Forum Forum finansoweKredyty

Szybki kredyt-tylko nie POLBANK

Szybki kredyt-tylko nie POLBANK

j.ste / 83.142.41.* / 2007-12-07 11:08
Chcę przestrzec wszystkich którzy planuja wzięcie kredytu w Polbanku, zwłaszcza jezeli zależy im na czasie. Otóż jako klient tego banku i osoba, której pensja jest przelewana na konto do tego właśnie banku, mógłbym przypuszczać (błędnie jak się okazuje) ze rozpatrzenie wniosku potrwa b.krótko. Nie wymagam cudów, ale w obecnych czasach 24/48 godz to standard. Tymaczasem ja czekam na rozpatrzenie mojego wniosku już 10 DNI i nie zanosi się na koniec. MOIM ZDANIEM TO SKANDAL !!! I BARDZO DOBRA STRATEGIA ABY TRACIĆ KLIENTÓW. GRATULUJĘ
Wyświetlaj:
Alinka / 78.88.229.* / 2008-03-29 17:04
Ja w chwili obecnej testuje kartę Polbanku .Prowizja przy wypłacie gotówki z euronetu 1,5 % plus odsetki w skali roku 18,9 %. Kiedy mi potrzebna gotówka idę do bankomatu i podejmuje pieniadze,nie musze czekać na decyzję. Zakup na raty także bardzo dogodny tzw. raty nie raty. Mogę rozłożyc zakup na 2,5,10 lub 12 rat . Cały koszt kredytu niezależnie od ilości rat to 5 % wartości towaru. Tak więc na 12 rat te zakupy na te raty przebijają wszystkie banki. Zobacze jak będą naliczane odsetki od gotówki, bo akurat w tym się orientuję i potarfię sobie wyliczyć , jakie odsetki powinnam zapłacić w danym miesiącu. Podzielę się z Państwem moją opinią za jakiś czas.
antek zawiedziony / 79.162.25.* / 2008-03-21 15:12
Przestrzegam wszystkich przed tym "niby bankiem".
Jak tylko możecie omijajcie go szerokim kołem. Na rozpatrzenie i przyznanie kredytu czekałem prawie 4 miesiące. Kredyt mi przyznano, lecz na przelew środków czekam już
2 MIESIĄCE!!!!!!!!!! Jak się system nie zawiesił to pani z oddziału coś tam źle wypełniła, jak nie pani to konto nie działa, jak nie konto to system internetowy. LUDZIE NIE ZMYŚLAM TEGO - TO SĄ REALIA. Do dzisiaj nie mam tych pieniędzy.
Jak chcecie mieć kłopoty to tylko tam. Polecam.
Może ktoś z Was brał tam kredyt, nich się podzieli swoimi uwagami.
A najciekawsze jest to, że chyba takie rzeczy czytają pracownicy i osoby decyzyjne w tym "banku" i nic sobie z tego nie robią.
W innym banku byłoby to nie do pomyślenia.
dziubi25 / 217.17.40.* / 2008-05-08 20:23
najpierw trzeba spełnić wszystkie warunki, w tym podpisać wszystkie strony, mijscowość i data... to naprawdę ważne.. szkoda, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę!!!
zbulwersowana adela / 83.11.61.* / 2008-04-09 09:16
Brałam szybki kredyt z tego banku - to złodzieje
zaciągnęłam kredyt w wysokości 5000 zł po siedmiu miesiącach spłaty tego kredytu,uregulowałam całość lecz do spłaty pozostało jeszcze 4980 zł gdzie zostały pieniądze wpłacane przez te 7 miesięcy?
Bydgoszczanka / 212.122.214.* / 2008-04-06 21:02
Załatwiałam kredyt na Miarę w Polbanku.Moją sprawą zajmowała sie Karolina Łuniewska, doradca Plbanku. Kredyt dostałam w ciagu kilku dni. Wszystko było szybko i sprawnie załatwione. Polecam doradcę a bankowi gratuluje takich pracowników.

