Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Taksówka-dobry pomysł na biznes?

Taksówka-dobry pomysł na biznes?

Nasto / 2013-02-08 13:25
Zastanawiam się czy nie założyć własnej działalonści gospodarczej , jako taksówkarz... czy możecie mi powiedzieć czy ten interes jest w ogóle dochodowy? Czy opłaca się jeździć taksówką?
Wyświetlaj:
ciekawskiJan / 2013-02-08 13:40
moze i jest dochodowy pod warunkiem ze jezdzisz w korporacji. jako samotny lowca- taksowkarz niemasz co liczyc na duzy ruch. musisz miec tez licencje taksowki
Che Lepper / 2013-02-08 14:56 / Bywalec forum
Teraz po wprowadzeniu tylu restrykcji , rzecz jasna mówię tu o pracy jako taksówkarza, ta praca staję coraz mnie opłacalna... ja jestem akurat podpięty pod hotel w krakowie więc jeszcze coś zarobię...
kinomaniak / 2013-02-08 15:07
a jak z bezpieczenstwem? Nie boisz sie o swoje bezpieczenstwo pracujac sam ? w razie niebezpieczenstwa niemasz nawet kogo podporsic o pomoc (w korporacji tak niema).
Gapa12 / 2013-02-08 15:33 / Bywalec forum
Ja teraz założyłem swoja działalnosć gospodarczą , jako taksówkarz własnie... powiem szczerze nie jest najgorzej... myślałem że mniej będę zarabiał , pozytywnei się zaskoczyłem...
demoniks / 2013-02-08 15:45
pytanie tylko w jak wielkim miescie pracujesz ? Bo to wazny wyznacznik oplacalnosci interesu
Banalnie / 2013-02-08 15:52
Mój znajomy wziął kredyt na zakup samochodu po to właśnie zeby móc jeździć jako taksówkarz...moim zdaniem trochę przesadził... ale on natomiats uważa że da radę nieźle na tym zarobić, więc może tak właśnie jest...

Najnowsze wpisy