Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tanie linie lotnicze czeka konsolidacja

Tanie linie lotnicze czeka konsolidacja

Gosia / .* / 2004-12-08 09:39
Komentarze do wiadomości: Tanie linie lotnicze czeka konsolidacja.
Wyświetlaj:
matts / .* / 2004-12-08 17:36
Air Polonia, Sky Europe i inni to porazka.. Dlaczego?? Otoz np. Sky ma tylko jeden samolot na europe/dzien.. I wyglada to tak.. Londyn-Krakow pozniej Krakow-Bergamo, Bergamo-Krakow, Krakow-Paryz...jak ktorys z lotow wczesniejszych sie spozni.. to ostatni nie leci... czy to jest fair?? chyba nie.. ludzie przyjezdzaja 300km od Krakowa i co maja pozniej zrobic?? siedziec dwa dni na lotnisku??
Cygnus / .* / 2004-12-08 16:49
Groga malgorzataMysle, ze troszke mijasz sie z prawda. Wydaje mi sie, ze Air Olonei nei zresygnowala ze swiadczenia swoich uslug ze wzgledu na zbyt maly popyt, lecz jak to bardzo skrupulatnie zauwazono - ze wzgledu na wycofanie STRATEGICZNEGO inwestora!!!! Ludzie chcieli latac, nie chodzi o zla strategie. To jest bardzo oczywiste - Polacy nei maja odbierac wplywow innym zagranicznym inwestora. Przeciez jak sama zauwazylas NAWT IRLANDCZYCY Beda latac - a skad jest inwestor.....
Dorota / .* / 2004-12-11 08:33
Litości ! "Cygnus" i" matts" postarajcie się pisać poprawnie , bo mam wrażenie , że jesteście dwa w jednym.
Gosia / .* / 2004-12-08 09:39
Bzdura. Airpolonia byla pierwsza na rynku, gdy nikt inny jeszcze nie latal do Poslki. To brak raklamy i strategia zarzadzajacych doprowadzila do upadku linii i tyle. Bylam jedna z pierwszych klientek Airpolonii. Jak wytlumaczycie szturm innych przewoznikow na Polske typu Easyjet, Wizzair, etc. Nawet Irlandczycy beda latac do Polski, bo to zloty interes. Samoloty sa prawie zawsze pelne, wiec nie wypisujcie bzdur.
znjajomy_stew / .* / 2004-12-11 02:11
Gosiu, to Ty bzdury pleciesz....Litwiński - prezes AirPoloni wylecial z LOTU za przekręty, ciotka byłą jego sekretarą! Stał się prezesem w Air i to samo zrobil, nakradł i r**********ł firmę. poza tym znam kilka stewardes z Air i wiem o wiele wiecej niż wypisują gazety. W wielkim skrócie - nieudacznicy i pseudo managerowie zarządzali tą firmą, jak bym szerzej opisal jakie tam jazdy mieli w ciągu roku to byście padli, to musialo upaść, a dziewczyny to wiedziały od czerwca już, dziwi mnie tylko ze nikt inny tego ne zauwazyl, jej...szkoda gadać....kpina, sorki za brak polskich literek, gdzieniegdzie

Najnowsze wpisy