Przestrzegam wszystkich przed tym "niby bankiem".
Jak tylko możecie omijajcie go szerokim kołem. Na rozpatrzenie i przyznanie kredytu
czekałem prawie 4 miesiące. Kredyt mi przyznano, lecz na przelew środków czekam już
2 MIESIĄCE!!!!!!!!!! Jak się system nie zawiesił to pani z oddziału coś tam źle
wypełniła, jak nie pani to konto nie działa, jak nie konto to system internetowy. LUDZIE
NIE ZMYŚLAM TEGO - TO SĄ REALIA. Do dzisiaj nie mam tych pieniędzy.
Jak chcecie mieć kłopoty to tylko tam. Polecam.
Może ktoś z Was brał tam kredyt, nich się podzieli swoimi uwagami.
A najciekawsze jest to, że chyba takie rzeczy czytają pracownicy i osoby decyzyjne w tym
"banku" i nic sobie z tego nie robią.
W innym banku byłoby to nie do pomyślenia.
skomentuj zgłoś do usunięcia


polbank killer / 85.221.198.* / 2008-07-09 17:51
Bydgoszczanka jest pracownikiem tego banku -sprawdzone.
justka / 84.234.46.* / 2008-07-08 15:14
masz racje ja bralam kredyt w pko dostalam w 10 minut i to do reki, bez zadnych problemow ciesze sie ze go juz splacilam .niestety musze wziasc następny i chyba tylko u nich pozdrawiam
j.ste / 83.142.41.* / 2007-12-10 10:25
COŚ NIESAMOWITEGO!!! okazało się, że zgubili moje dokumenty i dzisiaj rano poszedłem tam jeszcze raz złożyć wniosek. Gdyby nie fakt, że zadatkowałem na samochód i szybko potrzebuję tej gotówki w życiu bym tam nie wrócił i zlikwidował konto. Zobaczymy, tym razem moją osobą zajęła się p. Sylwia T (sprawia o wiele lepsze wrażenie niż jej poprzednik) i obiecała, że pieniądze będą do jutra. Chciałbym choć raz zostać mile zaskoczony przez ten bank.
Mod / 89.78.179.* / 2007-12-20 17:07
Radzę dobrze sprawdzić czy na te wcześniejsze dokumenty nie wydano komuś lewego kredytu, bo moze się okazać, że będziesz miał do spłacenia dwa !?
wig / 77.253.125.* / 2007-12-08 00:47
Polbank - kredyt hipoteczny - wielki zawód !!!!!!! kiedy po otrzymaniu pozytywnej, wstępnej decyzji kredytowej dostarczyliśmy do placówki banku wszystkie wymagane dokumenty odczekaliśmy prawie miesiąc na ostateczną decyzję kredytową.Jak wielkie było nasze zdziwienie kiedy okazało się, że przed uruchomieniem 1-szej transzy kredytu musimy wykazać i udokumentować posiadanie środków własnych w gotówce, które następnie musimy zaangażować w budowę przed uruchomieniem 3-ciej transzy( to jeszcze do przyjęcia). Kiedy rozpoczynaliśmy rozmowy z doradcą kredytowym poinformowaliśmy go że naszym wkładem własnym jest działka+ planowane środki uzyskane ze sprzedaży mieszkania ogółem około 60% wartości inwestycji. Pani doradca nie widziała problemu i ani słowem nie wspomniała, że bank nie uzna mieszkania jako wkładu własnego jak również we wstępnej decyzji kredytowej przeciwwskazań nie było. Wzór umowy oraz regulamin przyznawania kredytów hipotecznych otrzymaliśmy dopiero po otrzymaniu ostatecznej decyzji kredytowej...........Ogólnie stracimy około 1,5 m-ca albo i więcej, pierwsze materiały już są zamówione z dostawą na II poł. grudnia.
WNIOSEK - KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI, a wystarczyło tylko trochę uważniej przeczytać regulamin udzielania kredytów.
dziubi25 / 217.17.40.* / 2008-05-08 20:21
To normalne że bank chce potwierdzenia posiadania środków własnych, a co jeśli nie dokończysz budowy??? na czym bank się zabezpieczy??? na rozkopanym dole w ziemii?!?!?!?
zawiedziony / 83.7.108.* / 2008-04-21 13:59
