadał brednie o tym, że trwa to 48h w imię otrzymania prowizji dla siebie (bo inaczej klient pójdzie gdzies indziej). Dostajac taka informacje od razu (zamiast klamstwa) czesto okaze sie ze klient NIE bedzie zainteresowany podpisaniem umowy akurat w tym Banku bo gdzies indziej dostanie korzystniejsza (SZYBSZA) oferte. O to mi chodzi.
Pozdr.
zawiedziona / 79.184.121.* / 2008-08-12 14:41
Zrozumienia!? ale dla kogo, podobno klient nasz pan, a bank nic nie robi sobie z ludzi!!!Czekam na kredyt hipoteczny juz prawie 2m-ce, dostarczyliśmy wszystkie dokunenty, a tu cały czas cisza, cały czas słyszymy, że musimy czekać. Dlaczego od razu nikt nie uprzedził nas że tak długo się czeka, podobno do miesiąca czasu miały być pieniądze, a my nawet nie mamy ostatecznej decyzji, paranoja. Potwierdzam, kredyt tylko nie w polbanku, żałuję bardzo że wcześniej nie weszłam na forum, bo napewno bym się zastanowiła czy korzystać z tego banku. Odradzam ich usługi, chyba że ktoś lubi być oszukiwany!!!
Marta M. / 87.205.38.* / 2008-09-23 17:58
Rozumiem Cię zupełnie - my czekamy już trzy miesiące... porażka
becia&andi / 213.227.72.* / 2008-12-18 16:57
Rozumiem Cie aż za dobrze....czekam na ostateczna decyzję od cztery miesiace, dokumentacja ok , dochody ok, wycena nieruchomości jest wyższa niż cena , i szlak mnie trafia ,wniosek złożony pod koniec sierpnia , decyzja wstępna pozytywna 17 wrzesień, dziś mamy 18 grudnia i nadal każą czekać ;]
ktos1054979430 / 83.22.5.* / 2008-07-22 17:26
ch*j polbankowi w dupe!!! 1,5 miesiąca zalatwiamy kredyt i nic z ego nie jest.. juz prawie byl koniec, gdy nagle wyszukali jakiegos problemu.. niech spier... :/:/
Grażiqe / 85.221.178.* / 2008-07-19 18:13
Zgadzam się. Chciałam dostać kredyt gotówkowy w polbanku, pan mówił o decyzji w max 48 godzin i o telefonie najpóźniej po 2 dniach. Minęły 4 dni i nie mam żadnej informacji o decyzji banku. Poza tym, podobnie jak inni czekałam długo w kolejce ponieważ tylko jedna osoba obsługiwała klientów. Oczywiście odpuszczam sobie polbank i postaram się o kredyt w innym banku! Niezły sposób na utratę klientów
anna48 / 85.28.145.* / 2008-07-16 11:37
Ja wdepnęłam w ten bank,nie otrzymując jeszcze pożyczki a już go mam dosyć,niekompetentni ludzie tam pracuja albo łgarze,bardzo żałuję że dałam sie nabrac na reklamę,ide do mojego banku gdzie mam konto i tam dostane od reki,tylko troche wyższe oprocentowanie,ale bez straty czasu i zdrowia.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: