Forum Polityka, aktualnościPolityka

Szykuje się wojna na spoty

Szykuje się wojna na spoty

Money.pl / 2006-09-05 08:53
Komentarze do wiadomości: Szykuje się wojna na spoty.
Wyświetlaj:
Marek53 / 83.24.40.* / 2006-09-05 21:18
Bez wątpienia spot PO jest skuteczny - całkowicie straciłem resztki szacunku dla tej formacji. Skutecznie.

Przypomina mi forumowicza "a", którego nakręca jedynie wygląd p. Kaczyńskiej.
Marek53 / 212.244.61.* / 2006-09-06 10:53
Oj po przeczytaniu poniższego zrozumiałem – to wszystko co wypisywałem do tej pory to bzdety – jest dokładnie odwrotnie. A oto tekst, który mnie nawrócił ( prawda jednak wyzwala):

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." J.K. 10.2005

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." Powiedział J. K. "Życie Warszawy",
10 lipca 2006

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
J. K. 2002.11.15, Trójka

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on: "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził: "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki
z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czynienia z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

Marzec 2005 rok / antena RMF FM,
RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".
RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego
polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

Obie ... są zakłamane do szpiku kości – ależ się myliłem.
Marek53 / 212.244.61.* / 2006-09-06 10:35
qqq
Marek53 / 212.244.61.* / 2006-09-06 10:36
Próba to była - ha.
pepegi / 83.24.134.* / 2006-09-06 09:52
Ale pierwowzór skuteczny był, czy tak to się stanie u nas, trudno powiedzieć, bo nie znam miarodajnych badań. Trzebaby sprawdzić chwilowe sondaże, a to drogo kosztuje.
Jest na dziś prawdopodobne, że Schetyna ma rację. Ale -jak to z importem bywa - wzory po spolszczeniu są do wyrzucenia. Myślę, że p. Schetyna musi zatrudnić polskich PRowców.
A szczerze p. Marek53, im wcale nie zależy na Panu, tylko na masie, więc w sumie się nie ma na co obrażać.
Sorry, nothing personal. Buum.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-09-05 21:28
Nikt po tych resztkach szacunku płakał nie będzie. Obawiam się, że nawet nie ma po czym.
keskese / 2006-09-05 21:01 / Reprezentacja Polski
schetyna powiedział żę spot jest dobry i skuteczny ?? w jakim szpitalu mu dali psychotropy ?? co by nie powiedział to spot jest bardzo merytoryczny. pełen dokonań i sukcesów PO. pokazuje jak PO zmienia i ma zamiar zmieniać kraj. jak o ludziach niepełnosprawnych się mówi sprawni inaczej to tak właśnie muszę powiedzieć o tym spocie. ludzie sprawni inaczej zrobili spot merytoryczny inaczej.
krzyhoo / 83.26.113.* / 2006-09-07 18:08
Bez wątpienia jesteś ofiarą systemu edukacji socjalistycznej, bo pisać to Ty kolego nie umiesz, oj nie umiesz, a i z logiką wywodu toś taki bliżej beneficjentów amnestii maturalnej wprowadzonej przez Twojego Cicero
c***** / 83.18.28.* / 2006-09-05 08:55
Taaak, bo PiSiory wyznają zasadę: co wolno wojewodzie, to nie tobie s....
czater / 2006-09-05 08:53 / Tysiącznik na forum
Szkoda ze politycy zapominaja co to jest uczciwosc. PAnie Bielan a jak nazwie Pan cala sprawe z rzekomym sponsorowaniem przez PZU billboardow PO, Oskarzenia Panie kurskiego i Pokazowke zoorganizowana przez Pana Ziobra jak pokazywal jak w PZU niszczono dokumenty potwierdzajace te afere i co teraz ?

Najnowsze wpisy