Ten bank to faktycznie strata czasu.Przedstawiciel pojawił się u mnie,przejrzał dokumenty(a mowa o kredycie inwestycyjnym,gdzie zastawem miała być nieruchomość+oczywiście teren na którym stała).Orzekł że nie będzie żadnych problemów z kredytem,gdyż załatwiał już dużo gorsze.Po 3 miesiącach jak miało dojść do podpisania umowy,nagle okazało się że jakiś analityk orzekł że jest ryzyko i podziękowano mi.Już nie chodzi o to,że się wycofali,ich sprawa,ale że tak długo mnie przetrzymali a budowa już ruszyła.Mam teraz nauczkę i polecam to wszystkim,ngdy nie rozmawiać tylko z jednym bankiem.
jagula / 83.20.54.* / 2008-04-06 10:05
rozumiem, że odnośnie poczytania regulaminu ma Pan na myśli siebie????
pink80 / 2007-12-08 13:42 / Bywalec forum
rowniez slyszalem ze polbank jest dosyc opieszaly w swoich dzialaniach ...wystarczy porownac jego szybkosc dzialania np. z GE albo innym jakims bankiem i nie wyjdize na tym za szybko...
pink80 / 2007-12-08 13:44 / Bywalec forum
oczywiscie chodzilo mi ze nie wyjdize na tym za dobrze :> nie wiem moze moj znajomy trafill na zla obsluge i pewnie sie trafia osoby zachwalajace ich uslugi ale jakos do mnie to nie przemawia....
Doradca PKO BP / 87.105.37.* / 2008-07-01 20:17
A ja jestem pracownikiem PKO BP i bardzo mi się chce śmiać z was wszystkich. Wasze teksty, że w innym banku dostaje się kredyt na lepszych warunkach, szybciej, bez badania zdolności kredytowej itp. wołają o pomstę do nieba. Nie chce się wam nawet wypełnić wniosku o udzielenie kredytu (są nawet tacy klienci co przychodzą z pustym wnioskiem-nawet imię i nazwisko nie jest wpisane). Co do terminów to napiszę krótko-takich wniosków o udzielenie kredytu mieszkaniowego jest masę a opracowanie wniosku trwa naprawdę długo, w międzyczasie obsługuje się klientów, którzy nie mają co w domu robić i przychodzą sobie pogadać, odbiera się telefony od klientów którzy złożyli wniosek i dopytują ... a jak długo jeszcze potrwa rozpatrywanie wniosku ? (i tak mija 3/4 czasu pracy nad waszymi wnioskami). Polecam więc inne banki, szczególnie te internetowe, gdzie kontakt z doradcą jest niemożliwy i praktycznie nikt nic nie wie.
P.S. życzę powodzenia...
polbank killer / 85.221.198.* / 2008-07-09 17:55
widać kolego sie nie nadaje do pracy w banku -telefony itp. zajmują mu 3/4 czasu. NA kurniku siedzi 6 godzin to mu czasu braknie. Zarabiasz tyle, że możesz dokumenty w domu obrabiać. Za granicą nikt nie gledzi -jest klient to sie go szybko i sprawnie załatwia. W mozgu wam sie p******* i tyle. Za duzo kasy za mało rozumu. Przenies sie z PKO do Polbanku - twój iloraz inteligencji i tak podwyzszy ich poziom.
santuś:) / 84.205.11.* / 2008-07-16 15:55
No niestety i ja trafiłam do grona niezadowolonych klientów. Umowę kredytową podpisałam w placówce Polbanku 9 dni temu, decyzję o przyznanym kredycie otrzymałam dzień później,
ale pieniążków na koncie jak nie było,tak i nie ma!!! na nic moje telefony i odwiedziny w placówce.
Odradzam bank!!!
Wiśnia / 83.21.159.* / 2008-07-16 16:44
Witam ja również niestety trafiłem do Polbanku :/Umowa podpisana 04.07 decyzja była po 2 dniach pozytywna pieniędzy do dzisiaj na moim koncie a jest 16.07.Na nic się zdają telefony i odwiedziny w placówce.Odradzam ten Bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marsel88 / 2008-09-14 17:52
a gadajcie sobie że pkobp do bank do dupy, ale jesli chodzi o kredyty hipoteczne to na pewno ten bank wam procedury nie przedłuży. Szukajcie w wynalazkach (PolBank-firma grecka-z Polską h::ich łączy) więc narzekajcie.
oktail / 88.220.86.* / 2008-07-25 15:57
witm złozylem wniosek o kredyt bezpieczny wyslalem wszystkie dokumenty i nadal czekam jak gupi..powinna byc decyzja w kilka minut a ja juz czekam tydzien i nadal niema decyzji .
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: